Şimdi Ara

AÖF Nasıl bitirilir? (Sınıf geçme garantili yöntem) - İşte Sınav Sonuçları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
176
Cevap
17
Favori
168.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AÖF yü yardımcılar ve test bankalarıyla bitirdim. Çok kasmadım rahat rahat bitti
  • Maliyet Muhasebesi yüzünden 2 kez okulu bıraktım.ama babamın ısrarı üzerine taktik geliştirdim.o da şu.önce kitabı sevdim.kendi kendime dedimki ben maliyet muhasebesini sevmek ve öğrenmek istiyorum dedim.lütfen küçümsemeyin yürekten deyin.satır satır anlamak için çırpının başından okuduğunu anlayınca arkasını merak ediyorsunuz öğrendiğinizi gördükçe acayip mutlu oluyorsunuz devamıda aynı yöntem aten ve nihayet severek geçtim okul bitti.HAMDOLSUN.
  • Güzel paylaşım teşekkürler
  • Evet insan okuduğunu anladıkça okuyası geliyo ve bunları öğrenmek beni mutlu ediyo ve daha da devamı geliyo.İçtenlikle katılıyorum.
  • Arkadaşlar bu sistem sınıf geçme üzerine kurulu. Bende sistemin arkasında değilim ama asıl amaç bitirmek. Neticede bitirirsem inşallah iki yan alıcam :) Haliyle önemli olan bitirmek oluyor :)
  • gecen sene büt sınavında dersi hatırlamıyorum 20 tane gecmiş soru cıkmıştı ama herzaman olmuo bazen
  • arkadaşım çalışma sistemin çok güzel çok beğendim. ama bir sorum olacaktı ben 2 gündür o siteye giremiyorum acaba benedn kaynaklımı yoksa yoğunluktanmı. birde soruları indirin demişsin ben indiremiyorum pc den çözüyorum sen nasıl indiriyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem1988

arkadaşım çalışma sistemin çok güzel çok beğendim. ama bir sorum olacaktı ben 2 gündür o siteye giremiyorum acaba benedn kaynaklımı yoksa yoğunluktanmı. birde soruları indirin demişsin ben indiremiyorum pc den çözüyorum sen nasıl indiriyorsun

Yoğunluktan olabilir, gece geç saatlerde girmeyi dene. Hangi soruları indirmede sıkıntı yaşadın?
  • Bende tam bunu arıyordum Tecrübeli arkadaşların bilgileri çok faydalı olacak Dikey Geçişle 3.sınıf İşletme bugun kitaplara baktım ( malum yaklaşık 1 ay kaldı sınavlara) çok uzun ne diyorsonuz Yardımcı alıyım mı acaba yoksa bu verdikleri kitap yetermi.Gerçi verdikleri kitabıda okumak benim gibi sadece okulu bitirmek isteyenler için biraz eziyetli bir yöntem ama yaz okuluna filanda kalmak istemiyorum bu yuzdende olayı vizelerde bitirmek gerek.Babam da 5 6 sene once Aöf deydi onunda kendine göre bir yöntemi varmış.Diyorki anlamasan bile yardımcı kitabı baştan sona bir kere oku kesin geçersin gerçi kendi 2.sınıfa bıraktı ama Siz ne diyorsunuz bu konuda arkadaşlar..

• 3. sinif harbiden kolaydi iş sosyal haric.Bu sene bu yöntem yemez arkadaşlar:D İş sosyal gibi 2 tane ders var.Ayni soru en fazla 2 yada 3 tane geliyor. İKY ve Muhasebe denetimi..Buna spk ve stratejiyi de ekleyin.Oturun adam gibi calisin benden soylemesi :D
  • 4 yıllık unıversıtede 1. yılım aöf ye yazılmak ıcın öss ye gırmem sartmı?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Bana çok acil Açık öğretim Fakültesinin 4. sınıf YEREL YÖNETİMLER kitabı lazım. Okulun kendi verdiği kitabı arıyorum.
    Ben kitabı kullanmayacağım diye geçen sene attım fakat sınıfta kalınca bu yıl bu kitaptan çalışmak istiyorum.
    Elinde olup kullanmayan arkadaşlar olursa, bana yollarsa çok sevinirim.
  • evet yoğunluktan girememişim, ve soruları da indirdim çok sağol teşekkürler
  • Bugun Murat ın kitaplarını aldım yavaştan başladım çalışmaya gayet güzel hoşuma gitti kitap Aöf ün kendi kitaplarından çok farklı daha yalın ve özlü bir anlatımı var tavsiye ederim 3. sınıf işl. 2 kitap şeklinde 40 lira bilginiz olsun :D
  • Bende Murat'ın kitaplarını aldım tavsiyeler üzerine.Açıkcası konular çabuk bitiyor.Ayrıca şöyle bir sistemle çalışıyorum ünite ve ara sınav sorularından ders notları çıkarıp onlara çalışıyorum ne kadar etkili bilmiyorum sınavda göreceğiz (:
  • Murat yayınları dışında bir kaç tane daha yardımcı kitap çıkaran firma var fakat reklam gibi olmasın ama Murat Yayınlarının bu kitaplarda hataları çok çok az diğerlerine göre. Zaten piyasada liderdir kendileri. Tavsiye olunur.
  • arkadaşım senden bir ricam olacak varsa bana 1 sınıf ingilizce sorularını gönderirmisin çok acil
  • hocam konu için teşekkürler..

Hiç sorulara bakmadım daha sadece konulara çalışıyorum bazı arkadaslardan da duydum gecmis yıllarda ki sorular gelebiliyormus..

Simdi senin dedigin yönteme bakacam umarım basarılı olabilirmi daha ilk senedeyim 1.sınıf
  • 2. ve 3. sınıfı bu şekilde geçtim. İnşallah son senemide bütlere bırakmadan geçmek istiyorum. Herkese başarılar dilerim.
  • lisede ne önerirsiniz sadece özet kısımlarına çalışmak yeterlimi sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.