Şimdi Ara

silin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner5 -- 4 Kasım 2019; 15:41:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 1500 tl mi hocam fiyat?
  • leopold kullanıcısına yanıt
    Evet hocam.

• Insan Herşeyi kendi elde ettiginde daha çok haz alir.Para kolay kazanilmiyor.insan sorgulamaz mi 1000 tl ye sırf en nadir itemleri elde ettin diye senden alsın.herkesin kendi şahsi düsuncesi farkli olabilir tabi.şahsen ben degil 1000 lira 100 liraya bile satsanız almam.Oyun oynamanin bile bir raconu vardır.dusunsene parayı bastirdigin surece hayatta hep en iyi seylere sahip olunuyor ideolajiysini.çok garip ya insan dusununce çok aptalca saçma buluyor.mandıra filozofundaki gibi.Parayla herşeyi elde edebilecegimizi sanıyoruz.Simdi benim Heirlom bıçağım olsa ne olur olmasa ne olur.Bana ne faydası var.yahut faydasi varsa bile bu fayda 1000 lira degerinde mi yani.tuhaf..

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    Zenginin malı züğürdün çenesini yorar.
  • Maalesef piyasa böyle...
    Kutuların tanesi 1 euro yani 6 Türk lirası. 500 kutuda 1 çıkan nadirlikte bir eşya bu.
    Peki siz eli yüzü düzgün orta düzeyde bir bilgisayara 4-5 bin vermeyi doğru buluyor musunuz? Hadi onu geçtim telefonlar kaç paralara çıktı. Bu örnekler uzar da gider.Ben de isterdim her şey ucuz olsun.

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum
  • çok merak ediyorum şöyle PM'ler geldi mi.."hocam 850 tlye bırak alalım" gibi :)
  • fiyat normal yabancı sitelerde bazen çok düşük fiyata satılıyor almanızı tavsiye etmem çalıntı kart ile yurt dışından kredi çekiliyor ve hesap kapatılıyor denedik banlandı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radminn

fiyat normal yabancı sitelerde bazen çok düşük fiyata satılıyor almanızı tavsiye etmem çalıntı kart ile yurt dışından kredi çekiliyor ve hesap kapatılıyor denedik banlandı .
    Sağolun bilgilendirmeniz için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.