Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ee erkenden havaya girersen olcağı bu
    Bu aof okuyanlarin bircogu dikkat ettim hep birbirini ezmeye calisiyor hocam anlamis degilim :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    ben şu ana kadar kimi ezdim? geçen dönem de iki dersten kalmıştım burada hep söyledim kaldığımı. nasıl çalışmam konusunda millete sorular sordum bilen bilir. iki dersten 25 aldım diğer 6 dersten 100 almışım. dediklerimin hala arkasındayım,sınav çok kolaydı. bu iki derste benim sınav esnasındaki durumum etki etti. biliyorum diye işaretledim hepsini sonra böyle oldu
  • Genel olarak soyledim ustune alinma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 a/b/c/d/e hala devam edıyor mu?
    devam edıyorsa eger -4 yanlıs 1 dogru durumu fazla etkılemeden- en mantıklı sekılde nasıl bır yol ızlemelı?
  • Adalet okuyorum bu notları aldım, hakkımızda hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 26 Nisan 2018; 0:8:18 >
  • machiavelli kullanıcısına yanıt
    ediyor hocam ama etkilememesi imkansız. yani en azından bi 10-15 soru çözeceksiniz ki kalanlar üzerinde tahmin hakkınız olsun biraz da şans tabii. mesela 14 soru çözdünüz 6 soru hakkında bir fikriniz yok. eğer şansınıza mesela ilk 14 soruda 4a 3b 3c 3d 1e çıktığında kalan 6 soruyu e yapıp 3y 3d çıkarbilirsiniz bu da 2.25 net yapar. ama dediğim gibi şanslı olmanız lazım ki erkenden bazı şıklar elensin ve yaptıklarınıza da çok güvenmeniz lazım yani kesin doğru bu diyebilmeniz lazım.

yani sözün özü 4abcde olayı sıkıntı. siz yine ders çalışmanıza bakın işinizi şansa kısmete bırakmayın ihtimaller sizin yanınızda olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefransuva

ediyor hocam ama etkilememesi imkansız. yani en azından bi 10-15 soru çözeceksiniz ki kalanlar üzerinde tahmin hakkınız olsun biraz da şans tabii. mesela 14 soru çözdünüz 6 soru hakkında bir fikriniz yok. eğer şansınıza mesela ilk 14 soruda 4a 3b 3c 3d 1e çıktığında kalan 6 soruyu e yapıp 3y 3d çıkarbilirsiniz bu da 2.25 net yapar. ama dediğim gibi şanslı olmanız lazım ki erkenden bazı şıklar elensin ve yaptıklarınıza da çok güvenmeniz lazım yani kesin doğru bu diyebilmeniz lazım.

yani sözün özü 4abcde olayı sıkıntı. siz yine ders çalışmanıza bakın işinizi şansa kısmete bırakmayın ihtimaller sizin yanınızda olmaz.
    İlk dönem bu kuralı uyguladım, 2. dönem ise uygulamadm. Notlarım neredeyse tamı tamına aynı hatta bazı derslerde daha düşük oldu. Fark eden pek birşey olmuyor, çalışan biri kural tanımaz kendi bildiğine bakar.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    aynen hocam yani şans bile çalışanın yanında oluyor. çalışan daha çok soru yapar belki kalan 3-5 sorusunu bu kurala göre tutturma ihtimali yüksektir. çalışmayan için ihtimal çok daha zor.
  • Bir dersim 40 diğerleri 50 ve ustu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefransuva

aynen hocam yani şans bile çalışanın yanında oluyor. çalışan daha çok soru yapar belki kalan 3-5 sorusunu bu kurala göre tutturma ihtimali yüksektir. çalışmayan için ihtimal çok daha zor.
    Bu kural için minimum 16 sorudan emin olmak lazım zaten, o da çalışana yarıyor
  • CD ile DD arası "Koşullu Geçer" notudur; Genel Not Ortalaması 2,00 ve üzerinde ise bu derslerden geçer, altında ise akademik yetersizlik uyarısına göre işlem yapılır.

diyor ya.Buna göre DD aldığım dersten geçmiş sayılıyor muyum yoksa DC mi geçer arkadaşlar? Gno : 2'nin üzerinde.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Hocam notlarım böyle maalesef. Bu dönem Gno yu 2 ye kaç puanlarla çekebilirim.Şuan gno 1,93.Yoksa kalırım

• 4,5 dersi verirsen finallerde 2'ye çekersin büyük ihtimal.

• Sınav sonuçlarının açıklandığını ilk burdan öğreniyorum hep😅

• radko kullanıcısına yanıt
    Finallerden kaç almam gerek tahminen ?
  • örgün 2 yıl mı yoksa aöf mü okusam bir türlü karar veremedim. psikolojim çok bozuk be kuzenler arkadaşlar hep doktor mühendis oldu ben böyle salak salak yaşıyorum hala.
  • çıkmış sorulara bakayım dedim finaller için her sene değişik sormuşlar. ezberlemek bir işe yaramayacak galiba. başka nasıl çalışılır bilen var mı final sınavlarına? ayrıca vize konularına/sorularına çalışmak işe yarar mı finalde de
  • En net çalışma yöntemi kitaplar,bütün sorular kitaptan geliyor

• Sıfır olan hariç hepsinden 40-45 almalısın.

• 
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.