Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1471. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.326
Cevap
187
Favori
1.698.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sağlık Lisans tamamlamak için bu yılda 2014'ten önceki mezunlar var mı başvurabilecek? Mezuniyet yılı ne zaman neye göre güncelleniyor?
    2016 mezunuyum ben neden lisans tamamlamak için başvuru yapamıyorum? Lütfen bilen birileri bilgi verebilir mi kafayı yiyeceğim.
  • radko kullanıcısına yanıt
    ben 50-55 arası gideyim.
    0 olanı nasıl kurtarabilirim ? Kaç almam gerek ?
  • aöf iktisat mezunu arkadasım var 3 yıl iş aradı kimse iş vermemiş sadece ayak işleri vasıfsız iş veriyorlarmış,buda kabul etmedi,şu an kahvede bulmaca gazete çözüyor
    boşuna okuyorsunuz ben bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

aöf iktisat mezunu arkadasım var 3 yıl iş aradı kimse iş vermemiş sadece ayak işleri vasıfsız iş veriyorlarmış,buda kabul etmedi,şu an kahvede bulmaca gazete çözüyor
    boşuna okuyorsunuz ben bıraktım
    Normal. Aöf'ün KPSS harici karşılığı yok.
  • Benim son senem öylesine yazilmistim bu daha adını bile anmam zaten iyice ticarete döktüler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten kımsenın okudugu yok herkes fotomontajla not yazıp gectım dıyor 1 ayda okumak mumkun degıl,3 saatlık sınavda mıllet 1 saat durup cıkıyor gozumuzemı ınanalım dh a mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 28 Nisan 2018; 16:10:51 >
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    Burda fotomontajla not yazıp geçtim diyen yok ki,birde bu vizeleridi vizede kimse geçip/kalmaz bunu bilmiyorsun daha ya🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• selamlar resimdeki gibi güz dönemi ve bahar dönemi sınavların bazılarına giremedim kaldım. sizce bu yılı kurtara bilme şansım varmı ? daha doğrusu sınav hakkı tanınır mı ? teşekkürler.
  • gecme sansın yok ılk sınavlara gırmemıssın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 30 Nisan 2018; 21:56:54 >
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    peki sınav hakkı tanınır mı ?
  • Bu akşam ' Sendikacılık ' ile ders çalışmaya başlayacağım . 1 saat okusam yarım saat test çözsem bugunlük yeter gibi.
  • Başladık finallere çalışmaya

• önümüzdeki salı başlicam bende
  • Mesai sebebiyle vizelere girememiştim. Final ve bütlere girip, bu dönemi kurtarma şansımız varmı acaba.
  • Erkenden okumaya başlarsanız sınava az zaman kala tekrar edersiniz aklınızda kalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese kolay gelsin

• Kamu denetçiliği kurumu 4Y 1D uygulamasına itirazı ret etti

• Sınav giriş yerleri açıklandı arkadaşlar
  • selamlar ilk dönem ve ikinci dönem sınavlarının çoğuna gireemedim bu yılımı kurtarabilirmiyim yani gremediğim sınavlar için tekrar bi sınav olurmu ? adalet aöf okuyorum çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 27 Mayıs 2018; 6:4:10 >
  • 1 tane 25 aldığım ders var. bir tane de 45. bu ikisinden korkuyorum. bilgisayardan da 85 almıştım ama baya zor geldi konular. ilk sınav sonucu nedeniyle bi rahatlama var. kaç almam gerekli bunlardan bilen var mı
  • 
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.