Şimdi Ara

Apartmanımda cinayet işlendi. Adam hala serbest.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apartmanda çok kötü bir koku geliyordu. İlk kedi falan öldü sandım çatıda yöneticiye söyledim. Oda almış kokuyu çıkıp bakacaktık ki koku çatıdan değil dairenin birinden geliyor. Bu dairede 3 kişi yaşıyor yatalak bir kadın, kocası ve kızı. Polisi aradık biz de kadına bişey mi oldu diye polis geldi içeri almadılar. Poliste zorla giremeyiz dediler gittiler. Akşam kadının kocası apartmanın önünde gülerek siz beni şikayet ediyorsunuz ama karım sağlıklı ayağa bile kalktı yemek yapıyor falan diye konuşmaya başladı. Sabah yine aradık polis zabıta ne varsa akşama anca geldiler 2 polis aracı 1 ambulans. İçeri almadılar polisleri polisler bu sefer zorla girdiler. Kadın ölmüş cesedi çürümüş. Ambulans gitti yerine başka polisler, olay yeri, savcı falan geldi. İncelediler saatlerce daireyi. Sonra ifade almak için polisin biri yanıma geldi.

Konuştuk biraz polisle kadının kolu ve kaburgası kırıkmış ceset en az 1 haftalık dedi. Adam yeni ölmüş, kızı da 4 gündür odasına girmiyoruz demiş. Savcı ise normal ölüm yazmış.

Sonra kadının diğer kızı geldi tabutun önünde 1 dakika falan numaradan ağladı sonra bişey olmamış gibi oturdu babasıyla kardeşiyle sohbet etti.

Şuan hala adamla kızı dışarıda dolaşıyorlar.

Yatalak kadın nasıl kalçasını ve kolunu kırdı?

Madem doğal ölüm neden cesedi sakladılar?

Bide baya rahatlar diğer kızı bile rahat.

Sadece şu sorular bile normal ölüm olmadığını gösteriyor. Savcı nasıl böyle bir şey yazabiliyor anlamıyorum. Bunlar ellerini kollarını sallayarak geziyor simdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şüpeli bir durum.

• Tuhaf.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Bu mesaj silindi.

Yaş kaç

• Csb

• ahmtayd kullanıcısına yanıt

" Fetöcü cehepeliler."

Anlıyorum.

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Hof her ironi yaptığımızda da ironi yaptık yazıcaksak eğer...

• quote:

Orijinalden alıntı: Altiorem

Csb

Umarım

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

CSB değil. Belediye geldi apartmanı ilaçladı. Herkes kapısının önüne çamaşır suyu döksün dediler. Adam dün geldi apartmanın önünde oturmuş temizlikçi çağırmış iki tane pencereleri açtılar ben böyle koku görmedim. Arkadaşta kalıyorum şuan.

• Darp izi falan var mıymış ? Yatalak kadın nasıl kolunu be kaburgasıni kırabilirmiş

• Mahallenin lafına inanarak hareket edilmez. Resmi belgeyi açıp okudun mu? Doktor raporunda ne yazıyor? Ayrıca kendi eviniz değilse oradan taşının derim. Komşu çok önemli.

• Jeunes Turc kullanıcısına yanıt

İşte sorunda orda kadına işkence mi ediyorlardı artık bilmiyorum. Otopsiye almışlar kadını ne olacak bilmiyorum.

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Kendi evim maalesef. Kolunun kaburgasının kırık olduğunu bana ifade alan polis söyledi.

• Aynı konu farklı birinin ağzından birkaç gün önce açıldı Csb

• Çok Among Us oynamayın.

• yatalaksa kendi kendine kemiklerin deforme olduğu kırıldığı hastalıklar var

ama zaten bu durumda 3-4 gündür odasına girmiyoruz diyen bir kızda varsa, çelişkiler yumağı ..

• CSB değilse kadının emekli maaşı falan var demektir, onun için saklamış olabilirler doğal ölüm bile olsa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.