Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (831. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soruları yayınlamışlar benim sonuçlar 45-55 aralığında.
  • türk vergi sistemi: 50
    üretim yönetimi:30-35
    iktisat I: 25-30
    Vergi sistemi ve uretim yontemi derslerinden gecmis bulunuyorum iktisada giris ff dusuyor yani 3 ders sınavına kalmayı garantiledim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahadayıyasor42 -- 17 Ocak 2017; 1:12:24 >
  • 14 soru 8 doğru 6 yanlış

35 gelmesi gerekiyor fakat daha değişik hesaplamışlar 34 falan oluyo geçen 38 gelmişti bir ders velhasıl

iki tane sorum var bu şekilde:

18 soru 12 doğru 6 yanlış= ?

14 soru 8 doğru 6 yanlış= ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 16 Ocak 2017; 11:14:5 >
  • Geçen sınavda 4a 4b eşit dağılması sayesinde birinden 100 almıştım bu sefer yemedi geriye kalan şıklar a-c idi sorularda ya ikisi de dogru ya da yanlıs olacaktı tutmamış 2 yanlış var emin olduğun ders olunca bu sayede iyi yapabiliyorsun
    40 alıp geçeceğim derslerden kalıyorum 3-4 ders kalacak sanırım,boş bırakma huyum yok hiç çalışmadan girince de yakın gelenleri işaretliyorum.Hep bize denk gelir bu yeni sistemler zaten elde bir diploma daha olsun diye okuyoruz

@HAAltuntas
    52,5
    32,5 olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 16 Ocak 2017; 12:11:31 >
  • 18 soru 12 doğru 6 yanlış= 6 yanlış 1,5 doğruyu götürür yani 10,5net. 10,5x5=52,5

14 soru 8 doğru 6 yanlış= 6yanlış 1,5 doğru gider geriye 6,5 doğru kalır
    6,5x5=32,5
    eder
  • nerden bakıyoz benim sayfada bişey cıkmıyor girdiğimde ? sorular için
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

ben sınava gırmedım kafam rahat osym alsın paramı sey yapsın sorular zorya
    sabah denıze gıttım gezdım oh mıs gıbı serın hava bıde cay ıctım ıyı geldı
    sızde 30 puanla gecermıyım dıye ugrasın

Vizeye nazaran final de geçmiş sorulardan bayağı çıktı haberin olsun

Kamu yönetimi okuyorum özellikle şu dersler. 10 üzeri dediklerimin rakamını dahi hatırlamıyorum çoğu şıkların yeri bile değişmemişti.

TÜRK VERGİ SİSTEMİ (8 soru)
    ÇEVRE SORUNLARI VE POLİTİKALARI (10 üzere)
    TÜRKİYE' NİN TOPLUMSAL YAPISI (10 üzeri)
    DEVLET BÜTÇESİ ( 8 soru) bu dersten 21 almıştım kesin kaldım derken şuan kesin geçtim diyorum (kendi yaptıklarım da var tabi 50 üzeri bekliyorum.)
    ANAYASA HUKUKU (6 soru)
    SOSYAL POLİKA (5 soru)

Şu derslerden de 2 3 soru anca çıktı sadece.

GENEL MUHASEBE I
    GİRİŞİMCİLİK VE İŞ KURMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahadayıyasor42

18 soru 12 doğru 6 yanlış= 6 yanlış 1,5 doğruyu götürür yani 10,5net. 10,5x5=52,5

14 soru 8 doğru 6 yanlış= 6yanlış 1,5 doğru gider geriye 6,5 doğru kalır
    6,5x5=32,5
    eder

hacı bana bakarmısın ,

şimdi ben 1 ders yüzünden dönem uzattım tek odersten girdim,

aldığım notlar şu gelecek olanda,

vize 35 aldım finalde 11 doğrum var 4 yalnıs ( 10 dogru kalır ) 5 bos = 50 geliyor

10,5 + 35 = 45,5 ortalama istatistik 1 ben geçtim demi rahat kalma imkanım yok bu ortalamayla felan bide tek ders girdim :D zaten bu dersi kimse yuksek yapamaz gecen yıllları bulamadım da ? geçtim demi :D

2014 2015 güz aralıklarını buldum böleymiş
    AA 66,09
    AB 62,40
    BA 57,49
    BB 53,81
    BC 50,12
    CB 45,21
    CC 41,53
    CD 37,84
    DC 32,93
    DD 29,25

şimdiki daha zor dogrum bile gitti yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 16 Ocak 2017; 13:20:51 >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    45,5 ortalamayla dersten kalmazsın ya :D:D:D
  • quote:

o kadar çok içime oturdu ki geçen yıl 33 ortalama gelmişti 35 oldugunda 1 soru yuzunden bu dersten kalmıstım ve sımdı 4 sınıf guz derslerını alıp gecmıs olacakken bu dersi almak zorunda kaldım tek sinirlendim daha cok calıstım aslında ama sorular acayıptı benzer degıldı calıstımdan farklıydı anca 11 tane yapabıldık 5 tanesını zaten hıc bılemedım=

benim ortalama nasıl hesaplıcaklar onu hıc anlamadım tek derrste gno nasıl oluyorsa buroya sormak lazım aslında hıc bılgıde yok benım bu ortalamayla tek dersde 2 ustu zaten gelmesı lazım
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    evet buroya sorsan nasıl hesaplanıyor yardımcı olabilrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

o kadar çok içime oturdu ki geçen yıl 33 ortalama gelmişti 35 oldugunda 1 soru yuzunden bu dersten kalmıstım ve sımdı 4 sınıf guz derslerını alıp gecmıs olacakken bu dersi almak zorunda kaldım tek sinirlendim daha cok calıstım aslında ama sorular acayıptı benzer degıldı calıstımdan farklıydı anca 11 tane yapabıldık 5 tanesını zaten hıc bılemedım=

benim ortalama nasıl hesaplıcaklar onu hıc anlamadım tek derrste gno nasıl oluyorsa buroya sormak lazım aslında hıc bılgıde yok benım bu ortalamayla tek dersde 2 ustu zaten gelmesı lazım

ogrenci girişi yap aofye sağdaki durum kısmında gno hesaplaması var ordan hesaplayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

quote:

ogrenci girişi yap aofye sağdaki durum kısmında gno hesaplaması var ordan hesaplayabilirsin.

evet onu şimdi yaptım harf notu tek ders var zaten cc seçtim gelebilcek en düşük bu olur.
    2,67 gibi ortalama diyor, gno bu mu olcak acaba yada buna yakın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

quote:

evet onu şimdi yaptım harf notu tek ders var zaten cc seçtim gelebilcek en düşük bu olur.
    2,67 gibi ortalama diyor, gno bu mu olcak acaba yada buna yakın

Ordaki neyse o olur.
  • en dusuk dersim 40 ile iktisat bunu geçersem hepsinden geçiyorum
  • Sınavlar ne zaman açıklanır tahminen?
  • Vizeler 10 gun icinde aciklanmisti finallerin aciklanmasi uzun surer mi belli olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

türk vergi sistemi: 50
    üretim yönetimi:30-35
    iktisat I: 25-30
    bu sonuçlarla 3 ders sınavına kalmayı garantiledim arkadaşlar.

3 ders sınavından diyelim hepsinden 34 puan aldın.
    Mevzun olabilirmisin? Benim bildiğim şartlı geçmen gerekiyor. Önceki yıllar notların yüksekse tabii
  • And. üni AÖF işletme, iktisat, kamu yönetimi gibi bölümler kontenjanlı mı?
  • Önümüzdeki hafta açıklanır bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.