Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (615. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sınav giriş yerleri belli oldu mu internette açıklandı filan diyor ama ben bulamadım bugün de öğrenci kartımı almak için gittim orada görevli internetten bulabilirsiniz dedi. sanırım ben göremiyorum yardımcı olur musunuz
  • b-white kullanıcısına yanıt
    sınav yerleri henüz açıklanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

Aöf bürosuna sorman daha iyi olur, kesin bilgiyi onlar verir. Bu arada geçmiş olsun

Yarın gidip soracağım bakalım.

Sınav yerlerini de hafta sonuna kadar açıklarlar umarım. Çalışan, okuyan ve okul adresini bilmeyenler oluyor. Hafta sonu gidip görürler okulu.
  • Sınav Giriş Belgesini Nerden Alıcaz Arkadaşlar ?

İnternet sitesini bulamadım ,
  • Arkadaşlar sınava anahtar ile girilebiliyor mu ? Araba ile gidince ortada kalmayalım.
  • caspento kullanıcısına yanıt
    Ben olsam çoraba sokarım hatta ayakkabının içide olur oraya bakmıyolar girince de tuvalette çıakrır cebe atarım yada yine ayakkabıda durur.
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    Az önce yayınlandı diye sms geldi,siteye girilemiyor ama link bu.

https://ogrenci.anadolu.edu.tr/
  • Sınav giriş belgeleri açıklanmış fakat sisteme geç giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agibat

Ben olsam çoraba sokarım hatta ayakkabının içide olur oraya bakmıyolar girince de tuvalette çıakrır cebe atarım yada yine ayakkabıda durur.

Olurmu acaba ya Peki yasal boyutu nedir acaba sınavlarda yasak mı anahtar ? ygs-lys gibi sınavlarda yasakmış çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

quote:

Orijinalden alıntı: agibat

Olurmu acaba ya Peki yasal boyutu nedir acaba sınavlarda yasak mı anahtar ? ygs-lys gibi sınavlarda yasakmış çünkü.

Anahtar sıkıntı çıkartmıyor diye biliyorum. Bende arabayla gittim birkaç defa bi problem yaşamadım. He riske girmeyeyim dersen ayakkabının içine koyabilirsin ben öyle birşey yapmamıştım. Sonuçta anahtarla kopya çekecek halin yok bi yasal boyutu olacağını düşünmüyorum.
  • arkadaşlar hiç mi aöfye girmediniz anahtarlık sıkıntı olmuyor aöfde. insanlar telefon sokuyor..
    kpssde almıyorlar ama. bozuk paraları bile topluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce girmedim o yüzden bilmiyorum, teşekkürler bilgiler için.
  • sıkıntı yapmayın gençler bozuk para -cüzdan-anahtarlık vs fazla belli degilse ses çıkarmıyolar
  • Hesap makinesiyle bile giriyorsun, telefonuda kimisi alıyo kimisi almıyo, şapkaya sokabilirsiniz detaylı aramıyolar zaten.

Arabayla gideceklerede önermem, arabayı park yeri bulacaksınız ondan sonra sınavdayken araba aklınıza takılacak bişey olurmu vs diye. En güzeli 1-1,5 saat yürümesi ben zevk alıyorum yürüyünce sınav günleri
  • Arkadaşlar merhaba bir konuda yardıma ihtiyacım var.
    2012 de Aöf Adalet bölümüne kayıt olmuştum 2 kere kayıt yeniledim sonra ders felan çalışmadığım için kayıt yenilemeyi bıraktım. Şuan aöf sayfama girdiğimde öğrenci durumum PASİF görünüyor ve Toplam yıl 3 görünüyor.
    Tekrar okumaya heves ettim :) Şimdi ben sadece 2 dersten geçmişim o yüzden diyorum ki sıfırdan başlayayım aöf'e böyle birşey mümkünmü 2. üniversite kapsamında?

Sıfırda başlamak istememin sebebi; " Öğrenciler, kayıt yaptırdıkları dönemden başlamak üzere ön lisans için dört, lisans için yedi yıl süreyle öğrencilik haklarından yararlanabilirler. Öğrenciler, kayıt yenilemedikleri dönemde öğrencilik haklarından
    yararlanamaz. Kayıt yenilemedikleri dönemler azami öğretim süresine sayılır. "

Yani seneye benim tüm öğrencilik haklarım bitecek bu yüzden sıfırdan başlayım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Beyler lütfen yardım

simdi ben konaklama işletmeciliği okuyorum hangi konuya kadar sorumluyum ? 1-4 ünite diyorda o ne demek nerede yaziyor tesekkürler..

eğer dersin toplam ünite sayısı 8 ise ilk 4 üniteden sorumlusun eğer 6 ünite varsa ilk 3 üniteden sorumlusun kısacası toplam ünite sayısının yarısından sorumlusun
  • Matematiksel İktisat dersinin özeti olan lütfen rica ediyorum yollasın bana.
  • Bende öğrenci kimliği yok sinava girebilirmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

Bende öğrenci kimliği yok sinava girebilirmiyim.

gidip bürodan kimlik yerine belge alırsan olur

• Hesap makinesi yasak değil zaten, isteyen kullanabilir.
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.