Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.325
Cevap
187
Favori
1.698.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: derdimyok

boşverın notlarıııı çalışmalar nası gıdıo siz ondan haber verın

valla benim acayip sıkıcı gidiyor ders çalışmaya başladığım andan itibaren acayip uykum geliyor ve acıkıyorum..Bunun nedeni de ders çalışmayı istemiyor olmam..
    Konular yine bana karışık gibi geliyor işlem çok, formül çok acaba finansal yönetimi nasıl sorarlar?..
    Ayrıca Türk Vergi Sistemi dersinin konusu olan beyannamelerin bildirilme ve ödenme sürelerinde değişiklik olmuş..ben tabi hemen panik oldum ama kitapta nasıl yazıyorsa bu sene sizin için onlar geçerli dedi aof bürom
    Sizlerin nasıl gidiyor??..sınava 1 ay kaldı..ne kadar az var yaaa...ama daha çalışılıcak bir sürü konu var
  • Vallahi delirecem yaw vallahi delirecem. Ne biçim bir müfredattır bu 3 senedir çekiyoruz bu 2. dönemin adaletsizliğini.
  • Hayırlı ile Hukuk'un yarısı bugün bitiyor..Kasıyorum ve 7 üniteyi bitiriyorm..
  • Benim Finansal Yönetim yarın bitiyor ama konular acayip zor geldi..genel olarak yine bütün derslerde ezber var ve işlem ağırlıklı gibi geldi bakalım sorular nasıl gelicek?..Sizce yine finansalı yorum mu sorarlar?..Yönetim Bilgi Sisteminin en kısa ünitesi bile uzun...Maliyet Muhasebesinde öyle işlemler var ki sınavda sorsalar soru bitmez..işlem basamakları çok fazla..yine tanım sorarlar fazla işlem çıkmaz herhalde..Konular çok fazla...sınava bişey de kalmadı..bu aralar fazla çalışamıyorum bakalım bu gidişle ne olcak
  • Pazarlama ile yonetım bilgi yi bitirdim...İş ve sosyalında yarısına geldım bakalım nası yetıscek
  • 3029 - TÜRK VERGİ SİSTEMİ 50 - - -
    3169 - MALİYET MUHASEBESİ 62 - - -
    4193 - İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 70 - - -
    4195 - MUHASEBE DEN.VE MALİ ANALİZ 57 - - -
    4200 - SERMAYE PİYASASI VE FİN.KUR 44 - - -
    4201 - STRATEJİK YÖNETİM 67 - - -
    4202 - GİRİŞİMCİLİK 53 - - -
    4459 - ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK 60 - - -

işletme 4. sınıf 2 ders altdan.. bakalım bu sene mezun olabilecek miyiz.
    Herkese sınavlarda başarılar. iyi çalışmalar ..
  • iş ve sosyalın ıkıncı donemı fecııııı
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurkan84

iş ve sosyalın ıkıncı donemı fecııııı

Bütün derslerde acayip bir iticilik var..ezber çok...sanki hafızamızı ölçücekler gibi...malesef hafızama da hiç güvenmem..sayısal işlemlerde bile ezber var..işlem sıraları, çıkan sayıyı şu oranla çarpıcaksın bilmem ne...işimiz zor..zaman kısa..Allah yardımcımız olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

Ohh ya şükürler olsun Matematik den bunu yapcağımı hayal bide edemezdim

hoca nası yaptın gözünü seveyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deitel

quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

Ohh ya şükürler olsun Matematik den bunu yapcağımı hayal bide edemezdim

hoca nası yaptın gözünü seveyim

Fotoshop
  • Sınav yerleri daha çıklanmamış bugunlerde açıklanması lazım.

Bendu bugun ders çalışmaya başlamayı düşünüyorum. Çok fazla ara verdim sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ge©eKu$u

Sınav yerleri daha çıklanmamış bugunlerde açıklanması lazım.

Bendu bugun ders çalışmaya başlamayı düşünüyorum. Çok fazla ara verdim sanırım

Gerçekten daha hiçbir derse başlamadın mı?..baya bi ara vermişsin..
    Kardeşim nerdeyse her dersten fazla ünite çalışıyoruz..inşallah yetişir..zaten hava şartları baya zorlamaya başladı..konularda bi acayip..Maliyet ve Finansal kendilerini iyice aştılar..özellikle maliyetteki işlem tablolarından hiçbir şey anlamadım, finansaldan da aynı şekilde yapamadığım sorular var...AaaAaa bişey sorcaktım size...Türk Vergi Sisteminde kurumlar vergisi oranı %30 yazılmış, fakat %20 olarak düzeltmesi var...ama finansal yönetim dersinde kurumlar vergisi oranını %30 olarak almış ve herhangi bir düzeltme de yok..bu durumda ne yapıcaz..haliyle benim finansal sınırda olduğu için panik yapıyorum...ben sınavda çıkarsa ki bana göre çıkıcak Türk Vergi Sistemi için %20, finansal için %30 alıcam..ayrıca çok merak ediyorum hangi okullar çıkıcak...umarım en ön sıra olmazzz, kabus gibi
  • ve dün çalışmaya başladım umarım yetiştirebilirim

İnternette sınav yerleri açıklanmamış ama eve kağıt geldi, benim bildiğim önce nette yayınlanor sona eve gelir ama bu sefer tersi oldu.
  • Yine yetiştirirsin sadece günde birkaç ders çalışman gerekecek o kadar..bende kaç gündür bakıyorum sınav yerleri belli olmuştur diye ama olmamış..@Ge©eKu$u sorun sende mi aof de mi bilemedim
  • Günde birkaç dersmi dün başladım ama anca 2 ünite bitirebildim bu hızla gidersem sonum pek hayırlı değil

Bu arada yine iki sınav yerim ilkokul aof bunu bilerekmi yapıyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ge©eKu$u -- 8 Mayıs 2007; 16:19:10 >
  • Benim de sınav yerleri belli oldu.
  • İşletme 3'ün fınaldekı en kolay dersi turk vergi sistemi heralde...En azından konular kısa...
  • Benim sınav yerleri daha belli olmamış sinir oldum ne kağıt geldi ne de büro - web hizmetlerinde görünüyor..Biraz uzağa versinler de yolda biraz daha notlara bakıyım..
    herkes yakın olsun ister ben tersim işte
    doğru dürüst çalışamıyorum zaten..
  • quote:

Orjinalden alıntı: derdimyok

İşletme 3'ün fınaldekı en kolay dersi turk vergi sistemi heralde...En azından konular kısa...

Evet Türk Vergi Sistemi konuları çok uzun değil bi de bazı üniteleri çok ilgimi çekiyor okuması daha zevkli oluyor.. Yönetim Bilgi Sistemi acayip uzun...Hangi üniteydi hatırlamıyorum ama yardımcı da bile 11 sayfaydı..kitabı düşünmek bile istemiyorum..zaten Finansalı ve Maliyet Muhasebesini söylemeye gerek yok, onlar kısa olsa da anlamıyorum..aof sitesi 12.30 da güncelleniyor umarım sınav yerleri belli olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 10 Mayıs 2007; 11:44:25 >
  • maliyet muhasebesinden derste çok iyi anlıyorum çözüyorum ama geçen gün netten deneme sınavı yaptım hiçbir şey yapamadım

ankara murat ilkumuta gidiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 10 Mayıs 2007; 12:12:40 >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.