Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selamlar,

ben bir türlü şu sınav giriş belgesini sitede yada sistemde bulamadım. rica etsem link atarmısınız lütfen. ne dandik bir site kurdularsa artık.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    hayır ücreti yok..
  • Bu sınava giriş belgesi bir bende mi çıkmıyor? önceden kırmızı şekilde gözükürdü nerede bu sefer?
  • X-Ray // 7 kullanıcısına yanıt
    Bulursanız haber verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

Bulursanız haber verirmisiniz?

ana sayfada öğrenciliğiniz aktif mi ona bakın.
  • Son sınıf son dönem yarın etkili iletişim teknikleri,türk dili 2 ve türkiye ekonomisi derslerine gireceğim. Türkiye ekonomisinden sadece 2 tane ünite kaldı onları da geçmişte çıkmış sorulardan ve youtube'da adamın biri sesli bir şekilde anlatıyor hem de konunun metinlerini okuyabiliyorsunuz aynı anda ekranda tam anlatamadım demek istediğimi amahttps://www.youtube.com/watch?v=N1zDgNT2vM8 şu işte böyle halledeceğiz artık. Hiç daha önce böyle çalışmamıştım ama umarım taklaya gelmeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68F639DEB -- 15 Nisan 2016; 18:26:25 >
  • e-kampüs zımbırtısı göçmüş mü yine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

Son sınıf son dönem yarın etkili iletişim teknikleri,türk dili 2 ve türkiye ekonomisi derslerine gireceğim. Türkiye ekonomisinden sadece 2 tane ünite kaldı onları da geçmişte çıkmış sorulardan ve youtube'da adamın biri sesli bir şekilde anlatıyor hem de konunun metinlerini okuyabiliyorsunuz aynı anda ekranda tam anlatamadım demek istediğimi amahttps://www.youtube.com/watch?v=N1zDgNT2vM8 şu işte böyle halledeceğiz artık. Hiç daha önce böyle çalışmamıştım ama umarım taklaya gelmeyiz

Aynı durumdayız.Ben sadece türk dilinin ilk 3 ünitesinin özetini okudum.

Başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

Son sınıf son dönem yarın etkili iletişim teknikleri,türk dili 2 ve türkiye ekonomisi derslerine gireceğim. Türkiye ekonomisinden sadece 2 tane ünite kaldı onları da geçmişte çıkmış sorulardan ve youtube'da adamın biri sesli bir şekilde anlatıyor hem de konunun metinlerini okuyabiliyorsunuz aynı anda ekranda tam anlatamadım demek istediğimi amahttps://www.youtube.com/watch?v=N1zDgNT2vM8 şu işte böyle halledeceğiz artık. Hiç daha önce böyle çalışmamıştım ama umarım taklaya gelmeyiz

Aynı durumdayız.Ben sadece türk dilinin ilk 3 ünitesinin özetini okudum.

Başarılar.

Hocam kitaptaki özetini okuyorsanız bence hiç okumayın bazen denk geliyorum 25 sayfalık ünite çoğu zırvalık gereksiz ayrıntı zaten yılıyorsun ünitenin sonuna gelince adamlar özet diye 1 sayfa bir şey çıkarmışlar sonuna. Bence burdaki ders notları daha iyihttp://www.aofdestek.net/turk.dili.2/ Size de başarılar.
  • ilkumutun akıllı sorular diye kitapçıkları var ya onlardan çalışıyorum.
  • Anca geldim işim yeni bitti. Şimdi başlayacağım 6 sınav var umarım 2-3 saate biter :)
  • Genel Muhasebe 2 dersinden yine kalacağım herhalde. Allah yardımede de 35 40 filan alabileyim. Finale paso abanacağım.

Kuzen Mühendisliği 10 küsur yılda bitirdi diye dalga geçiyordum kuzenden beter olacaz böyle giderse. 26 yaşında askere giderim diyordum, Stres oldum ulan.
  • https://ekampus.anadolu.edu.tr/

e girebilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerome McElroy

Genel Muhasebe 2 dersinden yine kalacağım herhalde. Allah yardımede de 35 40 filan alabileyim. Finale paso abanacağım.

Kuzen Mühendisliği 10 küsur yılda bitirdi diye dalga geçiyordum kuzenden beter olacaz böyle giderse. 26 yaşında askere giderim diyordum, Stres oldum ulan.

Evet sınav banada zor geldi geçen senenin sorularına baktım onlar daha kolaydı
    Zaten genelde ortalaması çok düşük o dersin yanlış hatırlamıyorsam 60 AA olmuştu geçen sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G0tham kullanıcısına yanıt
    Valla bugün 3 sınava girdim 2 tanesinde moonwalk yaparak çıktım sınavdan. Genel Muhasebe'den de en az 40 bekliyorum bakalım. 40 gelirse finale abanır ne yapar eder geçerim artık. Bitsin de kurtulayım. 26 yaşına geldim ulan.
  • Genel muhasebe 2 iktisada giris 2 den yine kaliyorum galiba , bu aof yi nasil bitirecem bilmiyorum bilen varsa soylesin arkadaslar

• Kuroki K kullanıcısına yanıt
    mrb görsel kültür sorularını hatırlayan varmı

• Korktuğum Avrupa Birliği ve Türkiye İlişkileri dersi beklediğimden daha kolaydı, Türkiye Ekonomisi de fazla zorlamadı. Maliyet Muhasebesi 2 orta şeker, gerçi bu dersin kapağını bile açmadan girdim. Çıkmış sorulara abanmştım.
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    Benim Avrupa Birliği dersi ve Türk Dili 2 kötü geçti.

30-40 alsam yeter ikisinden.

• 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.