Şimdi Ara

Aparta Kız Arkadaş Girebilir Mi..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
20.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yurt yerine apartta kalırsam kız arkadaşım gelebilir mi.

• istersen tüm mahalleyi yatır evde nema problema.
  • kesin mi
  • aptal kız arkadaş gelebilir mi diye okudum
  • Yurda giremez. Ama apartta isterseniz 1 ay beraber kalin sorun olmaz
  • Şimdi öğrenci apartları oluyor onlardansa mesela giremez heralde başında görevli falan oluyor onların bazılarında özellikle kız apartlarında ama kız erkek karışık apartlar oluyor onlara istiyorsan grup olarak gel kimse bişey diyemez.
  • Isparta'da kiz ogrenci apartina girmistik biz, ama aile disindan olunca problem cikiyormus sanirim
  • şimdi aradım kız giremez dedi.sevgilimin üniversitesini yazmıştım geldi ama almayız diyor yaa ev de bizimkiler tutmuyor
  •  Aparta Kız Arkadaş Girebilir Mi..
  • ben ıspartadayım studio deluxe lerde kalıyorum kız erkek karısık apartman hiç sorun olmuyor kız erkek kalan larda var sevgili şeklinde ama kriası fazla 700 tl :D
  • Görevli varsa almazlar.Abim apartta kalırken annemi almadılar.Tanıdık buldukta içeri aldık.
  • Oha nasil giremez diyorlar. Ben nasil kaliyorum peki sevgilimle ayni odada.

Gorevliyle arani iyi tut o zaman.

Not: benimki karma apart ama
  • tokat benim gittiğim yer tek apart var sanırım.kadın yok dedi ya karışık değil heralde öyle dediğine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir -- 20 Ağustos 2011; 0:12:29 >
  • Kadin bana en basinda ''kiz arkadasin varsa gelsin kalabilir'' demisti. Zaten karma apartin guzelligi orda ust katimda 2 tane kiz var :) tepinip duruyolar :)
  • neyse güvenliği ayarlamaya bakarım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

ben ıspartadayım studio deluxe lerde kalıyorum kız erkek karısık apartman hiç sorun olmuyor kız erkek kalan larda var sevgili şeklinde ama kriası fazla 700 tl :D

O aparta gittim bi kere ufacık la oturacak yer bulamadık resmen ama cayır cayır yanıyordu ev boxer atlet oturmuştuk odada
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

ben ıspartadayım studio deluxe lerde kalıyorum kız erkek karısık apartman hiç sorun olmuyor kız erkek kalan larda var sevgili şeklinde ama kriası fazla 700 tl :D

O aparta gittim bi kere ufacık la oturacak yer bulamadık resmen ama cayır cayır yanıyordu ev boxer atlet oturmuştuk odada

işin aslı kız arkadasımla kaldıgım ıcın eve erkek çagırmıyorum ben zaten sorun olmuyor
  • ya ben nasıl kalacam tokatta nette baktım apart falan da yok.bütün hayallerim yıkıldı valla ama güvenliği kafalarsak belki içeri girer ya
  • 100tl fazla ver ev tut sende alla alla bide tokatta okunur mu neden y azdın
  • quote:

100tl fazla ver ev tut sende alla alla bide tokatta okunur mu neden y azdın

Tokatta nerde ev tutcam.kiz arkadasim gecen yil tokati kazandi ben de yaninda oluyum uzaktan olmaz diye tokat yazdim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.