Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Oyuna yeni başladım, dolayısıyla iyi değilim. Ancak takıma gelen kişiler de iyi olmadığı ve iletişimimiz olmadığı için zevk alamıyorum Oynamak isteyen olursa psn üzerinden ekleşelim.
    Hiç oynamak isteyen acemi yok mu yav Ekleşip oynayalım solo zevk vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: punch

hangi adrese yolladın dostum?
    mail adresine gonderdim ✋✋

• Apex Legends | Voidwalker Event Trailer | PS4

• Sör Aragorn kullanıcısına yanıt
    ekle hocam akşamları yardırırız. Ben de pek iyi oynayamıyorum.

psn: frankagznz

• punch kullanıcısına yanıt
    Hocam videolarını severek takip ediyorum ancak en iyi oyunlar videolarınızda 3 5 kişinin videosu oluyor gerisi oyuncu karı koca videosu. Uzun video yapmaya çalışıyorsanız anlarım ama bu kadar oyuncu varken bir kişinin 8 dk lık videosu pek hoş olmuyor şahsi kanaatim. Böyle devam ederse boş geçeceğim artık en sıkı vuruşlar videosunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Hiç oynamak isteyen acemi yok mu yav Ekleşip oynayalım solo zevk vermiyor

Alıntıları Göster
    first9-07 ekle hocam

• cyborg88 kullanıcısına yanıt
    first9 kullanıcısına yanıt
    @cyborg88 hocam ekledim sizi. Davetinize gelemedim başka oyundaydım kusra bakmayın.

@first9 istek yolladım

• İsteyen ekleyebilir beyler erhan__bjk
    Çift alt tire

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Hocam videolarını severek takip ediyorum ancak en iyi oyunlar videolarınızda 3 5 kişinin videosu oluyor gerisi oyuncu karı koca videosu. Uzun video yapmaya çalışıyorsanız anlarım ama bu kadar oyuncu varken bir kişinin 8 dk lık videosu pek hoş olmuyor şahsi kanaatim. Böyle devam ederse boş geçeceğim artık en sıkı vuruşlar videosunu
    dedilklerine harfi harfine katiliyorum yani izliyorum hep ayni hemen kisiler bencede hos olmuyor yani okadar abone olupta ayni kislerin 1 videoda olurda her videoada yayinlanmasi hos degil tesekkur eder iyi gunler dilerim 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 7 Eylül 2019; 9:22:14 >

• IYI SEYIRLERR ✋✋✋✋✋
  • Adamlar solo,duo getireceğine saçma sapan bir mod getirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 7 Eylül 2019; 20:21:51 >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Bende denedim ama sevemedim eğilip kalkmakta manueldeki özgün hareketleri yapamadım geri manuel yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu aslında sevdim F2P oyun için çok güzel gözüküyor ancak şu Battle Royal modunu hiçbir oyunda sevemedim ve oynayamadım.Büyük haritalara alışığım yıllardır BF oynuyorum ama bu tür p2w oyunlar oyunda çok dengesizlik yaratıyor üstüne sürekli aynı harita falan bayıyor bazen.Oyunda takım halinde başka modlar olsa çok güzel olurmuş Apex'in artwork'ü teması çok hoşuma gitmişti çünkü

• Diğer battle royal oyınlarını hala sevmiyorum ama bu bir başka geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara-mamak'ta sony yetkili servisi var. Benim analoglarda sorun vardi temizletmistim. Degistirdiklerini de soylemislerdi. Fiyat sorabilirsin degismistir muhtemelen oldu epey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Oyunu aslında sevdim F2P oyun için çok güzel gözüküyor ancak şu Battle Royal modunu hiçbir oyunda sevemedim ve oynayamadım.Büyük haritalara alışığım yıllardır BF oynuyorum ama bu tür p2w oyunlar oyunda çok dengesizlik yaratıyor üstüne sürekli aynı harita falan bayıyor bazen.Oyunda takım halinde başka modlar olsa çok güzel olurmuş Apex'in artwork'ü teması çok hoşuma gitmişti çünkü
    istersen bf5 i royal modunu dene 😊 ne kadar les bi looot sistemi oldugunu gorursun 😊

• awesome1907 A kullanıcısına yanıt
    Filiz elektronik diye bi yer buldum mamakta ama orası mı acaba? Bi telefon edeyim bugün, sağolasın.
  • 600 mb güncelleme gelmiş
  • Rank ödülleri belli olmuş seviyenize göre badge, weapon charm ve skydive verecek.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.