Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apex Legends Çıkış Tarihinden Bu Zamana Kadar 16.000 Hileciyi Oyundan Uzaklaştırdığı Duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Apex Legends Çıkış Tarihinden Bu Zamana Kadar 16.000 Hileciyi Oyundan Uzaklaştırdığı Duyurdu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    851 Mesaj

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Elektronic Arts. tarafından 4 Şubat 2019 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformunda ücretsiz olarak yayınlanan Apex Legends, Battle Royal oyun kategorisinde, ilk 8 saatte 1 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı. Aynı başarıyı Twitch TV yayınlarına da yansıtan oyun, araştırma firması Gamoloco tarafından yayınlanan verilere göre 12 Şubat tarihinde Twitch'de tam 8.4 milyon saatlik izlenmeye ulaştı ve Twitch Rivals etkinliği ile damgasını vurdu.

Öte yandan oyunun yapımcısı olan Respawn Entertainment'in topluluk yöneticisi, Reddit forumunda yaptığı açıklamaya göre Apex Legends'in açılışından bu zamana kadar, 16.000’den fazla hile kullanan oyuncuyu oyundan uzaklaştırdığını ve oyuncuları kanıtları olmasa bile şüpheli buldukları oyuncuları bildirmeleri konusunda bilgilendirdi. Apex Legends'ın hile konusunda gerekli tedbirleri en başından alması ve oyuncuları güncel olarak bilgilendirmesi, oyunun başarı ivmesine katkı sağlayacağına işaret ediyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    599 Mesaj
    Neden konsol kullandığımın en büyük kanıtı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2131 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Deswaaa

Orda hileci yok mu sanıyosun az youtube bak her yerde var.

Orjinalden alıntı: Aksel123

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Deswaaa

Neden konsol kullandığımın en büyük kanıtı</blockquote>

Orda hileci yok mu sanıyosun az youtube bak her yerde var.

%100 eminim konsolda hilecilere daha çabuk müdahale edilebiliyor.ama pc keşmekeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Watton1 -- 19 Şubat 2019; 8:22:3 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: Watton1

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Aksel123

&lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: Deswaaa

Neden konsol kullandığımın en büyük kanıtı&lt;/blockquote&gt;

Orda hileci yok mu sanıyosun az youtube bak her yerde var.</blockquote>

%100 eminim konsolda hilecilere daha çabuk müdahale edilebiliyor.ama pc keşmekeş.

Hile her yerde var sadece birinde daha erken öbüründe daha geç banlanıyo yapan adam yapıyo sonuçta bilgisayarda her gün online oyunlardan binlerce kişi banlanıyo adamda para var gidip yeni hesap alıyo tekrar yapıyo konsollar içinde geçerli bu durum.
    |
    |

• Binbaşı
    1924 Mesaj

Mesela ne tür hileler var? Benim bildiğim sadece neti yavaşlatan hileler kullanılabiliyor başka birşeyde aklıma gelmiyor

|
    |
    Aksel123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2131 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: jarkaman

Mesela ne tür hileler var? Benim bildiğim sadece neti yavaşlatan hileler kullanılabiliyor başka birşeyde aklıma gelmiyor

Ben oyunlardan diyorum mesela gta 5 ps 4 de hile yapan bolca var banlanıyo mu evet ama yapan var para hilesi araba indirme hilesi lwl hilesi bilgisayarda var onlarda banlanıyo ama amerikada oyunlar çok ucuz olduğu için yenisini alıp tekrar yapıyo türkiyede bi oyun 250 tl yiyosa al yap :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=tW3705vbXv4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksel123 -- 19 Şubat 2019; 9:22:40 >

Orijinalden alıntı: Deswaaa

Hayatımda gördüğüm en saçma cümle olabilir, konsol kullandığını kanıtlamanın bu haberle ne alakası var? Çok kanıtlamak istiyorsan SS çek buraya at.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orjinalden alıntı: Slayer M4chine

Hayatımda gördüğüm en saçma cümle olabilir, konsol kullandığını kanıtlamanın bu haberle ne alakası var? Çok kanıtlamak istiyorsan SS çek buraya at.

Sen çok yanlış anlamışsın bi tek bilgisayarda hile yok dedim en altaki yorum yazan arkadaşa ordan tartışma çıktı sen ne diyosun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksel123 -- 19 Şubat 2019; 9:37:28 >
    Sanki konsolda hile yapılamıyor ayakta uyuyun.Psn sunucusu üzerinden hangi online oyun olursa oksun hileli olarak oynayan tonla insan var yalnızca hile yapmak için pc yazılımını almak gerek.Birşey söylerken araştırıpta söyleyin.
    |
    |

Ben çok yanlış anlamadım, sen çok yanlış yazmışsın. "Konsol kullanmamın en büyük sebebi budur" demen gerekiyordu "Neden konsol kullandığımın en büyük kanıtı" değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orjinalden alıntı: Slayer M4chine

Ben çok yanlış anlamadım, sen çok yanlış yazmışsın. "Konsol kullanmamın en büyük sebebi budur" demen gerekiyordu "Neden konsol kullandığımın en büyük kanıtı" değil.

Yanlız o yorumu yazan arkadaşın adı Deswaaa yine yanlış anlamışsın :D
    Pc'de hile çok daha fazla işte, bunu kabul etmek gerekir. Ps4'te multiplayer bir oyunda oyunun içindeki kodlara müdahele edebilme şansın yok. Pc açık kaynak , müdahele edebilme şansın çok daha yüksek. Ayrıca konsolda eşitlik pc'ye göre çok daha fazladır. Herkes aynı konsolda, aynı fps' de, çoğunluk gamepad ile oynar.Arada işte klavye-mouse setler ile oynayanlar var. O yüzden multiplayer oyunları konsol platformuna almayı tercih ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orjinalden alıntı: GT_55

Pc'de hile çok daha fazla işte, bunu kabul etmek gerekir. Ps4'te multiplayer bir oyunda oyunun içindeki kodlara müdahele edebilme şansın yok. Pc açık kaynak , müdahele edebilme şansın çok daha yüksek. Ayrıca konsolda eşitlik pc'ye göre çok daha fazladır. Herkes aynı konsolda, aynı fps' de, çoğunluk gamepad ile oynar.Arada işte klavye-mouse setler ile oynayanlar var. O yüzden multiplayer oyunları konsol platformuna almayı tercih ediyorum.

Benim demek istediğim şey şu hile bi tek bilgisayarda var mış gibi davranan arkadaşlar var bide eşitlik falan diyosunda exe oyunlar içine ediyo bunun xbox özel ps özel pc özel switch özel bırakın herkes oynasın bide konuyla ne alakası var eşitlik adamın 4k açıcak sistemi varsa oynasın.

• Yüzbaşı
    599 Mesaj

Burası baya karışmış :)

|
    |
  • Yarbay
    2131 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Deswaaa

Burası baya karışmış :)

Vallaha ya Klavyeyi camdan atasım var :D
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aksel123

quote:

Orjinalden alıntı: GT_55

Benim demek istediğim şey şu hile bi tek bilgisayarda var mış gibi davranan arkadaşlar var bide eşitlik falan diyosunda exe oyunlar içine ediyo bunun xbox özel ps özel pc özel switch özel bırakın herkes oynasın bide konuyla ne alakası var eşitlik adamın 4k açıcak sistemi varsa oynasın.
    Kardeşim ben exclusive oyunlardan bahsetmedim. Multiplayer oyunlar için dedim eşitlik kelimesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Misafir Üyelik
    154244 Mesaj
    Kullandığı aleti nerede öveceğini şaşırdı millet.
    |
    |
    1924 Mesaj

Şu oyun için bahsettiğin şeyler çokta oynanışı değiştirmiyor.

|
    |
  • Yarbay
    5353 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Valla nasıl yapıldığını, Dice'ın da nasıl izin verdiğini bilmesem de şöyle bir şey dolanıyor son günlerde. Video sahibi güzel yakalamış.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.