Şimdi Ara

apartman için yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bulunduğumuz apartmanda kullandığımız yazıcı var. fakat mürekkep püskürtmeli sanırım devamlı tıkanma yapıyor. biz ayda 20-30 belki 2 ayda 40-50 sayfa baskı alıyorum yani makina her gün çalışmıyor. genelde ay sonraları baskı alınıyor. Faks, tarayıcı, fotokopi özelliği olmalı. Benim hangi tip yazıcı almam lazım? mürekkep mi lazer mi yoksa başka bir ürün mü? önerdiğiniz model varsa bakabilirim. yazıcı konusunda çok fazla bilgim yok ama 2 ay çıktı alınmazsa bile sıkıntı cıkartmıcak bir ürün olmalı. teşekkür ederim.

• arkadaslar konuyu takipteyim kimsenin bilgisi yokmu
  • Hocam eğer faks özellikli istiyorsanız lazer alırsanız pahalıya patlar ama murekkep püskürtmeli yazıcılar daha ucuz olur tıkanmaması için sık sık çıktı almanız gerekir lazer yazıcı da tıkanma olayı yok o da size 400 TL falan tutar ama oda kuruma yapmaz tikanmaz ve tek tonerle 1600 sayfa cikarirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki önerdiğiniz model varmı? Lazer alıcaz fotokopi tarayıcı fax olmalı. renkli arada lazım oluyor eğer çok fark yoksa renkli olabilir. teşekkürler
  • Brother 1111 yada 1211w al dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hp modellerine bakabilirsiniz.
  • arkadaşlar genel olarak baktım ve 2 model arasında kaldım

CANON I-SENSYS MF216N

SAMSUNG XPRESS M2070FW

ikiside ihtiyaclarımı karşılıyor. sizce hangisini almalıyım hangisi daha kalitelidir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.