Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun eskisine göre çok daha zorlu geliyor bana. Yeni karakter ve bufflanan eski karaktarler artı wingman ve longbowun yeniden aktif kullanıma girmesi bambaşka bir oynanışa getirdi oyunu. Çatışmada yeni karaktere sıkıyon belki de tam öldürcekken hoop tepende arkanda bi yere geciyor ve ya kaçıyor. Ben bloodhound alıyorum ki o da buff lı. Ultusini çalıstirinca etraftaki düsmanları kırmızı olarak gördüğümden;o esnada mirage ultisini ve skillini basmışsa sanki karşı takım 3 kısı değilde 7-8 kişi olmuş gibi bir hava oluyor 😅 Görünmez olup arkadasını kaldırmasıda cabası. Ulen ben bunilu vurmuştum ne ara tekrar çatısmaya katıldı diyosun. Caustic zaten başa belaydı özellikle kapalı alanlarda;şimdi arkadaşları da gazından etkilenmicek yani yavaşlamadan rahat hareket edebilecek gazın içinde.Son durumda sanki 3 tane caustiğe karşı mücadele veriyomuşsun gibi oldu Tam bela yani 😃 Catışmalarda skiller ultiler havada uçuşuyor resmen 😃
    Dead box tan yeni loot sistemi çok güzel. Adamlar zaten loot sistemi çok hızlıydı heralde nirvana yaptılar loot ta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kabune kullanıcısına yanıt
    Oyuna girdim ancak squatla denemek lazım. Bizim bir arkadaşta da sezon 3 te boyle bir hata olmuştu güncelleme ile düzelttiler

• Mirage'in decoylarını kontrol etmesi aşırı buff yemiş gibi oldu.Gerçekten bi el mirage oynadım ve adamlar kimin decoy olduğunu anlayamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 14 Mayıs 2020; 14:43:41 >
  • Şu oyunda Trio modu Duo mod gibi oynayanlar kadar nefret ettiğim başka bir kitle yok. Düşüyoruz adamlar bilerek kaldırmıyor. Allah kahretsin hepsini. Duo modu sabit oldu git onu oyna. Yemiyor tabi 2 kişi oraya girmek.
  • Aynı takımda düşüyorum adam kaldırmak yerine Tea Bag yapıp gidiyor. Çok gereksiz var böyle başına buyruk takılan.
    Ama yine de oyun çok keyifli yeni nesilde grafik güncellemesiyle devam edecekler.
  • https://www.twitch.tv/babaogulgamingps4
    Klasik kadro ile maçlar iyi seyirler.

• Arkadaşlar PC'de 5 heirloomlu hesabımı satıyorum ilgilenenler mesaj atabilirler.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-apex-legends-hesabi-230-level-5-heirloom--143281945
  • Platinum rank a ulaştım. Buradan sonrası cidden takım işi. Çok saçma insanlara denk gelebiliyorsun. Güzel bir takım oluşturup oynamak isterim.

Psn: fawkes881

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunu çooook uzun zaman önce bırakmıştım sanırım sezon 3 yeni geldiğinde falan olabilir main karakterim mirage'dı şimdi gelen yeni özelliklerine bakınca içim gitti resmen

oyuna geri döneyim diyorum da aşırı zor geliyor bana silah kullanımı özellikle warzonedaki gibi daha stabil bir eğim ve sekme olayı olsa geri dönülür aslında ama bilemiyorum
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    Ben Mirage karakterini yeni açtım, birkaç kez oynadım. Bir şampiyonluk bile aldım. Yeni gelen özellikler nedir tam olarak ?
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    hocam ben neredeyse 10 aydır falan oynamıyorum apex daha önceden decoy kontrolü, ulti atınca decoyların o şekilde hareket etmesi ve takım arkadaşını kaldırırken görünmez olmak gibi özellikleri yoktu

• Şu av görevlerini yapmasak olmaz mı ya ? Beceremedim. Hangi legend avantaj sağlar ?

• Apex Legends | Pathfinder Edition Fragmanı | PS4

• Acayip sardım oyuna. Dün 44 lira verip Battle pass aldım. Ödülleri daha güzel.

Ben Gibraltar ile yeni yeni oynamaya başladım, bence oyundaki en etkili karakter. Özellikle 2 takım kalınca bombardımanı yapınca işi bitiriyor. Ama şu ilk özelliğin esprisini çözemedim. Koruma kalkanı atıyor, içine girince dışarıdan zarar almıyorsunuz. Sağlık vs basarken güzel. Ama rakipler de girebiliyor bunun içine ve bunun içinde sizi öldürebiliyor. Ben bu özelliği en verimli nasıl kullanabilirim ?
    O özelliğin mantığı bi nevi önüne cephe kuruyosun ya kaçıyosun ya da kubbeden çıkıp ateş ederek içeri girebilirsin seri şekilde adamlar kubbeye girerse de sen çık yine vurmasınlar mantığı. Ya da uzaktan vuruyolar arkadaşını düşürdüler kubbeyi kur arkadaşını kaldır vs vs. Tank sınıfı bi nevi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

O özelliğin mantığı bi nevi önüne cephe kuruyosun ya kaçıyosun ya da kubbeden çıkıp ateş ederek içeri girebilirsin seri şekilde adamlar kubbeye girerse de sen çık yine vurmasınlar mantığı. Ya da uzaktan vuruyolar arkadaşını düşürdüler kubbeyi kur arkadaşını kaldır vs vs. Tank sınıfı bi nevi
    Sağol hocam, ben de takım arkadaşım diğerini canlandırırken onların üzerine atıyorum genelde. Ama rakip yine içine girince bana çok verimli özellik gibi gelmemişti. Mirage'ın decoy özelliği çok verimli mesela.
    Mirage eskiden bu kadqr güzel değildi şimdi baya iyi oldu. Ama benim main im bloodhound. Vazgeçilmezim bu. Wall hack varmış gibi oynuyosun

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Bloodhound ile çok oynamadım, güzel kıyafetim de var aslında. Belki bir denerim. Genelde Lifeline ile oynuyordum. Gibraltar'a alışınca bunca zaman boşuna Lifeline ile oynamışım dedim. Gibraltar ve Mirage ile verimli oynayabiliyorum. Şu an bir karakter daha açabiliyorum. Hangisini öncelikli açmamı önerirsiniz? Kapalı olanlar : Caustic, Loba, Octane, Wattson, Crypto. Ölünce respawn süresi dolsa bile takımdakileri izliyorum. Dün Crypto oynayan bir eleman hoşuma gitti. Caustic ve Wattson pek benlik değil gibi Loba'yı deneyesim de var.
    Biriyle oynuyosan crypto güzel. Yerlerini belirliyosun dronela. Wattson ı açma. Caustic de tek oynayan için güzel. Lobayı herkes oynayamaz bence ama iyi oynayan da oynar. Loba kullanması zor bi karakter. Bende crypto octane açık değil. Diğerlerini oynadım. Bloodhound ve mirage favorilerim. Diğerlerinde. Zevk almıyorum çok

Zamanla kendi stilinize göre herşey şekillenecek zaten.
    Gibi iyidir ama iyidir vurulması kolaydır, buna rağmen 1 vs de çok artısı vardır koldaki shield sebebiyle.
    Kubbeyi çok şekilde kullanabilirsin
    En mantıklısı shotgun olmalı bir elinde onlar girdiğinde çıkabilir girebilirsin yada yaklaştıklarında kullanabilirsin sonuçta bir nevi sığınma alanı ve aynı şekilde onlarda kullanabilir.
    2. Cisi uzaktan ateş aldığında saklandığın yere kadar koruyabilir vs.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.