Şimdi Ara

Aort Damarı Patlaması..Ameliyat oldum.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
46.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese teşekkürler..Anevrizmaya sebep veren şey bulundu..Marfan sendromu ..
  • Büyük geçmiş olsun..
  • Geçmiş olsun arkadaşım
  • Acil Şifalar.Geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun arkadaşım
  • çok geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun
  • Gecmıs olsun ... Benımde kalbımın oldugu yer bazen sızlıyor agrımıyor sızlıyor garıp bırsey sırtım arasıra agrır ama onemlı bırsey oldugunu sanmıyorum hatta suan bıle sızlıyor elımle vibrasyon yapıyorum gecıyor .
  • Kötüye bişey olmazmış Şaka bi yere büyük geçmiş olsun arkadaşım büyük bir riski atlatmışsın. Arkadaşların dedikleri gibi git biraz hayır hasenat yap. Yaşamaktan ve sağlıktan daha değerli ne olabilir ki ?
  • üzgünüm ama inanmıyorum bize okulda öğrettikleri aortun vücüdumuzdaki en önemli damar olduguydu şahsen en ufak bi kopma yırtılmada hayatta kalma şansınız 0 demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neonight

üzgünüm ama inanmıyorum bize okulda öğrettikleri aortun vücüdumuzdaki en önemli damar olduguydu şahsen en ufak bi kopma yırtılmada hayatta kalma şansınız 0 demişti

Dostum yırtılma hafif oluyor ama basınçla büyüyor..Ve vücut iç kanama gerçekleştiriyor..Bu arada herkese tekrar tekrar teşekkürler...

Halen yaşıyoruz elhamdilüllah..
  • geçmiş olsun arkadaşım Allah korumuş seni
  • senin için bence ikinci bi şans bu. yat kalk Allaha dua et. çok geçmiş olsun dostum
  • çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın
  • konu uplamak değil amacım.marfan sendromu ile ilgili birşeyler araştırırken bu arkadaşın konusuna denk geldim.ameliyattan sonra 1,5 yıl kadar daha yaşamış ve 20 yaşında vefat etmiş.Allah rahmet etsin hayat bu kadar basit işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

konu uplamak değil amacım.marfan sendromu ile ilgili birşeyler araştırırken bu arkadaşın konusuna denk geldim.ameliyattan sonra 1,5 yıl kadar daha yaşamış ve 20 yaşında vefat etmiş.Allah rahmet etsin hayat bu kadar basit işte.

Konu sahibi vefat mı etmiş? Sebep nedir peki?

ilk ameliyattan 1,5 yıl sonra aort damarı patlamış tekrar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

konu uplamak değil amacım.marfan sendromu ile ilgili birşeyler araştırırken bu arkadaşın konusuna denk geldim.ameliyattan sonra 1,5 yıl kadar daha yaşamış ve 20 yaşında vefat etmiş.Allah rahmet etsin hayat bu kadar basit işte.

Konu sahibi vefat mı etmiş? Sebep nedir peki?

ilk ameliyattan 1,5 yıl sonra aort damarı patlamış tekrar.

Siz tanıyorsunuz heralde? Marfan sendromu mu varmış?

tanımıyorum.araştırma yaparken denk geldi üzüldüm sadece.sizde de mi var marfan sendromu ?

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    marfan ile ilgili internetteki sabit bilgiler harici birşeye ulaşırsanız veya özel bir çalışmanız varsa bana da gönderirseniz sevinirim ilgimi çekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.