Şimdi Ara

apache tomcat 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar ben internette herhangi bir siteye girerken beni Apache Tomcat/7.0.69 diye bir yere yönlendiriyor ve If you're seeing this, you've successfully installed Tomcat. Congratulations! yazıyor steam arayuzdede sıkıntı yaşıyorum türkcell superonline kullanıcısıyım yardımcı olabilecek varmı ? apache tomcat 7

• bendede ayni sorun var acil yardim lutfen
  • Bende de aynı sıkıntı var, Ankara da mısınız?

Yönlendirilen sayfanın adresi:

http://213.14.196.36:8080/?dpi_name=ANKARAPTS-4.superonline.com&requested_url=http%3A%2F%2Fhorriblesubs.info%2F

şeklinde mi?
    Yoksa fakrlı il veya farklı ip mi yazıyor?

Edit: Tahminimce superonline ın alt yapısında bir sıkıntı var bu yörede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superertert -- 2 Şubat 2017; 17:5:20 >
  • sekildekiyle komple ayni cok bunaltici bi skinti
  • quote:

Orijinalden alıntı: superertert

Bende de aynı sıkıntı var, Ankara da mısınız?

Yönlendirilen sayfanın adresi:

http://213.14.196.36:8080/?dpi_name=ANKARAPTS-4.superonline.com&requested_url=http%3A%2F%2Fhorriblesubs.info%2F

şeklinde mi?
    Yoksa fakrlı il veya farklı ip mi yazıyor?

Edit: Tahminimce superonline ın alt yapısında bir sıkıntı var bu yörede

Ayni sekilde benide yonlendiriyor ankarada yasiyorum genel bir sorun sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var.

Wifiye bağlı tv'de ara ara çıkmaya başladı.

Süperonline abonesiyim bende

• Ayni durum bendede var hem pc de hem telefonda ayni sayfaya yonlendiriyor. Ben de ankaradayim ve superonline kullanicisiyim. Bilgi alabilen oldu mu?

• aynı sorun bendede vardı süperonline müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilci modem güncellemelerimi yaptıktan sonra sorun çözüldü
  • Superonline altyapısından kaynaklanmakta
  • Selam arkadaşlar,

Ben de süper online kullanıcısıyım. Samsun da yaşıyorum.

Aynı sorun.

Çarşamba günü başladı. Mh. İle konuştum. Modem adımı ve şifremi değiştirdi sorun çözüldü.

Perşembe öğlen saatlerinde tekrarladı. Yine Mh. İle görüştüm. Ne yaptı artık onu bilmiyorum, sorunu çözdü. Artı arıza için kayıt açtı. Yarım saat sonra aynı sıkıntı tekrarladı. Tekrar Mh. İle görüştüm. Arıza kaydınız alınmış. Teknik ekip kontrolündesiniz, size geri dönüş sağlanacak dedi.

Dün öğleden sonra saat 3 gibi sorun çözüldü ve şu saate kadar sıkıntı yok.

Artı süper online dan bir sms geldi. Mağdur olmamam için turkcell hatta kullanmak şartı ile bir haftalık 4gb. cepten internet hediye ettiler.

Durum budur.

İyi forumlar.

• Mrb, Trabzon'dan bildiriyorum aynı sorun burda da var.
    İnterneti kesintisiz olarak kullanabiliyorum ancak arada sırada bahse konu adrese yönlendiriyor. Online uygulamalarda ise oyun vb. her 10-20 dk da bir disconnect olmama neden oluyor.
    Aynı şekilde bende Mh ile görüştüm, ilk olarak modem güncelleme yapıldı sorun çözülmedi. Ardından tekrar Mh ile görüştüm bu sefer DNS hijacking olabileceğini, modeme bağlı tüm cihazlarda virüs taraması yapmam gerektiğini ve ardından modemi resetlemem gerektiğini söylediler. Hepsini yaptım, ilave olarak modem şifresini ve DNS değiştirdim sonuç değişmedi.
    Mh kendilerinde sorun olmadığını söyledi ancak bilindiği üzere superonline DNS 123.74.1.1 ve yönlendirilen adresin de 123 ile başlaması bende superonline DNS serverinda sıkıntı olduğu izlenimi yaratıyor. Enteresan olan aynı altyapıyı ve modemi kullanan arka sokaktaki komşumda hiç böyle bir sorun olmaması.

• Mrb ben Trabzon fatihden bildiriyorum ayni sorun aynisi bendede var mh. Aradik modem guncellemelerini yaptilar baska bise yapmadilar

20 dk da bir bu yönlendirme oluyor internet kesinti yasanmiyor ama bu iş cok can sıkıcı gecen çarsamba başladi. O yönlendirme olunca sosyal medyaya giriyor ama video resimler yuklenmiyor

Arkadaslar nasil çözulcek bu şey ya.

• Arkadaşlar merhabalar tamda artık sorun bende galiba diyerek kabloları falan değiştirmeyi düşünüyordum ta'ki konuyu görene kadar. Bende Konya'da yaşıyorum ve yaklaşık 4-5 gündür bu sorun var. 3-4 defa mh. ile görüştüm ama sorun bir türlü çözülmedi. Sanırsam şuan süperonline genel bir sorun. Yalnız bende bu soruna ek olarak sürekli wifi bağlantısında da "wifi ağında oturum açın" gibi saçma bir sorun var. Gün içerisinde 3-5 defa sürekli karşıma bu site çıkıyor. Kesin sonucunu bilen bulan arkadaşlar bildirirse çok makbule geçer. Takipteyim...
  • Bende Trabzon Fatih'teyim ve aynı sorun bende de var ve sanırım konuyu açan arkadaş ile aynı zamanlarda bu sorun başladı. Arka apartmanda oturan arkadaşımda ve yine fatihte oturan başka arkadaşımda da aynı sorun yaşanıyor. hepimiz superoline fiber kullanıcısıyız.

Ben İnternet sitesinden şikayet talebi oluşturup bu sorundan bahsettiğimde Turkcell Superonline Yetkilisi bana "Talebiniz ile ilgili incelemelerimi tamamladım. Yaşadığınız aksaklık Superonline kaynaklı değildir." diye cevap verdi.

Kendisine bu başlığın adresini gönderiyorum şimdi. Sorun kendilerinden kaynaklanmıyorsa ülkenin farklı yerlerindeki veya aynı şehrindeki farklı aboneleri olan bu insanlar neden aynı sorunu yaşıyorlar acaba?

Bu arada benim modemin arayüzünün adresi de değişti. 192.168.1.1 iken bu sorunun başladığı gün 192.168.2.1 oldu...
  • Ben de Trabzon'dayım ve aynı sorun bende de var birkaç gündür. Superonline abonesiyim. WiFi ile bağlandığımda gerek mobilde gerek pc'de ~30 dk. da bir bu yönlendirmeyi alıyorum. Henüz üstüne düşmedim bu sorunun ama dur bakalım. Buradan takip edelim, birbirimizi bilgilendirelim...
  • Ben de Trabzon beşirlideyim bende de aynı sorun var bu arıza anlık bağlantıyı da koparıyor MH yi aramadım henüz bilgi alan olursa buraya yazabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werwer_131 -- 7 Şubat 2017; 12:09:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmir narlıdere ilçesinde superonline fiber kullanıcısıyım.3 gündür bizde de durum aynı.
    aslında son 15 gündür wi-fi bağlantısı sürekli kopuyır ve tekrar bağlandı uyarısı çıkıyordu telefon ekranında. arıza kaydı verdik bu durumla ilgili ve modem güncellemesi yaptılar. sonrasında bu kedicik çıkmaya başladı... kesilmelerle ilgili olarak da altpaı yenileme çalışmalarını gösterdiler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.