Şimdi Ara

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
29
Favori
83.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buna denk gelen varmi, fazla street fighter oynamis herhalde
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Buna degilde bir kere denk geldim adam çok hızlı hareket edip vuruyodu döne,döne mevlana gibi peki dedim.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 17 Mart 2019; 21:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • battlepass yarın 20:00'da çıkıyor, 950 apex coins, 25 tier açık olanı ise 2800 fortnite fiyatlarını kullanmışlar direk.

https://twitter.com/PlayApex/status/1107688701998432258
    https://www.ea.com/games/apex-legends/battle-pass

access'den gelen coin ile oyunun ilk günü mirage almıştım, 2 haftadır falan oynamıyorum neredeyse para vericez illa şimdi. bp ödülleri güzel gözükmüyor bence.

görev & challenge olayı da yok bo4 sistemi gibi sadece oynamak gerekiyor sanırım, kötü olmuş düzgün ayarlarlar umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Mart 2019; 20:24:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

1080P'de bile çok zor uzaktaki kişileri görmek. Çözünürlük düştükçe hepten belirsiz olacak onlar.
    adaptive frame gibi bir şey var defaultta 60 onu 0 yapin düzelir o sorun
  • battlepassta fortnite'ı baya bi kopyalamışlar ama ödülleri de kopyalasalarmış bari. Skinler hep aynı. rare kalitede. son ödül zaten havoc skini . aralara apex pack serpmişler az da olsa. 1 tane legendary garanti apex pack gördüm galiba bir o. Neyse en azından oynarken bişeyler açacağız. Bide bedavaya geldi çok şikayet edecek durumda değiliz

Battlepass bir yana dursun da ben solo mod da gelir diye bekliyordum ama gelmeyecek galiba yarın. Ya da patch notları duyrulunca göreceğiz.

Kaydadeğer ödüller şunlar:
    1000 Apex Coins
    Apex's first ever 3-stage Evolving Legendary Weapon Skin (Havoc)
    Exclusive Epic PDW weapon skin
    Legendary Apex Pack with Guaranteed 1+ Legendary
    Epic Apex Pack with Guaranteed 1+ Epic
    5 standard Apex Packs...

patch notları güncellemeden 1 saat önce açıklanacakmış. Umarım güzel şeyler gelir çünkü battlepass anca günü kurtarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 18 Mart 2019; 23:44:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

battlepass yarın 20:00'da çıkıyor, 950 apex coins, 25 tier açık olanı ise 2800 fortnite fiyatlarını kullanmışlar direk.

https://twitter.com/PlayApex/status/1107688701998432258
    https://www.ea.com/games/apex-legends/battle-pass

access'den gelen coin ile oyunun ilk günü mirage almıştım, 2 haftadır falan oynamıyorum neredeyse para vericez illa şimdi. bp ödülleri güzel gözükmüyor bence.

görev & challenge olayı da yok bo4 sistemi gibi sadece oynamak gerekiyor sanırım, kötü olmuş düzgün ayarlarlar umarım
    Bundle'ın olayı ne sadece 25 level mi açık sadece

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    aynen
  • 900 apex coin var 50 veya 100 coin alamıyor muyuz?
  • E ben şimdi anlamadım bu bundle olayı sadece 25 level ilerden başlatmak ise bundle almak çok mantıksız değilmi çünkü zaten oyunda 25 levele çok rahat ve hızlı geliniyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1000 coini geri veriyorlarsa iyi diyebiliriz. Fortnite da mesela sezon 950 papel ama sana 1500 civarı geri veriyor. Bakalım bugla gelen 1000 coinleri silecekler mi?

@AVSEQ01.DAT

Zamanı olmayanlar için yapılan bir şey. Battle pass sonu yaklaşırkende level satmaya başlıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 19 Mart 2019; 2:6:37 >
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    battlepass leveli ile karakter leveli farklı şeyler. battlepass'in tüm levelleri aynı xpyi isteyecektir büyük ihtimal. karakter levelleri sıfırlanmayacak yarın

battlepass dediğim gibi baya kötü bence. %20si level gösteren badgeler gerisi dandik skinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Mart 2019; 2:17:35 >
  • Bu sezon ile birlikte lig sistemi geldi mi onu anlayamadım gene 5000'lik adamlarla karşılaşacakmıyız
  • Rank sistemi ve report sistemi gelmeden bu oyuna tek kuruş harcamam.
  • Yeni acc açıp bedavaya season alırsın gereksiz olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna giriyorum büyük bir hevesle. Maksimum 5 oyunda 1. oluyorum sonra çıkıyorum, 1 saat falan. 1. olduktan sonra oynama isteğim hiç kalmıyor. Solo oynadığım için olabilir mi ?

Hatta o kadar umrumda değil ki battlepass i almayı bile düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Ritter_ -- 19 Mart 2019; 19:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

Oyuna giriyorum büyük bir hevesle. Maksimum 5 oyunda 1. oluyorum sonra çıkıyorum, 1 saat falan. 1. olduktan sonra oynama isteğim hiç kalmıyor. Solo oynadığım için olabilir mi ?

Hatta o kadar umrumda değil ki battlepass i almayı bile düşünmüyorum.
    oyun bir süreden sonra sıkıyor ne yazikki.büyük yayıncıların bile yavaş yavaş hype ı söndü.25 martda bf 5 in battle royale moduna hype var şu aralar
  • 3,03 gb'lik update başladı şuan. Sağ klik update dedikten sonra başladı. Oto çıkmadı, bilginiz olsun.

Patch sürüm not detaylrı için (ingilizce) :
    https://progameguides.com/news/apex-legends-season-1-wild-frontier-patch-notes-fixed-hitboxes-new-legend-more/
  • 1000 coins bugunu yapmıştım fakat geri alırlar diye paket açmıştım.bakalım başka arkadaşlardan alacaklarmı coinsi ea
  • 500.000 kişi banlanmış report sistemi olmadığı halde burda hile diyenlere giydirenler acaba ne diyecek. en az 2 milyon hile var oyunda
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.