Şimdi Ara

Aopen kasa küçük bi değişikle çok güzel oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben daha yeni başladım bü işler yavaş yavaş artık yapacaz bişiler buna bide başka ne yapılabilir ?

bu böyleydi

yapıştırma kullanarak böyle yaptım baya güzel oldu bence yapıştırmaya 5 ytl verdim yeşil ve siyah 1,5 m2 ye

o disket sürücünün ordaki beyazlık disket sürücüyğ çıkardıydım tam yerleşmeden komuşum k. bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgr38 -- 10 Aralık 2007; 23:38:03 >

• Çok hoş olmuşta bunu ne ile yaptın.Sprey boyamı yoksa cam flimi mi?
  • resimin altına yazmış arkadaşımız 5 YTL ye aldığım yapıştırmalarla yaptım diye...evet zgr...yapılacak çok iş var...aslında çıkartmalar eski haline göre güzel görünmesini sağlamış ama tam anlamıyla modlama sayılmaz...yapabileceklerin imkanlarına, el becerine ve vaktine bağlı tabi...diğer konuları incelersen ve arkadaşların yaptıklarına bakarsan boyama, kesme, su soğutma, ışıklandırma, kablo toplama, plexi kapak yapma gibi yaratıcılığın doğrultusunda yapabileceğin birçok şey var...bence konuları incelediğinde kafanda "böyle birşey yapmak istiyorum" gibi bir düşünce oluşacaktır zaten...başladığın zamanda yeni fikirlerle sürekli değişecektir modlaman...bence ilk etapta çıkartma yerine boyama işini öğrenerek başlayabilirsin...başarılar...

quote:

Orjinalden alıntı: BİNZAT

Çok hoş olmuşta bunu ne ile yaptın.Sprey boyamı yoksa cam flimi mi?

• Siyah renk çok boğmuş kasayı. Aralara uyumlu ve farklı bir renk ile görsellik katman hoş olur. Zaten aopen'in o kasanın ön panelinde farklı renkler kullanma amacı da budur. Metalik siyah harici bir renk ile sol-sağ alanları boyaman daha hoş olurdu.
  • mod adına pek bişey yok ama modla ugrasmaya baslaman güzel bi yerden baslamıssın inş. ileride iyi işler görürüz senden...
  • yarın kasanın yan tarfınını kestirip plexi takıcam artık yavaş yavaş başlıcaz
  • Hey gidi günler be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.