Şimdi Ara

Apartmana kutu çekmiyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 gün önce akşam vakti kabloneti aradım mahallemde fiber alt yapı olduğunu dilerseniz apartmana kutu bağlanarak internetimizi kullanabilirsiniz dendi. Kabul ettim ve 2 gün beklerken apartmanda bi kağıt asılmış oturduğum bölgenin kablonet numarası yazan. Arayıp oradan da bi bilgi almak istedim ve bana dedikleri şey şu. Yeni projeler başlandı başka mahallelere alt yapı çekiyorlar size çekmezler şu an dendi. Tekrardan müşteri hizmetlerini aradım sordum onların bileceği değil buna müdürlük karar verir dedi. Tekrardan bayiyi arayıp sorduğumda biz zaten müdürlükten gelen bilgiler doğrultusunda bunu dedik dedi. Kafam çok karışık daha önce bu durumu yaşayan var mı ? alt tarafı apartmana bi kutu çekeceksiniz ve 3 tane müşteri alacaksınız bu ne kadar zor olabilir ki yahu..

• Bayinin bu konuyla bir alakası yok gidip müdürlükle konuşman gerekir. Sokağında zaten varsa talep olunca binana altyapı yapılır.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 10 Haziran 2018; 3:27:58 >
  • il müdürlüğüne gidin, yapılacak gibiyse, onay verdikten sonra yapılır.
  • Bimer şikayet et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • müdürlükle konuşman lazım bayi vs pek bir işe yaramaz müdürlükte istediğin gibi bilgilendirirler 1-2 sene bekleyen insanlar var o kutu için zor bir iş değil ama tüm iss'ler bu konuda yavaş çalışıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.