Şimdi Ara

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
29
Favori
83.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dalga mı geçiyonuz
    Pubg alta alınca benim bilgisayarı kitliyor. Görev yöneticisine bile ulaşamıyorum.
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Ciddiyim hocam valla millet pubg optimize değil diye dert yanar ben sorunsuz oynuyorum ama apex oynayamıyorum
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Hocam senin bilgisayar biraz ters Ben pubg'yi sırf bug vs. yüzünden bıraktım. Biraz da koşu similasyonu olduğu için
    Apexi kaldırıp tekrar kurun bir isterseniz. Hatalı dosya olabilir, veya originde dosya kontrolü varsa onu da yapabilirsiniz.
  • az önce 720p @ 50 fps ile atmadı. ikinci oyunu 1080p çıkardım attı. şimdi 720p @ 60 deneyeceğim bakalım
  • 720p@60 da başarılı. sonunu gördük oyunun. ama 720p oynamak pek tatsız.
  • Düzgün sistemi, interneti ve mikrofonu olan arkadaşları DC kanalıma beklerim, Apex’e de başlıyoruz, genelde bütün oyunları oynuyoruz. Küçük bir grubuz;https://discord.gg/zTpSu5S

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PVH kullanıcısına yanıt
    eca19 istek gönderdim
  • Yaş 35 oyunu çok kasmayacak olan arkadaşlar eklesin. İşin keyif tarafındayım .
  • barritus B kullanıcısına yanıt
    Yarın eklerim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni yükledim ama error code 23 hatasından dolayı bir türlü giremedim yaşayıp çözen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam ben 1366x768 'de oynuyorum. Normalde 720p oynarım fakat nvidia böyle uygun gördü. Böyle çatışmalı oyunları yüksek cözünürlükte oynamak iyi değil. Az detay bol odaklanma.
    Ben cs go'yu 720p'de oynarım. Pubg'de 720p
  • önceki sayfada yazdığım gibi,75 fps sabitledim benim monitörden ötürü,2 gündür atmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodPan

önceki sayfada yazdığım gibi,75 fps sabitledim benim monitörden ötürü,2 gündür atmıyor.
    FPS sabitleme nerede hocam oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

FPS sabitleme nerede hocam oyunda?

Alıntıları Göster
    Oyun özelliklerinden +fps_max "deger" giriliyor sanirim.
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    originde oyuna sağ tıkla game properties > advanced launch options. 0 yerine istediğini istediğin sayıyı yaz olması lazım

+fps_max 0
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Oyun içinde de adaptive resolution fps target var,onuda sabitledim.
  • Oyun çok iyi başından kaldırmıyor gerçekten. F2P olarak bu kadar kaliteli ve kendini oynatan çok az oyundan biri olmuş respawn ı tebrik etmek gerekir. Optimizasyon ise ayrı bir başarılı yağ gibi akıyor oyun. Tabi biraz cilaya ihtiyaç var örneğin bazı bölgelerin lootlarında hiç silah çıkmıyor ama mermi zırh falan yığınla oluyor böyle dengesizlikler var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 17 Şubat 2019; 17:8:49 >
    1080P'de bile çok zor uzaktaki kişileri görmek. Çözünürlük düştükçe hepten belirsiz olacak onlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun düzeltilecek yerleri say say bitmez :D optimize falan da değil baya sisteme sonuna kadar oturan bir oyun 4k da..
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.