Şimdi Ara

apartman gecmis harcamalari hakkinda bakarmisiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben yeni daire aldim apartmana ben daire almadan once dogalgaz kolon tesisati ve merkezi sistem yapilmis 2 yil once yonetici benden simdi para istiyor bu aldigim apartman belediyeye aitti belediye benim bos dairem icin yonetime her ay 30 tl apartman aidatini oduyordu yonetici bu giderler icin belediyeden paralarini alabilirdi suan benden istiyor sizce gecmis harcamalar beni ilgilendirirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizden istemesinin mantıklı bi açıklaması var mı peki.Siz daireyi aldıktan sonrasıyla ilgilenin,neden zamanında belediyeden istememiş

• Sana satarken taksitli ödemeler var şeklinde söylenip bir sözleşmeye de yazılmışsa ödemen lazım.
    Onun dışında ben olsam ödemem, versinler mahkemeye. Ben daireyi bu şekilde teslim aldım derim.
    Tabi bu konuda bilgili arkadaşların fikrini almak lazım.
  • arkadaslar 33 daireli bir apartman belediye bu binalari yapip datti ben en son daireyi alan 33. kisiyim yani benden once 32 daire sahibi almis ve bu bina ici dogalgaz tesisati ve nerkezi sistem uydu ben geldigimde apartmanda vardi ben binayi belediyeden satin aldim ve belediye 3 senedir bos olan bu daire icin her ay apartman yonetimine aylik aidati odemis yonetici bu yaptigi masraflari istese belediyeden alirdi simdi gelmis benden istiyor bende yol verdim gitti odemiyorum dedim sen 3 senedir bos dairenin aidatini aliyorsun 30 tlden 1000 tl yapar dedim nerde o oara dedim ona say dedim gerekirse mahkemeye versin odemem dedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.