Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 D 19 Y yapınca - Puana düşme var mı?Bu durumda ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    Eksiye düşme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu üç ders sınavlarında konuya çalıştım ama extradan deneme sınavları var 20 şer tane durmadan yenilenen sorular var onlara çalışmak yarar elbet sağlarda aralarında bu zamana kadar çıkmış yada çıkabilecek sorular var mı bilen varsa anlatabilir mi çıkmış sorulardan genelde az da olsa 4-5 tane soru çıkıyor bunda da öyle bir şey var mı acaba
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    O yenilenen sorulara nereden bakıyorsun bulamadım ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    hocam birisi ucders aöf online deneme sınavı zaten bariz şekilde ortada diğeride e kampus deneme sınavı sol tarafta üniteleri gösteren yerde ona tıklıyorsun sayfayı biraz indiriyorsun dönem sonu deneme sınavı 20 şer soru sana kaç net yaptın kaç yanlış yaptın boş bıraktın bunları söylüyor her 2 side
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu arada birşey soracağım sınava bşr hafta kaldı hala sınav yerleri belli değil şimdiye belli olmaz mıydı. Bir de profil bilgilerimde durumuma pasif yazıyor bu ne demek

Aöf aramayı denedin mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    hocam iki aöf birlikte okuyabiliyo muyum?

iki senelik web tasarım ve kodlama okuyorum yanına iki senelik veya dört senelik yazabilir miyim biliyo musun?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Okuyamazsın sınav tarihleri aynı hangisinin sınavına girmeyi düşündün😅

atatürk veya istanbulun açığını yazsam gene mi olmaz hocam :)

O zaman olur fakat bazen onlarında finalleri çakışa biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Teşekkür ederim. Bu arada birşey soracağım sınava bşr hafta kaldı hala sınav yerleri belli değil şimdiye belli olmaz mıydı. Bir de profil bilgilerimde durumuma pasif yazıyor bu ne demek

16sinda belli olacak.Bahar donemi ders almadiysan normal pasif gozukmesi 3 ders sinav yeri tercihi varsa gozukuyorsa sikinti yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hali hazırda ikinci üniversite olarak gösterdiğim için aofu,onlara kayıt olabilmem için öss puanı lazım dimi hocam?

Evet puan lazım ve yök e bir ekstra para daha demek 3 üni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 14 Temmuz 2018; 13:18:3 >
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Aynen bahar da almadım ders demek ki dediğin gibi ondan olabilir. Sınav merkezi tercihini yaptım belirtilen sürede ayın 16 sında ise yerler o zaman bir daha bakarım teşekkürler

Diğer arkadaş açıkladı durumu teşekkürler

Arkadaş sana bahardan ders almadın diye pasif demiş, Ama bende sadece güzden "İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK" aldım. Bahardan hiç ders almadım. Bahar döneminden ders almadığım halde 275,50 TL ödeme yaptım. Şuan benim sayfamda durum aktif görünüyor. AÖF öğrenciliğin devam etmesi için ödemen lazım dedi. Askerlik sorunu olmasın diye ödedim.
  • plsTR kullanıcısına yanıt
    Ya ben onu da sordum güzden harç yatırdıysan yatırmana gerek yok dediler ki baktım bahar döneminde harç borcum çıkmamıştı bende herhalde sıkıntı yok diye yatırmadım

Edit: şindi aof ile konuştum herhangi bir sıkıntı yok dedi bahar döneminde ders olmadıgı ve harç yatırılmadıgı için öyle pasif gözükür dedi ama herhangi sıkıntı olmaz dediler ayrıyetten sınav yerleri bugün itibari ile açıklanmaya başlanacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 16 Temmuz 2018; 13:14:55 >
  • 3 ders sınav yerleri hala açıklanmadı..
  • İzmir.li İ kullanıcısına yanıt
    Açıklanır yarına kalmadan

• 
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.