Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lanet aöfle işim bitti çok şükür
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Benimde önümüzde ki sene son umarım mezun olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • site açılmıyor ya off
  • Beyler facebookta 29,99 la ff alan bile var ne şans be
  • site çöktü bende göremedim

• İyi not gelceğini biliyordum yinede bi yük kalktı üstümden rahatladım resmen

• radko kullanıcısına yanıt
    hocam benimde bi dersim kaldı bahar dönemi dersi olmasına ragmen ilk dönem alabiliyor muyum tekrardan? iki yıllık web tasarım ve kodlama okuyorum ilk senem bitti

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Bahar döneminde alırsın tekrar

• iyi bari hocam baharı beklemek sacmalık olurdu benim için
  • radko kullanıcısına yanıt
    iyi bari hocam baharı beklemek sacmalık olurdu benim için

• arkadaşlar bilen yardımcı olursa çok sevinirim benim ortalama 1,77 idi bu dönem 3 adet ders aldım
    1 tanesinden cd ile geçtim 5 kredilik ders.

ortalamam 1,80 olmuş 3 puan getirmiş bu durum neye göre hesaplanıyor aöf kat sayı puanı aşağıdaki gibi degilmi
    mesela cd 1,7 1,7 * 5 : 8,5 puan ediyor bu 1,77 üzerine gelmesi lazım degilmi?

1.DERS 5 KREDİ : CD 1,7 x 5 : 8,5
    2.DERS 5 KREDİ : FF 00
    3.DERS 4 KREDİ : FF 00

GELEN PUAN ( 8,5 ) / ALINAN KREDİ TOPLAM ( 14 ) : 0,61 DÖNEM ORTALAMASI

BU GENEL ORTALAMA NEYE GÖRE HESAPLANIYOR BİLEN YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM

AA 4,0
    AB 3,7
    BA 3,3
    BB 3,0
    BC 2,7
    CB 2,3
    CC 2,0
    CD 1,7
    DC 1,3
    DD 1,0
  • Arkadaşlar çok basit bir sorum var. 3 ders sınavına sadece son sınıf olup da mezun olabilecek öğrenciler mi girebiliyor ?
  • MRCTYLN kullanıcısına yanıt
    Evet. 3 ders olmalı en fazla bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.52 dönem, 3.49 genel ortalama ile ilk yılımı tamamladım. Acaba forumdan Adalet okuyan var mı benden başka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 8 Haziran 2018; 1:54:47 >
  • Xlarge kullanıcısına yanıt
    rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    BlackMon B kullanıcısına yanıt
    BigMuffin kullanıcısına yanıt
    6 senenin sonunda şükür mezun oldum AÖF'den.

Profesyonel öğrenci olarak soracağınız sorulara yanıt verebilirim.

@Xlarge
    Anadolu üniversitesi AÖF'de her şık eşit sayıda dağıtılır, her şıktan 4 adet doğru cevap olur. Yani B veya D'nin daha fazla olması söz konusu değil.
    Eğer bunu bilmeyen arkadaşlar varsa, sınavlarda bazı sorularda doğru şıklara bu şekilde ulaşabilir.

@BigMuffin
    Güz dönemi dersi, güz döneminde, bahar dönemi dersi bahar döneminde alınır. Yani 3. dönemde 2. dönem dersi alamazsın.

@BlackMon
    Sizin hesapladığınız 0,61 dönem ortalaması. Genel ortalama ise bu zamana kadar aldığınız tüm derslerden gelen puanların toplamının aldığınız tüm derslerin kredi sayısına bölünmesi ile bulunur.

@rockerboy-h
    Kalmaktan kastınız harf notlarınız FF ise, evet o dersleri mezun olana kadar vermek zorundasınız.

@samochu
    Evet sıkıntı yaratır. 2. sınıf dersini 4. sınıftaki derslerle birlikte alamazsın. Seneye mezun olmak için yapman gereken, 7. ve 8. dönemden toplamda en fazla 2 dersten kalırsan seneye temmuz ayında 3 ders sınavına girerek mezun olabilirsin. Yani kısaca en fazla 3 FF bırakmaya bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 8 Haziran 2018; 7:41:28 >

• burda arkadas paylaşmış ama ben şimdi bi sonraki dönem bahar dersimi alamıyor muyum?

• arkadaşlar 12 dersim kaldi 8 tanesi bahar 4 tanesi guz. bunlari 6-6 alamam dimi illa bahari baharda almam lazm? birde bi donemde max kac ders alabiliyoruz

• ilk dönem 6
    ikinci dönem 2 dersim kaldı bunları geçmem için ne yapmam lazım arkadaşlar ortalama 1.80 de kaldı 3.yılımdı işten dolayı hiç çalışamıyorum
    kafayı yeme noktasına geldim bu aöften dolayı vizeler iyi geçiyor finallerde dökülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 8 Haziran 2018; 10:19:25 >
  • Ben de başka bir şey sorayım madem. Çıkmış sorulardan çalıştım hep notlarım ilk döneme göre daha yüksek oldu. Ama bazı derslerden çıkmış sorulardan çıkmadı. AÖF için yardımcı kitap mı almalıyız eğer öyleyse kitap öneriniz var mı? Dış ticaret okuyorum bir de ben bulunmuyor internette kaynak

• quote:

Orijinalden alıntı: Teyfik Sikret

Ben de başka bir şey sorayım madem. Çıkmış sorulardan çalıştım hep notlarım ilk döneme göre daha yüksek oldu. Ama bazı derslerden çıkmış sorulardan çıkmadı. AÖF için yardımcı kitap mı almalıyız eğer öyleyse kitap öneriniz var mı? Dış ticaret okuyorum bir de ben bulunmuyor internette kaynak
    Ben sadece aöf nin kendi videolarını izleyerek her çalıştığım dersten geçtim. Çok hesap kitap lazım değilse kitaba gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.