Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah ,zaten halledersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killabyte

Para yatırma işlemi bu süre içerisinde mi olacak?Bir yerde 30 ocak -1 şubat arası gibi birşey gördüm de aklıma takıldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    ne gazetesi hocam resmi siteye göre bakın. daha 10 gün var. ayrıca attığınız resimde eczacılık falan yazıyor aöfte eczacılık yok ki
  • para yatırmayı ancak ders seçtikten sonra yapabileceğiniz için ders seçimini beklemeniz gerekmektedir.
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Bu hangi universite Anadolu aöf ile ilgili tek bir kelime yok, resmi site veya uygulamadan bakmanizi oneririm akademik takvimden de faydalanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    AÖF dijital kitapları lazım. Artık sadece kendi okuduğun bölüm ve sınıf kitaplarına erişim var.
    Varmıdır çözüm bilen ?
  • Dreadmoore kullanıcısına yanıt
    ders ismi ve pdf şeklinde aratırsan belki bulabilirsin. onun dışında facede veya forumlarda o bölümü okuyan birilerini gruplardan falan bulup istediğin pdf yi indirmesini ve sana atmasını isteyebilirsin.
  • Merhaba, aofe girecegim bu sene fakat oncelikle hangi sinava girmem gerektigini tam anlamadim. Hangi sinava girmen gerekiyor ve bu sinavin kayitlari ne zaman baslayacak bilen birisi cevaplarsa sevinirim

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    lise mezunuysanız hiçbir üniversiteyle ilişkiniz yoksa normal üniversite sınavına girip tercih yapacaksınız. hali hazırda üniversite okuyorsanız 2. üniversite olarak sınavsız kaydolabilirsiniz. önlisans okuyorsanız önlisans; lisans okuyorsanız hem önlisans hem lisansa başvurabilirsiniz ikinci üni olarak.
  • Uni okuyordum fakat uzun suredir gitmiyorum kayidimdan bu yana 7 sene gecti, ilisigim kalmamistir bence ama bunu gorebilmemin bi yolu var mi? Ona gorw sey yapayim

• Diploması gelen var mı?
  • 6 senedir aöfdeyim. Bu sene askere gideceğim için kayıt yenilemeyi düşünmüyorum. Kayıt yenilemezsem ne oluyordu? kaldığım dönemden seneye devam mı ederim? iptal olma gibi durumu yok dimi?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Alt tarafı bedelli gidiyon neden kayıt yenilemicen?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Alt tarafı bedelli gidiyon neden kayıt yenilemicen?
    Sınavlar nisanda tam o dönem gidicem.
    Ee tamam sınav yerini bedelli yapacağın yere aldırıp girebilirsin ve askerliğin uzamaz,sınava çalışmanada izin veriliyor. Ben öyle yaptım geçen finallerde

• quote:

Ee tamam sınav yerini bedelli yapacağın yere aldırıp girebilirsin ve askerliğin uzamaz,sınava çalışmanada izin veriliyor. Ben öyle yaptım geçen finallerde
    nasıl yani? cumartesi pazar askeriyeden çıkıp sınava mı gidecem?
    Hea sınava giden askerlerin hepsi öyle yapıyo,ulaşım derdinde yok askeriye arabayla götürüp getirio.

• quote:

Hea sınava giden askerlerin hepsi öyle yapıyo,ulaşım derdinde yok askeriye arabayla götürüp getirio.
    oha ciddi mi bu? eyvallah bi bakarım o zaman ona kayıt yapmayacaktım gider gelirim hava değişimi olur.
    Süper oluyor sivile çıkmak bile o an rahatlatıyor

• quote:

Süper oluyor sivile çıkmak bile o an rahatlatıyor
    yalnız benim sabah bide öğleden sonra oluyordu sınavlar öyle olursa nasıl oluyor*
  • 
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.