Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav eogrenme.anadolu.edu.tr sistemi hep bu saatlerde gidiyor? Sadece bende mi sorun var?
  • Hem sabah hem öğleden sonra sinavim var. Sabah sinava girecegim okul ankaranin bi ucunda öğleden sonra sinava girecegim okul ankaranin diğer ucunda. geçen sene ne güzel evime yakin okullarda sinava giriyordum hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır sanırım bu genel bir sorun. Sınava daha 5 gün olmasına rağmen sistem çökmeye başladıysa son gün vay halimize.
    Geçen yıl güz döneminde de sorun vardı ama sonra çözdüler bahar döneminde site cuma ve cumartesi akşamları bile canavar gibi çalıştı.
    Bakım mı yapmıyorlar bilmiyorum saatlerdir sorun vardı 3 farklı tarayıcıdan denedim olmadı az önce giriş yapabildim.
    Umarım bu hafta sorunu çözerler yoksa yüklenmeden dolayı hiç giriş yapılamaz.
  • Arkadaşlar selam, öğrenci kimlik kartımı henüz almadım. Çalışıyorum ve izin almam gerekecek çalıştığım yerden bürolarda sıra oluyor mu acaba? Beşiktaş bürosuna gitsem sabah 8-9 gibi sıra beklemeden alabilir miyim? Mesaj gelmiş yoğunluk olur diye o yüzden soruyorum.
  • 1 sene geç yazılmama rağmen dikey geçişle uluslarası i. 3. sınıfım.
    Kimlik kartımı sabah aldım.Önümde 1 kişi vardı hemen geldi sıra.
    İlk sınavıma gireceğim hadi hayırlısı.Herkese başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLKraL

Arkadaşlar selam, öğrenci kimlik kartımı henüz almadım. Çalışıyorum ve izin almam gerekecek çalıştığım yerden bürolarda sıra oluyor mu acaba? Beşiktaş bürosuna gitsem sabah 8-9 gibi sıra beklemeden alabilir miyim? Mesaj gelmiş yoğunluk olur diye o yüzden soruyorum.

Hocam öğle arası gidip alabilirsin, bürolar öğle arası vermeden çalışıyorlar.
  • Hey Dude! H kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Arkadaşlar AÖF'te bütünleme sınavı var mı? Kimisi var diyor kimi yok diyor. Kamu Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim, bütünleme sınavlarına girebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

1 sene geç yazılmama rağmen dikey geçişle uluslarası i. 3. sınıfım.
    Kimlik kartımı sabah aldım.Önümde 1 kişi vardı hemen geldi sıra.
    İlk sınavıma gireceğim hadi hayırlısı.Herkese başarılar

Sadece kimliğimizle alabilirmiyiz , ğrenci kimlik kartını ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet sadece kimlik kartıyla alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Dude!

Arkadaşlar AÖF'te bütünleme sınavı var mı? Kimisi var diyor kimi yok diyor. Kamu Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim, bütünleme sınavlarına girebilir miyim?

Son sinifta tek dersten kalanlar icin var diye biliyorum. Benimde merak ettigim konu, ben ustten ders aliyorum uni 3 senede bitsin diye. Bu senede son senem ve hem ucuncu hemde dordoncu sinif derslerini ayni anda aliyorum. Ben simdi ders birakmazdam hic bu sene mezun olucam fakat ucuncu siniftan bir dersim kalirsa bu tek ders sinavina giremiyormuyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lütfen biri cevap verebilir mi? arkadaşlar ben 1.sınıftan 2ye geçtim şimdi öğrenci kartı falan yenilemem lazım mı?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    aynı kartın arkasına 2014 2015 bandrolü yapıştırtman lazım bürondan.
  • Arkadaşlar birisi hayrına iktisat 2. sınıf mikro iktisat dersinin geçen seneki not ortalamasına bakıp yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufloria -- 1 Aralık 2014; 18:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agibat

aynı kartın arkasına 2014 2015 bandrolü yapıştırtman lazım bürondan.

sınava almazlar mı yapıştırmasak?
  • Bandrol yoksa kimlik kartı geçersiz olur o nedenle almazlar diye biliyorum ben.
  • beyler eöğrenme girebilen varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: agibat

Arkadaşlar birisi hayrına iktisat 2. sınıf mikro iktisat dersinin geçen seneki not ortalamasına bakıp yazabilir mi?

29 DD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis sinav sorulari ve cevaplarina bakayim dedim, sadece a kitapciklari var neden boyle ?

http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr/Sinavlar/Search
  • quote:

Orijinalden alıntı: acabuco

Gecmis sinav sorulari ve cevaplarina bakayim dedim, sadece a kitapciklari var neden boyle ?

http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr/Sinavlar/Search

B kitapcagini ne yapicaksin? Hepsi ayni sorular zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.