Şimdi Ara

AORUS AD27QD | 27' IPS - WQHD - HDR - 144Hz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
9
Favori
33.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel monitörde, gsync yok. İleride destek gelir mi bilemiyorum ama destek gelse bile gsync modülü takılı monitör kadar performans gösterir mi belli değil.Her zaman derim, böyle cicili bicili yapacaklarına düz tasarım olsun,gsyncde olsun.Gerekirse üzerine 300-400 daha fiyat farkı olsun.Ama almış başını gidiyor bu freesync muhabbeti.Sanki herkes Amd kullanıyorda!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulozanger

bugün amazon.com.tr de ürün vardı 1 tane kalmıştı alana kadar ürünü başkası almış... dakika ile ürünü kaçırdım.!! çok sinirliyim
    Üzülmeye gerek yok. amazon.com.tr de satmıyordu zaten onu. incehesap.com hesabı üstünden satılıyordu.

Cayma hakkı detaylarını okumuştum onlarında. ilginc şeyler istiyorlardı. A4 e nedenini uzun uzun yaz filan gibi.
  • Bu monitörü Türkiye'de hiçbir yerde bulamıyorum arkadaşlar. Satan bir yer bilen veya buna yakın alternatif bir tavsiyesi olan var mı?
  • Yurt dışındaki Amazon'dan alsak ölü pixel vs. çıktığı zaman sorun yaşar mıyız?
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşar mısınız bilemem hocam ama 600$ ürün fiyatı + 310$ vergi ve kargolama ödeyeceksiniz. Değer mi diye düşünmek gerek.

AORUS AD27QD | 27" IPS - WQHD - HDR - 144Hz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Yurt dışındaki Amazon'dan alsak ölü pixel vs. çıktığı zaman sorun yaşar mıyız?
    amazon.com da degilde amazon.de nin stoklara girmesini bekleyin.ölü piksel cıkma ihtimali her monitor icin yuzde 50 şansınız var.cıkması durumunda al başına belayi.amerikaya gonderilir gonderilmeside.biraz uzun sürüyor.aylarca uğraşa bilirsiniz.
  • Slm arkadaşlar.yaklaşık 10 gün kadar oldu aorus ad 27 qd monitörünü kullanıyirum.inecelemelerde söylenen (ozellikle pc hocasının incelemesi) herşey birebir doğru.
    Benimde söylemek istediklerim var.eksikerinden başlamak istiyorum.özellikle görmek için bakarsanız belli olmayacak kadar ışık sızması var.
    Anc özelliğini kullanmakisterseniz monitör üzerindeki mikrofon girişi ve kullaklık çıkısını kullanmak zorundasınız ama sesinden hiç bişe beklemeyin dümdüz ses hiçbir özelliği yok.vasat gibi.
    Usb kablosu ile program kurarak anakarta bağledığınizda ancak
    monitörü mause ile kontrol edikiyor.yani güç kablosu+görüntü kablosu ve usb kablosu bağlı oluyor.
    Olumlu tarafları
    Muazzam bir renk cümbüsü anlatamam.kenar inceligı neredeyse çerçevesiz gibi.tek parmakla bile aşağı yukarı oynayabiliyor.basit kullanimli herşeyi.görüş açısı mükemmel.aim stabilizer başarılı olmuş.pupg de farkı hissedtiriyor.biraz pahalli olması haricinde gördügüm birçok monitörden açik ara farkla öndedir.masadaki duruşu efsane olmuş.cok beğendim.tavsiye ederim düsünen varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cryptolex C kullanıcısına yanıt
    Nerden ve kaça aldınız hocam

• Bende bu monitörü bekliyorum haftalardır, geçen cuma stoğa girecek denildi. Halen daha bekliyoruz :)
  • osmansagdur O kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız haberi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osmansagdur O kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya hesaplarına mesaj atmıştım oradan söylemişlerdi
  • Samsung LC27HG70 ve Gigabyte Aorus AD27QD arasında kararsız kaldım. Gigabyte Aorus AD27QD stoklara girdiğinde fiyatına göre karar vereceğim. Yalnız ne zaman stoklara gireceği belli değil.
  • Tft centralden de yakında incelemesi gelecek
  • Slm.sinerji den 4103 tlye Tek çekim almıştım.

• -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    AORUS AD27QD | 27" IPS - WQHD - HDR - 144Hz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryptolex

neye gore yazılımsal olarakmi? kesinlikle inanmam.birisin monitorunde g sync modülü olucak.birisinde yazılımsal.aynı işi kesinlikle yapmaz.
  • https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/

Nvidia nin kendi desteklenen modeller listesindede var goruldugu gibi. freesync destegini ilk duyurdukari fuarda, sanirim CES 2019du. bu "ok"i vermek icin monitorleri bircok testten gecirdiklerini ve en ufak bir sorunda listeye almadiklarini aciklamislardi.
  • Hocam Nvidia'nın ne kadar aç gözlü bir firma olduğunu biliyoruz. Bu devirde yazılımla yapılamayacak bir şey yoktur ama tabikide %100 sorunsuz çalışacağının garantisini vermiyorlar. Verselerdi Gysncli monitörleri nasıl satacaklardı?
  • Şimdi o değil de bu monitör ne zaman stoklara girecek arkadaş ? Bekle bekle sabır taşı olduk. :)

hepsiburda'ya sordum, ne zaman stoklara gireceğinin belli olmadığını ilettiler, Twitterda Aorus Türkiye'ye yazdım, cevap veren yok. Mükemmel. :)
  • maracana kullanıcısına yanıt
    twitter ölü sanırım onların ama sanki FB kullanıyor gibiler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.