Şimdi Ara

AÖF Yayınevi Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • U.ilişikiler bölümü okumaktayım. 3 dönemdir(bu dönemde dahil) Murat yayınlarını kullanıyordum. Fakat bu dönem yazım hataları ve yanlış bilgiler vardı. Aldığıma pişman olmuş bulunmaktayım. Soru yanıt(konu özeti) soru bankası için sizden öneriler bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyclomoteur -- 24 Aralık 2013; 20:22:01 >

• Lider Yayınlarını tavsiye ederim. Çözümlü sorularıyla üniteleri özetlemişler. Ayrıca farklı sorular istersen ilkumut yayınlarıda alırsan rahat geçersin.

Edit : Tabi sadece almak yetmiyor okumakta lazım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratonline -- 27 Aralık 2013; 16:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

Lider Yayınlarını tavsiye ederim. Çözümlü sorularıyla üniteleri özetlemişler. Ayrıca farklı sorular istersen ilkumut yayınlarıda alırsan rahat geçersin.

Edit : Tabi sadece almak yetmiyor okumakta lazım :D

Tavsiyelerin için teşekkürler. Aöf verdiği kitapların büyük bir kısmını bitirdim sayılır yani onlarda biter herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyclomoteur

U.ilişikiler bölümü okumaktayım. 3 dönemdir(bu dönemde dahil) Murat yayınlarını kullanıyordum. Fakat bu dönem yazım hataları ve yanlış bilgiler vardı. Aldığıma pişman olmuş bulunmaktayım. Soru yanıt(konu özeti) soru bankası için sizden öneriler bekliyorum

Murat Yayınları'nın imla hatalarından muzdarip olan tek kişi benim sanıyordum. Yalnız olmadığımı bilmek güzel... :D
  • Lider kullanıyorum. Genel olarak hepsi aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.