Şimdi Ara

Apartman Asansöründe Kamera Olur Mu? Acil Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
12.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir sitede oturuyorum sitenin her yerinde kamera var. Asansörümüz pek matah bir şey değil, küçücük bir asansör iyice baktım kameraya benzeyen bir şey bulamadım. Bir yerlere gizlenmiş küçük bir kamera var mıdır mesela aynanın arkasında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sgt.Gaz S kullanıcısına yanıt
    ayna arkasına kamera koyulmiycak birşeydegil ama parası biraz tuzlu olucagını için pek sanmıyorum koyduklarını
  • Aynanın arkasında kamera olsa ne olur knk birşey gözükmez ki :d cam değilki o ayna :dd

• Naptın asansörde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal2020

ayna arkasına kamera koyulmiycak birşeydegil ama parası biraz tuzlu olucagını için pek sanmıyorum koyduklarını

Hocam peki bu güvenlik kamerası benim göremeyeceğim şekilde gizlenmiş olabilir mi kenara köşeye?

• Olabilir ama durup da 24 saat izlemezler. He camı kırdıysan kıranı tespit için belki bakarlarç
  • aynaya parmağını daya direk ayna ile parmağın bütünleşik yani uç uca duruyorsa kamera vardır normal aynaysa 1 cm gibi boşlukla oluyor.
  • Sgt.Gaz S kullanıcısına yanıt
    tabiki olmuş ola bilir ama kim niye böyle yapsınki asansörde ne yaptında cidden bunu ögrenmek istiyosun
  • Bende de takıntı var eve yeni taşındığımdan beri. Ne zaman asansöre binsem kontrol ederim. Hiç rastlamadım kameraya
  • hani şu meşhur polis filmlerinde arkası gözükmeyen cam varya içerden ayna diger taraftan cam olan işte onlar gercekte var :D paraya kıyarsan yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

Naptın asansörde?

Dedeler geldi aklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: -NightFLY

quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

Naptın asansörde?

adam asansörde feci işler çevirmiş olmalı

Hiç sorma

• quote:

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

Bir sitede oturuyorum sitenin her yerinde kamera var. Asansörümüz pek matah bir şey değil, küçücük bir asansör iyice baktım kameraya benzeyen bir şey bulamadım. Bir yerlere gizlenmiş küçük bir kamera var mıdır mesela aynanın arkasında?

ne yaptın asansörde ? :D
  • Asansörde damacanaya tecavüz mü edeceksin?
  • Hayırdır.
  • Hayırdır ne yaptınız asansörde?

• Asansörde bişey yaptıysan kameradsn çok kayıt yerini bulman lazım.damacanaya tecavüz eden kişi gibi gündem olursun yoksa tüm ülkeye (kötü bişey yaptıysan tabi)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.