Şimdi Ara

Ap mid champion tavsiyeye ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda yeniyim arkadaşlar belirtiyim öncelikle.

istediklerim:
    AP, menzilli olursa iyi olur, hareketli, kassadin gibi gank atabilen, fiyatı farketmeyen bir champion almak istiyorum . Tavsiyeleriniz nelerdir?

Edit: Ad olarakta zed düşünüyorum iyi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkck26 -- 12 Haziran 2013; 22:51:41 >

• Ryze, Lux

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahri.
  • Ahri

• oyunun en hareketli karekterlerinden biri Ahri

• Diana, Akali, Ryze, Fizz, Lissandra.

• Ryze düşünmüyorum. Diana, Fizz, Akali, Ahriyi araştırayım sağolun tavsiyeler için. Lux var
  • Midin kraliçesi ahri, zyra, akali

• quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Midin kraliçesi ahri, zyra, akali

Ahri diyen çok oldu da Ahri takıma yararlı mı yani tfnin kaderini değiştirirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkck26

Ryze düşünmüyorum. Diana, Fizz, Akali, Ahriyi araştırayım sağolun tavsiyeler için. Lux var

Neden ryze düşünmüyorsun

Ryze alıp qwerqwerqwerwerqwerqwer yaparak da oyunun kaderini değiştirebilirsin. Hem de -gold oyuncular anlamıyor oo qnq çok prosun diyorlar

edit: İfşa olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramazovX -- 12 Haziran 2013; 22:56:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

quote:

Ryze düşünmüyorum. Diana, Fizz, Akali, Ahriyi araştırayım sağolun tavsiyeler için. Lux var

Neden ryze düşünmüyorsun

Ryze alıp qwerqwerqwerwerqwerqwer yaparak da oyunun kaderini değiştirebilirsin. Hem de -gold oyuncular anlamıyor oo qnq çok prosun diyorlar

edit: İfşa olduk

Ryze....Ya ne biliyim skillshotı falan yok hiç sıkıcı ya

• Ahri al kaçmalı kovalamalı.
  • Elise kardeşlik elise,adam adc bile arasa elise diyorum,counteri yok resmen ağır op al kurtul

• Ziggs düşündümde nasıl iyi mi ziggs? Yani derecelide sıkıntı çekersin dedi bi arkadaşta size de sorayım.
  • Ahri iyidir ama başta zor ve saçma gelebilir . Bunun yanında Leblanc olabilir . Kassadin tarzı bir hero bulmak çok zor ama belki twisted fate olabilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Ahri iyidir ama başta zor ve saçma gelebilir . Bunun yanında Leblanc olabilir . Kassadin tarzı bir hero bulmak çok zor ama belki twisted fate olabilir .

Twisted alacağım zaten ya çok hoşuma gidiyo twisted dışında :D Leblanc sevmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda*

Elise kardeşlik elise,adam adc bile arasa elise diyorum,counteri yok resmen ağır op al kurtul

Mid'de iyi mi :D hiç karşıma gelmedi diyebilirim midde
  • Leblanc
    Twisted fate
    Malzahar(kimse yazmamış ama midin kralı)

• quote:

quote:

mainim ahri. Bir kere bile ahri ile oyun kaybetmedim sana o kadar söyleyeyim
  • quote:

quote:

quote:

mainim ahri. Bir kere bile ahri ile oyun kaybetmedim sana o kadar söyleyeyim

http://imageshack.us/photo/my-images/703/adszdak.png/ feederler yüzünden kaybettik

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.