Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (612. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında derse ayırırımda verimli olur mu onu bilemem aöf kitapları böyle adamı boğacakmış hissi veriyor... Bi yandan da paraya acıyorum tam ikilemde kaldım...
  • hocam mantıklı ama pc olunca bilemedim ki... sınava kaldı 50 gün... işletme okuyorum bu arada... bakalım 1-2 gün içinde karar vereceğim.
  • Az mı la 50 gün ? Geçen sene 9 ders aldım.3 gün çalıştım çalışmadım.Murat'ın özetleri okudum sadece.7 tanesini geçtim.

2 dersten kaldım.Kaldığım derslerin birisi anayasa hukuku dersi onu da ilk sınav 60 mıydı 0 miydi neydi o yüzden çalışmadım geçerim diye.

Matematiksel İktisat dersi dışında bütün dersleri okuyarak geçebilirsin.Matematiksel iktisat bilgi istiyor.Bende onda cortluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Az mı la 50 gün ? Geçen sene 9 ders aldım.3 gün çalıştım çalışmadım.Murat'ın özetleri okudum sadece.7 tanesini geçtim.

2 dersten kaldım.Kaldığım derslerin birisi anayasa hukuku dersi onu da ilk sınav 60 mıydı 0 miydi neydi o yüzden çalışmadım geçerim diye.

Matematiksel İktisat dersi dışında bütün dersleri okuyarak geçebilirsin.Matematiksel iktisat bilgi istiyor.Bende onda cortluyorum.

ben işetmeyim o dersler yok sanırım haklısınız aslında ..
  • Lazım mı sana kitap
  • arkadaşlar bandrol ve kçütap işlerini halletmedim daha. sınava kadar zaman var değilmi?
  • AÖF İktisat 4. sınıf 1. ve 2. dönem (7. ve 8. yarıyıl) Murat Yayınları yardımcı kitapları elimde var. İsteyen varsa ücretsiz verebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dershanelere para kaptırmayın arkadaşlar. Ben dershaneye 2 sene gittim. 3. sene gitmedim, daha yüksek puanlar aldım. O 1500 lirayı kenara koyun, kendi kendinize söz verin tüm dersleri geçersem 1500 e kendime hediye alacağım diye, geçersiniz. Oturun sınavdan 1 ay önce evde geceleri 1 er saat ünite arkasındaki konulara bakın geçersiniz.

Yahu birde sorum var, bu formasyon işi ne oldu arkadaşlar, siz genelde bilgili insanlarsınız bu konularda?

@1OO1
    @KillForYou!
  • Formasyon pek ilgimi çekmediğinden bilgim yok açıkçası. Matematik bölümünde 4-5 ay önce sınavsız şartsız şurtsuz formasyon hakkı verdiler de yine de başvurmadım.
    AÖF için nedir durum nedir, pek bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillForYou! -- 28 Ekim 2014; 23:33:29 >
  • Arkadaşlar merhaba derslerim;

TAR201U - ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I
    İŞL207U - DÖNEMSONU İŞLEMLERİ
    İST201U - İSTATİSTİK I
    İKT203U - MİKRO İKTİSAT
    MAT105U - MATEMATİK I

Hem kitap hem inernetten hangi kaynakları tavsiye edersiniz? (Bikaç senedir cevap kağıdına 4A 4B diye gidiyorduk bu sene peşindeyiz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: tumxrp

Arkadaşlar merhaba derslerim;

İST201U - İSTATİSTİK I
    İKT203U - MİKRO İKTİSAT
    MAT105U - MATEMATİK I

Hem kitap hem inernetten hangi kaynakları tavsiye edersiniz? (Bikaç senedir cevap kağıdına 4A 4B diye gidiyorduk bu sene peşindeyiz )

Hocam nerede ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama Murat Aöf kursuna gidin, birkaç kişiden bu derslerin notlarını alın. Üniversite nin verdiği kitaplarla çalışmak mümkün değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

quote:

Orijinalden alıntı: tumxrp

Arkadaşlar merhaba derslerim;

İST201U - İSTATİSTİK I
    İKT203U - MİKRO İKTİSAT
    MAT105U - MATEMATİK I

Hocam nerede ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama Murat Aöf kursuna gidin, birkaç kişiden bu derslerin notlarını alın. Üniversite nin verdiği kitaplarla çalışmak mümkün değil bence.

Üniversitenin verdiği kitaplar gayet yeterli.ek kitaba gerek yok bence... sadece düzenli çalışmak önemli
  • Arkadaşlar iki yılı bitirdik çok şükür 3. sınıf işletmeye devam ediyorum ne önerirsiniz çalışma metodu olarak hangi yayınları yani konu anlatımı v.s
  • işletme 4. sınıf geçen yıl derslerin ort. neler arkadaşlar paylaşabilirmisiniz ? geçme notu yani ?
  • yine gelmiş yavaştan çalışma vakti
  • Selam arkadaşlar
    İşletme için

Denetim
    Türk Vergi Sistemi
    Stratejik Yönetim 1

Bu derslerin notlarını nerden bulabilirim online ortamda ? Özet test vb.

Kitap alcak durumum yok .
  • İşletme okuyorum ilk sene hiç çalışmadan zorda olsa tüm dersleri geçebilmiştim ama bu dönem çalışmak lazım ortalamamız biraz yükselsin çalışan arkadaşlar üniversitenin verdiği kitaplardan mı çalışıyorsunuz ek kaynak mı alıyorsunuz acaba
  • Merhaba arkadaşlar. Bu yıl internetten büro(sadece büro, sınav merkezi değil) değişikliği yaptım. Bu değişiklik ne zaman geçerli olur? Yarın gitsem yeni geçtiğim bürodan bandrol ve kitaplarımı alabilir miyim?
  • beyler biz bu harçları ne zaman yatırıyoruz bi kayıtta başka ne zaman ?
  • her yeni dönem başında

@blackcat67

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 3 Kasım 2014; 23:45:33 >
  • 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.