Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Solo, duo gelmezse kimse oynamaz bu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler r99'un nişangahını değiştiren legendary skinden aldım ve cok sevdim eskiye göre dürbünsüz daha iyi görünüyor. Şimdi wingman için de 2 tane legendary nişangah değiştiren skin var, wingmanda hangisi daha kullanışlı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

Bi arkadaşım 2 kere değiştirdi, sorun yok. Tabii ki bu apex için geçerli diğer oyunları bilmiyorum.
    diğerleri önemli değil zaten.
  • Yok mu simdi koca forumda plat veya gold seviyesinde olan iyi bir kisi ? Vay arkadas.. Video atmaya gelince herkes predator kesiliyor

• Xbox ta oynayan varsa eklesin. Ana karakter lifeline kd 1.97 rank daimond. xXxERGINxXx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batdunyabat -- 10 Ocak 2020; 0:58:26 >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Tahminen herkesin oynadığı bir grup vardır o yüzden olabilir. :)
    Dedigin adamdan vardir da verdigin saat araligi sikinti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    . O saatte çok zor

• samtiger kullanıcısına yanıt
    R99 için dediğiniz skin'in adı nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=8XmdwVMKk3Q&feature=youtu.be linkte başlarda aldığı skini beğeniyorum ben zaten 2 rengi var hangini seversen artık

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Şahsen şu anki haliyle solo duo gelse ben de o zamn pek oynamam, re spwn lı bir oyun gelirse işte o zaman deli gibi oynarım

O skinin yanları çok kalın ekranı kapatıyor yada bana öyle hissettiriyor. Ben onda bunu kullanıyorum. Videoda İlk aldığı skin
    https://www.youtube.com/watch?v=cpWuBdSnHfU&feature=youtu.be

• Yine sınırlı süreli etkinlikler geliyor ..Sınırlı süreli etkinlik slsteminden nefret ediyorum. Diyelim ki cok sevdik o etkinliği ama her biri 2 gün süreceği için bitince şey gibi kalıyoz ortada. Benim aklım hala duo da. En azından bu etkinliklerle ilgili bir oylama yapsınlarda en çok beğenilen sürekli hale gelse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

R99 için dediğiniz skin'in adı nedir?
    benim aldığım outlands avalanche. Zaten skin alırken fotoğrafına baktığınızda eski skininiz ile kıyaslayın dürbünde farklılık göreceksiniz. Oyundayken nişangahınız da böyle oluyor. Diğerinin adı da the kill switch olması lazım ama emin değilim. Yine alırken fotolardan anlayabilirsin hangisi olduğuu

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    şuan calısıyorum hastanede youtube engelli açılmıyor. Eve gidince bakacağım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

O skinin yanları çok kalın ekranı kapatıyor yada bana öyle hissettiriyor. Ben onda bunu kullanıyorum. Videoda İlk aldığı skin
    https://www.youtube.com/watch?v=cpWuBdSnHfU&feature=youtu.be
    evet aldığım outlands avalanche biraz kaplıyor orasını pek sevmedim ama yine de eskiye göre iyi. Peki bu nişangahı değişebilen başka silahlar var mı onlara da bakmak istiyorum. ÖZellikle spitfire, g7 scout vs. bunları da dürbünsüz pek kullanamıyorum. Ateşe başladıktan sonra adamı göremiyorum rastgele sıkmış oluyorum

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Ben sezon 3 hiç oynamadım neredeyse. Sezon 2 de solo çok keyifliydi. Battle royale konseptli oyun yapıyorsanız solo,duo getirmek zorundasınız bence. İnsanlar her an arkadaşlarıyla oyuna giremeyebilir.

Onlarda yok bildiğim havoc da bir nebze değiştiren bir tane var

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Duo olabilir ama solo bu oyunun doğasına aykırı

• ben hep tek başıma girip random 2 kişi ile oynuyorum ama yine de inanılmaz keyif alıyorum cünkü oyun cok akıcı ve seri bitiyor sizleri baymıyor. Gamepad ile oynamana rağmen aim olayı diğer oyunlara göre cok daha keyif verici. Bu oyunun bende kredisi yüksek bırakamıyorum.
    Tek sıkıldığım yanı random girdiğim iki kişinin sürekli ilk yere atlama merakı. Ya arkadas biraz uzağa atlayıp adam gibi loot yap oyna işte. İlk yere atlayınca ölen direk cıkıyor oyundan
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.