Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Merhaba Arkadaşlar,

Naçizane birkaç sorum olacaktı. İstanbul ve Atatürk Üniversitesi'nde önlisans programları arasında istediğim bölümler var. İkinci üniversite kapsamında başvurmayı düşünüyorum. Başvuru dönemi ne zaman? Önkayıt gibi bir durum varsa bunu ne zaman yapmalıyım?

Bir diğer husus ise, sınav dönemlerinde bulunduğum şehirde sınava girebiliyor muyum? Anadolu AÖF bu konuda başarılı fakat bahsettiğim üniversitelerin her şehirde sınav merkezleri var mı? Mesela Kütahya, Muğla veya Afyon gibi iç kesimlerdeki yerlerde.

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

1-) Ben de ikinci universite kapsamında kayit olmustum hocam. Dönem başında siteden duyurulari takip etmen lazim. Aof ikinci uni kapsaminda kayit olacak ogrencilerin dikkatine.. tarzi bilgi mesaji yayinliyorlar.

2-) Sakarya da oturuyorum. Sinav zamaninda universite kampusunu cikiyor genelde sinav merkezleri. Senin de ikame ettigin sehrin universitesinde cikar buyuk ihtimal.

Teşekkür ederim hocam.

Anadolu ve Atatürk Üniversitesi'nde önkayıt başladı. Fakat İstanbul Üniversitesi henüz önkayıt ilan etmedi. Telefonla arayıp görüştüğümde ise kayıt dönemi başvurabilirsiniz önkayıt yok dediler. Ama ben ne olur ne olmaz her gün takip ediyorum.

• Merhaba arkadaşlar bu dönem tek dersim kaldı. Bu pazar finaline giricem. Ortalamam 2,5. Bu dersten DD almam mezun olmam için yeterli midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

Merhaba arkadaşlar bu dönem tek dersim kaldı. Bu pazar finaline giricem. Ortalamam 2,5. Bu dersten DD almam mezun olmam için yeterli midir ?

Yeterli diye biliyorum 2 sarti vardi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için sağol. İnternette böyle bi bilgi buldum ama anadolunun resmi sitesinden değil.
    Ordaki bilgiye göre DD yaparsam geiçiyorum.

''Önemli olan ALTTAKİ GENEL NOT ORTALAMASI’DIR. Burada da iki ihtimal var:

1) ALTTAKİ GENEL NOT ORTALAMASI 2 ve üstüyse, yani BAŞARILI yazıyorsa;
    - FF harici tüm derslerden geçiyorsunuz.,
    - Güz dönemindeki FF harici derslerden de dahil olmak üzere geçiyorsunuz.''
  • quote:

Hocam cevap için sağol. İnternette böyle bi bilgi buldum ama anadolunun resmi sitesinden değil.
    Ordaki bilgiye göre DD yaparsam geiçiyorum.

''Önemli olan ALTTAKİ GENEL NOT ORTALAMASI’DIR. Burada da iki ihtimal var:

1) ALTTAKİ GENEL NOT ORTALAMASI 2 ve üstüyse, yani BAŞARILI yazıyorsa;
    - FF harici tüm derslerden geçiyorsunuz.,
    - Güz dönemindeki FF harici derslerden de dahil olmak üzere geçiyorsunuz.''

Aynen böyle için rahat olsun. FF dışında tüm notlarda genel not ortalaman 2'nin üstündeyse geçersin. Bir de aldığım dersten vize final ortalaması 30un altına düşmesin yoksa diğer türlü de kurtarmaz. ;)

• kontrol ettim 7 dersten 4 dersi geçmişim 3 dersten 10ar yanlış yapmışım geçersem 3 dersten ortalamay bazlı geçerim geçemezsem temmuzda sınav onlar için.
  • finaller yine vizelere göre daha kolaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

finaller yine vizelere göre daha kolaydı

bence tam tersi

• bu finansal tablolar final beni öldürdü vize 50 almıştım abi finalde öyle sormuşlar ki her dersi çalışıp geçtiğim ek kitabta.çıkan cvpların konusunda açıklama yok soru ile ilgili nasıl hazırladılarsa bir acayip o yüzden yapcam soruları bile yapamadım sadece mantık yürüterek yaptım bildiğim 1 tane soru vardı emin olduğum sınavda öyle diyim diğleri hep tesadüfü yaptım :D

7 doğru 9yalnış yapmısım. 23 küsür puan gelir vize 50 zaten. gno sayesinde geçerim ya tam hesapladıgım gibi şaşmaz umarım sinir oldum diğerleri hep 50 60 arası
  • Arkadaşlar benim istatiktik II dersi için vize ve final notu ortalmam tam 30 yapıyor.
    geçmek için yeterli olacak mıdır sizce ?
  • kartel90 K kullanıcısına yanıt
    genel net ortalaman 2 den yuksekse gecılıyor dıye bılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 5 Haziran 2017; 23:22:50 >
  • arkadaşlar aöf hakkında bi sorum var.Birisi yardımcı olabilir mi.Lütfen yardım edin çok önemli benim için.

Arkadaşlar 2015 de konaklama işletmeciliği bölümün seçtim.Ancak beğenmedim bölümü.Bu sene ygs ye girdim ancak 175 de kaldım barajı geçemedim.Bu sene uluslararası ilişkiler yazmak istiyorum.Yazabilir miyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 5 Haziran 2017; 23:24:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

arkadaşlar aöf hakkında bi sorum var.Birisi yardımcı olabilir mi.Lütfen yardım edin çok önemli benim için.

Arkadaşlar 2015 de konaklama işletmeciliği bölümün seçtim.Ancak beğenmedim bölümü.Bu sene ygs ye girdim ancak 175 de kaldım barajı geçemedim.Bu sene uluslararası ilişkiler yazmak istiyorum.Yazabilir miyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

YGS barajını geçmeden tercih yapamazsınız. Seneye kaldı.
  • ham puanla geçemedim ama ek puanla barajı geçiyorum gene mi tercih yapamam?
  • quote:

ham puanla geçemedim ama ek puanla barajı geçiyorum gene mi tercih yapamam?

Orasını bilemem aöf bilgi merkezini arayın. 24 saat açık :
    https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-haberler/acikogretim-sisteminde-724-cagri-merkezi-hizmeti-1462540886
  • saol hocam da.Sekreter de bilmiyor.Yanlış biliyor o da.Ne yapsam bilemedim
  • quote:

saol hocam da.Sekreter de bilmiyor.Yanlış biliyor o da.Ne yapsam bilemedim

Olmazsa yarın size en yakın aöf büroya gidip memurlara sorun.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam içime su serptin. Tek dersim kaldı ama çalışamadım. Sınav soruları açıklanmış hesapladım ortalamam 33 küsür yapıyor. DD gelir heralde. Genel not ortalamasına güvenerek mezunum umarım :) Darısı forumdaki herkese :)
  • quote:

Sağolasın hocam içime su serptin. Tek dersim kaldı ama çalışamadım. Sınav soruları açıklanmış hesapladım ortalamam 33 küsür yapıyor. DD gelir heralde. Genel not ortalamasına güvenerek mezunum umarım :) Darısı forumdaki herkese :)

Rica ederim 33 ile en kötü dd ile geçersin

• Puzzles kullanıcısına yanıt
    Hocam son 3 dersin kaldığında 3 ders sınavına girebiliyosun. Yani o 3 dersi verip mezun olabilecek durumda olduğun zaman. Tek ders sınavıydı önceden mantık bu şekildeydi.
  • 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.