Şimdi Ara

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
29
Favori
83.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=m9q5lTHBe5k

yorumsuz diyecektim de neyse

realkraftyy midir ne zıkkımdır yayınında bu oyun f2p f2p diyip duruyordu ben de battlepass paralıyken o oyun f2p değildir ücretlidir dedim yayında mesajı okuyup "it's just cosmetics " demiş tüm chat amele gibi saldırmıştı yav he he canım oldu diyip aboneliği sonlandırdım eski hali grind idi şimdiki hali de greed olmuş hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 18 Ağustos 2019; 21:53:9 >

• ilker burak kullanıcısına yanıt
    Daha önce bu konseptte farklı oyunlar oynadınız mı bilmiyorum ama free to play konsepti zaten bu hatta bu iyi hali eski MMO mmorpg lerdeki gibi parayı bas oyunu kazan havasında değil ki yeterli bence zaten şu an bir çok kişi oyunun ilk çıktığı zamanlarda bedava kodla aldıkları coinleri kullanarak battle pass parası çıkarıyorlar yani şirketin de şu an BP sahibi çoğu oyuncudan tek kuruş kazandığı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asd_

Daha önce bu konseptte farklı oyunlar oynadınız mı bilmiyorum ama free to play konsepti zaten bu hatta bu iyi hali eski MMO mmorpg lerdeki gibi parayı bas oyunu kazan havasında değil ki yeterli bence zaten şu an bir çok kişi oyunun ilk çıktığı zamanlarda bedava kodla aldıkları coinleri kullanarak battle pass parası çıkarıyorlar yani şirketin de şu an BP sahibi çoğu oyuncudan tek kuruş kazandığı yok
    videoyu izledin mi hocam ?

tillahını oynadım oynuyorum bu dediğin şekilde reddit te alay konusu olmaktan öteye geçemez güzelim oyun bu oyuna yakıştıramıyorum sıkıntı da o zaten daha çok şey konuşulur bu konu hakkında şöyleki ;

eski oyuncu olan hiç kimse bu olayı benimsemez savunmaz "mantıklı değil" çünkü gideceği yön az çok belliydi oyunun iyi vuruş hissi iyi bir br örneği vs vs diye lootbox olayını görmezden gelip oynadık ilk zamanlar bu durumu gelip buraya da yazmadım daha global bir platformda durumu dile getirdim yukarıda da yazdığım gibi olayı anlayıp battlepass le vs ile olacak iş değil diyip bıraktım girmiyorum sonuç ortada malesef... o konseptin sonu yok çünkü

3-5 dolar olur anlarım f2p diye sineye çekeriz ama bu kadarı fazla her oyun için geçerli bu dediğim şey...

twitch yayınlarını izliyorum ara ara ooooo skin e bak harika dope pepega wonkas havalarda uçuşuyor :D iş almaya gelince 200 dolar ve şirket para kazanmıyor oynayan kimse kalmadı ki kazansın sürümden fortnite gibi... çok yanlış yönetiliyor oyun başından beri bu üzücü bir durum bence oyuncular açısından.

ıvır zıvıra gerek olmadan "kozmetik de olsa" lootbox içeren tüm oyunların piyasadan silinmesi dileğiyle.

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 18 Ağustos 2019; 22:27:51 >

• Konu ölmüş. Nerde bu apexçiler😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackforreal kullanıcısına yanıt
    Arada bakıyorum durgun konu

• Bayadan beri oynamiyorum ben. Bf5 oynuyorun

• Oyun zor geldi. Herkes beceremiyo. Üstüne Respawn sağolsun hilecilerede çözüm bulamayınca çoğu kişi bıraktı.

• Ping, packet loss ve hitreg sorunları zamanında bırakmıştım yazık ettiler oyuna. Zamanında yapılması gerekenleri yapmadılar ve oyunu sevip oynamak isteyen kitleyi kaybettiler.

EA denen şirket AAA oyununda lootbox koyarken F2P oyunda mı koymayacak inandınız mı buna EA zamanında oyuna etki edecek şeyleri bile lootbox ile satan bir firmadır beklentiyi ona göre ayarlayın. Kozmetik lootbox konusunda da yapacak bir şey yok oyunların kuralı bu artık. F2P oyunlar boşuna parayla satılan oyunlardan fazla para kazanmıyor. Kozmetik de tercih meselesi kendine hakim olamazsan kozmetik için cüzdanı şirkete bağlıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackforreal

Oyun zor geldi. Herkes beceremiyo. Üstüne Respawn sağolsun hilecilerede çözüm bulamayınca çoğu kişi bıraktı.
    Oyunun zor olduğunu sanmıyorum sezon 2 win 300 ü geçti

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Demekki sen uber bş oyuncusun. Origin idni verde beraber oynayalım. İyi oyuncu bulmak zor.

• apex legend ilk başta oynayıyordu ama bozdu ya...
  • blackforreal kullanıcısına yanıt
    Genelde geceleri oynuyorum hocam oynarız mutlaka darkraiderX-CRW

• quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Oyunun zor olduğunu sanmıyorum sezon 2 win 300 ü geçti

Alıntıları Göster
    Bence de fornite tan daha kolay bir oyun. Tabi inşa olayını zorluktan ziyade angarya olarak da görenler olabilir ama benim için ciddi bir zorluk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wessaur.

Bence de fornite tan daha kolay bir oyun. Tabi inşa olayını zorluktan ziyade angarya olarak da görenler olabilir ama benim için ciddi bir zorluk.

Alıntıları Göster
    Hocam fortnite oyundan saymıyorum ben building vs vs saçma
  • Bencd abartılmış bir oyun.Ben beğenmedim.

• Teşekkür ederim.
  • PCde ilk wini aldık

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi

• Daha nice winlere :)
  • Benim gibi pcde yeni başlayıp pre arayanlar varsa nick: WessaurTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wessaur.

Benim gibi pcde yeni başlayıp pre arayanlar varsa nick: WessaurTR
    Beni ekleyebilirsiniz, akşam 6dan sonra giriyorum.

Nick:palawrath
    Acemiyim, lig Gümüş3 veya 4 tu.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.