Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wesley Sniper

2013'te kayıt olduysan, 2015'ten itibaren sayarsak 7 yılı 2021'e kadar tecil olması lazım.

ben adalet okuyorum 2 yıllık olduğu için azami süre 4 yıl.normalde 2016-2017 döneminde azami sürem doluyordu fakat yök aldığı kararla 2015'den itibaren hesaplanıyormuş. evrak burada:http://www.akademikadro.net/wp-content/uploads/6569-say%C4%B1l%C4%B1-af-kanunu.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu arada bu dönem kayıt olanların öğrenci kartları hala gelmedi ne zaman gelir?

öğrenci kartı zorunluluğı kalktı sanırım.önceden sınavlara girerken yanımızda bulundurmamız gerekiyodu son 2 senedir zorunluluğu yok.
  • doksandort D kullanıcısına yanıt
    Belgeyi dikkatli okursa öğrenci af kanunundan faydalananlar için dior.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Belgeyi dikkatli okursa öğrenci af kanunundan faydalananlar için dior.

af kanunu ve kanun geçiçi madde diyor.sadece öyle olsa aöf iletişim hattındaki kadın 2015'den başlıyor önümüzdeki sene sonuna kadar belgeyi alabilirsin demezdi yada sadece şunlar için geçerli diye bildirdi.istersen sende bi ara bilgi al numara şu: 0850 200 46 10 herzaman arabiliyor 7/24.
    Doğrudur hocam.Ama ilginçmiş

• quote:

Doğrudur hocam.Ama ilginçmiş

aradınız mı?
    Yok,benim sıkıntı yok çünkü 2022 tecilli görünüyor şuan.

• Arkadaşlar aöf birinci sınıf , uluslararası ticaret ve lojistik öğrencisiyim . Bu derslerden hangilerini kurtarabilme ihtimalim var ? Bir de ben güz dönemi vizesi için sadece kitap ezberlemesi yaptım . Nasıl etkili şekilde çalışabilirim ? Bölüm değiştirmek için üniversite sınavı şart mı ? Nasıl oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-809FC2E19 -- 17 Aralık 2017; 1:7:35 >
  • Ne kadar çok dersin varmş işin zor.

• radko kullanıcısına yanıt
    Hocam mümkünse yardımcı olun . Yaratıcı beyinlere ihtiyacım var şu günlerde .
  • quote:

4 yıllık bölümde 7 yıl öğrenci olma hakkın var hocam ona göre hesaplıyabilirsin.şuan kaçıncı yılın aöfde

7. yılın sonunda hala mezun olunmazsa kayıt siliniyor mu hocam ?
  • Kayıt silinmez öğrencilik hakkından faydalanamassın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Arkadaşlar aöf birinci sınıf , uluslararası ticaret ve lojistik öğrencisiyim . Bu derslerden hangilerini kurtarabilme ihtimalim var ? Bir de ben güz dönemi vizesi için sadece kitap ezberlemesi yaptım . Nasıl etkili şekilde çalışabilirim ? Bölüm değiştirmek için üniversite sınavı şart mı ? Nasıl oluyor ?

Ne zaman kaydoldun dostum sen?Ben de aynı bölüm ama bu kadar dersim yok?

• farcryy F kullanıcısına yanıt
    1 sene oldu galiba hocam . Derslerden geçemedim sonra da bu sene kaydımı yenilettim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Arkadaşlar aöf birinci sınıf , uluslararası ticaret ve lojistik öğrencisiyim . Bu derslerden hangilerini kurtarabilme ihtimalim var ? Bir de ben güz dönemi vizesi için sadece kitap ezberlemesi yaptım . Nasıl etkili şekilde çalışabilirim ? Bölüm değiştirmek için üniversite sınavı şart mı ? Nasıl oluyor ?

Uplayayım belki bi fikir söylemek isteyen olur ?
  • Arkadaşlar kimlikler ne oldu hala gelmedi .nezaman gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyoloji okuyan var mı?

• Ne günlerdi, şurada az mı darladım sizleri. Stresimi paylaştım.
    Notlar açıklanacak, geçtim mi kaldım mı az mı yapıştım ekrana..

Hepsi güzel birer anı şimdi.
    Allah yardımcınız olsun.
  • Merhaba Arkadaşlar,

1990 Doğumluyum 2013 yılında kayıt olduğumda 31.12.2017 tarihine kadar tecil verdi. Bu sene başında kayıt yenilerken aöf bürosunda ek-c2 belgesi talep etmiştim görevli personel gerek olmadığını kendilerinin bildirim yapacağını belirtmişti fakat bugün itibari ile hala tecilim yapılmış değil. Aöf öğrenci temsilcisine telefon üzerinden ulaşılamıyor. Mecburen aöf bürosuna giderek ek-c2 alıp askerlik şubesine göndermem gerekecek sanırım. Benim gibi bu durumu yaşayan başka biri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_sefa61 -- 20 Aralık 2017; 15:6:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lara_croft

Ne günlerdi, şurada az mı darladım sizleri. Stresimi paylaştım.
    Notlar açıklanacak, geçtim mi kaldım mı az mı yapıştım ekrana..

Hepsi güzel birer anı şimdi.
    Allah yardımcınız olsun.

Teşekkürler :) ne okumuştunuz?

• 
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.