Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (787. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aöf çok zorlaştı, resmen ayrıntı soruyorlar.Çalışmadan geçmek zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emphire kullanıcısına yanıt
    Türk Dili 2 den 60-70 arası bekliyorum.
  • Turkiye ekonomisi kekti, hep cikmis soru vs benzer seyler vardi.
    İktisat tarihi, cok kadmislar yeni sorular vardi hep, ayrinti sormuslar.
    Maliye ekonomisi, cok kasmislar yeni sorular vardi, degisik sorular vardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde sınav sırasında öküzün biri sürekli burnunu çekip durdu valla herkes sinir oldu ama kimse birşey söyleyemedi. Hayır hem yanında peçete getirmiş hem de öküz gibi burnunu çekip duruyor bir de etrafına bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

O değilde sınav sırasında öküzün biri sürekli burnunu çekip durdu valla herkes sinir oldu ama kimse birşey söyleyemedi. Hayır hem yanında peçete getirmiş hem de öküz gibi burnunu çekip duruyor bir de etrafına bakıyor

Bende sinir oluyorum öylelere,tam konsantre olacam haşır haşır burun çekiyor yada sürekli öksürüp duruyor Anlasın diye üfflüyorum ama bişeye yaramıyor.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Adam hasta ne yapsın. Aynısı banada olmuştu hep burnum akıyordu herkez sinirleniyordu falan çekmemeye çalışıyordum çünkü kendim çektikçe bu sefer benimde konsantrem bozuluyordu.Peçete burnumda o şekilde soruları çözmüştüm ses çıkmasın diye zor iş valla gripken çok zor oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Adam hasta ne yapsın. Aynısı banada olmuştu hep burnum akıyordu herkez sinirleniyordu falan çekmemeye çalışıyordum çünkü kendim çektikçe bu sefer benimde konsantrem bozuluyordu.Peçete burnumda o şekilde soruları çözmüştüm ses çıkmasın diye zor iş valla gripken çok zor oluyor.

Öksüren adamı bulduk Şaka bi yana özellikle o iki günde de hasta olmak büyük şanssızlık hocam geçmiş olsun.Hem kendi açından hemde etrafdakiler açısından kötü oluyor.
  • Bu arada E-Kampüsten sorular ve cevap anahtarları yayınlanmış nasıl olsa 2-3 haftadan önce açıklamayacakları için şimdiden bakmakta yarar var.

Tahmini notlarım;

TÜRKİYE EKONOMİSİ : 80
    TÜRK DİLİ 65-75 ARASI
    ETKİLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ 65-75 ARASI
    FİNANSAL TABLOLAR ANALİZİ 55-80 ARASI
    İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 80-85 ARASI
    KÜRESEL PAZARLAMA 75
    STRATEJİK YÖNETİM 2 60-65 ARASI

5-10 puandan fazla oynama yapmıyor yıllardır Finansal tablolarda 25 puanlık ara bırakmamın sebebi sayısal soruları atmamdan ötürü Bu arada Finansal tablolar analizinde 50 ye yakın ayrı formül verip neredeyse hiçbirini sormuyor olmaları da ayrı bir soru işareti ya neyse Kitabı hazırlayanlar bile lanet okuyordur yani bu kadar gereksiz detaylandırılmış bir tane daha kitap yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68F639DEB -- 18 Nisan 2016; 15:59:10 >
  • cevap kağıdında kitapçık kodu bende işaretliydi. C harfin üzerine kodlanmıştı o yüzden ben kodlama yapmadım . acaba benmi yanlış hatırlıyorum. sizdede öylemiydi?
  • Finansal tablolar analizi Çıkmıs sorunun cevabı burda A olarak gözüküyor ancak bu gün yayınlanan soruda cevap başka bu soru hatalı hemen itiraz edelim puanımızı alalım

• quote:

Bu arada E-Kampüsten sorular ve cevap anahtarları yayınlanmış nasıl olsa 2-3 haftadan önce açıklamayacakları için şimdiden bakmakta yarar var.

Tahmini notlarım;

TÜRK DİLİ 65-75 ARASI
    KÜRESEL PAZARLAMA 75

5-10 puandan fazla oynama yapmıyor yıllardır Finansal tablolarda 25 puanlık ara bırakmamın sebebi sayısal soruları atmamdan ötürü Bu arada Finansal tablolar analizinde 50 ye yakın ayrı formül verip neredeyse hiçbirini sormuyor olmaları da ayrı bir soru işareti ya neyse Kitabı hazırlayanlar bile lanet okuyordur yani bu kadar gereksiz detaylandırılmış bir tane daha kitap yok.

Sistem biraz değişmiş açıkcası bulamadım soru ve cevapları link vs. paylaşabilir misin rica etsem.
  • Ben de hatırladığım kadarıyla sınav sorularına verdiğim cevaplara baktım. Muhtemelen notlarım şu şekilde olacak:

YÖNETİM VE ORGANİZASYON – 60
    ÖRGÜTLERDE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ – 60
    TOPLANTI VE SUNU TEKNİKLERİ – 65
    SENDİKACILIK – 50
    ÇALIŞMA PSİKOLOJİSİ – 45
    HALKLA İLİŞKİLER - 75

Bu arada ikinci üniversite kapsamında İnsan Kaynakları Önlisans programı okuduğumu da belirteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oBLoOd

quote:

Bu arada E-Kampüsten sorular ve cevap anahtarları yayınlanmış nasıl olsa 2-3 haftadan önce açıklamayacakları için şimdiden bakmakta yarar var.

Tahmini notlarım;

TÜRK DİLİ 65-75 ARASI
    KÜRESEL PAZARLAMA 75

Sistem biraz değişmiş açıkcası bulamadım soru ve cevapları link vs. paylaşabilir misin rica etsem.

https://ekampus.anadolu.edu.tr burdan giriş yapa tıklayın açılan pencereden girin ardından sol tarafından hangi dersin sorularını ve cevap anahtarlarını görmek istiyorsanız ona tıklayın ardından "çıkmış sınav soruları" yazan yere tıklayın ardından "2016 Ara Sınav" yazan yere tıklayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oBLoOd

quote:

Tahmini notlarım;

TÜRK DİLİ 65-75 ARASI
    KÜRESEL PAZARLAMA 75

https://ekampus.anadolu.edu.tr burdan giriş yapa tıklayın açılan pencereden girin ardından sol tarafından hangi dersin sorularını ve cevap anahtarlarını görmek istiyorsanız ona tıklayın ardından "çıkmış sınav soruları" yazan yere tıklayın ardından "2016 Ara Sınav" yazan yere tıklayın.

Çok teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletme 8. yarıyıl sorularını bu sene kolay sormuşlardı bence.
  • sonuçlar açıklandı arkadaslar bu sefer baya hızlı çıktılar =)
    benim notlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIDYMA -- 25 Nisan 2016; 16:46:50 >
  • ben paylaşmıyorum notları yoksa sosyoloji son sınıflar çan eğrisini yükseltiyorum diye dalarlar bana :))))
  • Bu ne hız eskiden 20 günden önce açıklamazlardı

• Biraz yukarıda hesapladığım gibi geldi bütün notlarım. Harf notu yok yalnız, vizelerde harf notu olmuyor muydu?
  • Arkadaş bu ingilizceden nasıl geçeriz 20 almışım ya 20
    Diğer 9 ders tam istediğim gibi ulan kalacak herhalde bu ing

• 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.