Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de belli oldu sınav yerleri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcheLoN_

maliyet muhasebesinden derste çok iyi anlıyorum çözüyorum ama geçen gün netten deneme sınavı yaptım hiçbir şey yapamadım

ankara murat ilkumuta gidiyorum..

Derste anlıyosan tamamdır sen bırak bu netteki soruları..ben hiç çözmüyorum çünkü acayip moralim bozuluyor...özellikle e-öğrenmeden çözünce resmen yıkılıyorum onun için vizelerde aofliyiz sitesine takıldım şimdi konuların bitmesini bekliyorum ondan sonra çözerim..
    Geçen sene finallerde finansalı nasıl sordular bilen hatırlayan var mı?..Nolur bilen varsa sölesin bu ders beni bitirdi

• quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

maliyet muhasebesinden derste çok iyi anlıyorum çözüyorum ama geçen gün netten deneme sınavı yaptım hiçbir şey yapamadım

Derste anlıyosan tamamdır sen bırak bu netteki soruları..ben hiç çözmüyorum çünkü acayip moralim bozuluyor...özellikle e-öğrenmeden çözünce resmen yıkılıyorum onun için vizelerde aofliyiz sitesine takıldım şimdi konuların bitmesini bekliyorum ondan sonra çözerim..
    Geçen sene finallerde finansalı nasıl sordular bilen hatırlayan var mı?..Nolur bilen varsa sölesin bu ders beni bitirdi

e-öğrenme ye hiç girme çok acayip sorular var al egem yayınları soru bankasını bol bol test çöz test çözmekle birşeyler kafada kalıyor. Ben karacan (yardımcı kaynak özet) ve egem(soru bankası) ile çalışıyorum çok iyi gidiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: musandia

quote:

quote:

e-öğrenme ye hiç girme çok acayip sorular var al egem yayınları soru bankasını bol bol test çöz test çözmekle birşeyler kafada kalıyor. Ben karacan (yardımcı kaynak özet) ve egem(soru bankası) ile çalışıyorum çok iyi gidiyor

Vaaay yoksa egem dershanesine mi gidiyon?

• www.aofsinav.com

Reklam yaptıgım falan zannedilmesın ama hem burdakı soruları cozup hemde murattkı soruları cozen bir adamın derslerden kotu not alması ımkansız...

Oldukça profosyonel bir ekip tarafından hazırlanmış bir site..Anladıgım kadarıyla geçmiş yıllar sınav soruları,tum dershane kitaplarındakı(murat,ilkumut,deneyım vs) sorular birleştirilerek mukemmel bir soru bankası hazırlamıslar...

Ara sınav dan 2 gun once haberım olmustu bu siteden ve 2 gun sadece soru cozmeme rağmen her dersten +2-3 soru daha fazla yaptım sayelerınde...

Yalnız ücretli 15 ytl...

Ama inanın sonuna kadar değer...
  • Arkadaşlar en sonunda sınav yerlerim geldi...zarfa baktığımda bir iyi bir de kötü manzarayla karşılaştım...iyi olan şey vizelerde hangi okullarda girdiysem finallerde de aynı okullara vermişler...cumartesi aynı okul - pazar aynı...yani okul arama derdim yok..kötü olan şey de benim kabusum olan ön sıra sendromu...geçen vizelerde cumartesi günü 6. sıradaydı yani en öndeydim..Bu sefer yine aynı okul ve yine en ön sıra yani 1...inanamıyorum yaaa yıkıldım ..inşallah ilk sıralar duvar tarafından başlar dicem ama hocanın masasının başından başlama ihtimali daha yüksek...gerçi cumartesi günkü sınavda duvar tarafından başlamıştı amannn ne biliyim..yeter ki kağıdıma bakıp beni hasta etmesinler ve konuşmasınlar...insanın ister istemez kafası karışıyor..
    Artık soru çözmeye başlamak istiyorum ama ne yazık ki konuları daha bitiremedim...haftaya bitirirsem çok iyi olucak..okumaktan bıktım soru çözmek daha iyi birşey olsa gerek..
    Sizce Finansaldan nasıl sorarlar?..Konular çoğunlukla işlem ağırlıklı..ama bence yine sağ gösterip sol vuracaklar yorum fazla olur..Maliyette öyle olur herhalde...nasıl konular var yaa...çok acayip ve karışık..

• Maliyet muh. ilk sınavım 77...

Finalden 10 soru yapsam gecıyorum...İkıncı donem ilk 2-3 unıte falan full problem...Şimdi hiç bunlara kafa yoramam...Fınal ıcın rısk alıp sadece sozel sorulara calısıcam...Hatta ilk 2 unıteyı okumadan gectim...

10 tane doğru cıkartırım heralde her halukarda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derdimyok -- 14 Mayıs 2007; 11:01:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: derdimyok

Maliyet muh. ilk sınavım 77...

Finalden 10 soru yapsam gecıyorum...İkıncı donem ilk 2-3 unıte falan full problem...Şimdi hiç bunlara kafa yoramam...Fınal ıcın rısk alıp sadece sozel sorulara calısıcam...Hatta ilk 2 unıteyı okumadan gectim...

10 tane doğru cıkartırım heralde her halukarda...

zaten 2. dönem konularına hiç bakmazsan bile 10 tane sadece vize konularından da soru yaparsın..
    Ama ben bütün konulara bakıyorum benim işim hiç belli olmaz..hele finansal ne biçim konulardır ya..
    Maliyet ve finansal beni acayip zorlayacak diğer derslerin üniteleri de uzun oku oku daha bitiremedim bi bitse artık soru çözmek istiyorum acayip az zaman kaldı..iyice paniklerdeyim finansaldan kalıcam gibime geliyor konuların içinden çıkamıyorum..hepsi üstüme üstüme geliyor

• Arkadaşlar yardım edin bi yaa bu iş ve sosyal güvenlik hukuku son 2 ünite nedir böyle yardımcıdan okuduğum halde oku oku bitmedi bir sürü sayı var yok 15 gün içinde yok % bilmem kaç şu kadar işgünü yemin ederim fenalık geldi..tamam valla başka zaman olsa ilgimi çeker okurum ama bir an önce konuları bitirmeye uğraşıyorum ki soru çözmeye başliyim ama malesef daha bitiremedim bir an önce soru çözmeye geçmem gerekiyor..asıl finansala çalışmam lazım ama çalışamıyorum..nerdeyse 2 hafta kaldı..böyle az zaman kalınca panik oluyorum yetişemeyecek gibi geliyor valla bunaldım..
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Acaba biz şimdi finallerde 3 ders verip, yazın biraz çalışıp 2 veya 3 ders verirsek sınıfı geçmiş oluyoruz değil mi ?

Bütünlemede durum nasıl oluyor konuya hakim birisi bana güzelce açıklarsa çok memnun olurum
  • evet geçiyorsun...finallerde alman gereken notu bütünlemede de alman lazım..yani vizeler sbt kalıyor
    Benim bildiğim çok yanlış birşey varmış..şimdi 2 dersten kalıp bir üst sınıfın derslerini alabiliyorsun ama 3 dersten kaldığında geçene kadar bir üst sınıfın derslerini alamıyorsun ya, ben baştan bütün derslerden sınava giriceksin sanıyordum ama öyle değilmiş..sadece kaldığın derslerden sınava giriyormuşsun bu da iyi birşey tabi..bu bilgiyi ben burdaki arkadaşlar saolsun onlardan öğrenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 16 Mayıs 2007; 14:16:39 >
  • 2.sınıftan sonra müracaat ederek başka bölüme geçilebiliniyor mu?
  • quote:

evet geçiyorsun...finallerde alman gereken notu bütünlemede de alman lazım..yani vizeler sbt kalıyor
    Benim bildiğim çok yanlış birşey varmış..şimdi 2 dersten kalıp bir üst sınıfın derslerini alabiliyorsun ama 3 dersten kaldığında geçene kadar bir üst sınıfın derslerini alamıyorsun ya, ben baştan bütün derslerden sınava giriceksin sanıyordum ama öyle değilmiş..sadece kaldığın derslerden sınava giriyormuşsun bu da iyi birşey tabi..bu bilgiyi ben burdaki arkadaşlar saolsun onlardan öğrenmiştim.

Tamam çok teşekkür ederim arkadaşım. Gerçekten rahatladım şimdi. Temel Bilgi Teknolojileri, Davranış Bilimlerine Giriş ve Matematik derslerim güzel. Onları finalde versem yazın önümde uzun bir zaman kalmış oluyor

• up
  • Off valla acayip yorgunum bi de eve gidip maliyet çalışmam lazım...biliyorum ki yine uyuklayarak çalışıcam..Böyle sınıf geçilecekse bakalım geçicez..ama ben bu kadar adaletsizlik görmedim kısacık zamana o kadar ünite diyecek bişey bulamıyorum..Ayrıca Finansalla Maliyet beni iyice bezdirdi..ne derslermiş ya..ilk 3 yılda hangi sınıfta zorlandın yine soracak olursanız kesinlikle 3 dicem..bu belki de derslerin zorluğundan değil de benim ders dışında çok yoğun olduğum için öle düşünüyor olabilirim belki de gerçekten dersler zordur bilemicem ama bi de şöyle birşey var..diğer 2 sınıfın vize notlarını karşılaştırdığımda en yüksek bu sınıfta almışım..tabi Finansal hariç..bu baya bi çelişki yaratıyor ya da zor olduğunu düşünüp biraz daha kasmamdan artık orasını bilemicem..Artık bitsin..acayip yoruldum artık çalışamaz duruma geldim..finansaldan geçicem diye diğerlerinden kalıcam
    Sizlerin nasıl gidiyor?

• Maliyet muhasebesının ıkıncı dönemi insanı hayatından bezdirir valla....işletme bolumunun belkıde en zor dersi...

Burayı okuyan işletme 2.sınıf öğr. leri varsa sizlere tavsiyem malıyetten vizeyi olabıldıgınce yuksek almaya calısın cunkı 2. dönem işler cok cok karısıyor...

Benım ara sınavım 77 umarım geçerim bu dersten umarım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurkan84

Maliyet muhasebesının ıkıncı dönemi insanı hayatından bezdirir valla....işletme bolumunun belkıde en zor dersi...

Burayı okuyan işletme 2.sınıf öğr. leri varsa sizlere tavsiyem malıyetten vizeyi olabıldıgınce yuksek almaya calısın cunkı 2. dönem işler cok cok karısıyor...

Benım ara sınavım 77 umarım geçerim bu dersten umarım...

Gerçekten de 2. dönem konuları feci..benim de maliyet vize notum 88...iyi ki biraz yüksek almışım ve umarım geçerim..Finansal ve Maliyet mahvetti beni..hiçbir konusunu doğru dürüst anlamadım
  • Evet.. 10 gün kaldı.. 1 haftadır 2 ders kala boşladım..Acil başlamam lazım
  • finaller için kitap açmadım daha ... bitmişim ben ... Kendime ... Sınavdan sonra ne olacak acaba ...
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.