Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (558. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar diplomaları ne zaman verecekler biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TeReN-

arkadaşlar diplomaları ne zaman verecekler biliyor musunuz?

2 hafta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

Arkadaşlar merhabalar,

Bir sorum olacaktı. Seneye ilk dönem 4. sınıf derlerim var ama alttan 3. sınıf 2 ders, 2. sınıf 1 ders var. butun sınıfların dersını bir arada alabiliyormuyum ? alabilirsem hangi sınıfların derslerini alabileceğim.

Bu konu hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar
  • Diplomalar için büroyla görüşen var mı? Bu Cumaya hazır olacaklar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kethanis

Millet işletme 4 yıllık lisansta toplam kaç kredi var mezun olabilmek için ? Arkadaşla konuşurken emin olamadık da. Benim kaydım yıllık sistem zamanına dayandığı için bende şu an toplam 126 kredi gözüküyor. Tabii ki bir de muaf olduğum dersler var dikey geçiş yaptığım için.

dikey geçiş 137 kredi
    kredi sayısı pek önemli değil. Muaf dersler vs. olabiliyor. Değişkenlik gösterebilir.
    Önemli olan sistemin verdiği dersleri bitirmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burActive

quote:

2 hafta.

2 hafta sonra mı kardes?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Diplomalar için büroyla görüşen var mı? Bu Cumaya hazır olacaklar mı?

Pazartesi sorarız cuma çok erken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burActive

quote:

2 hafta.

2 hafta sonra mı kardes?

Ortalama 2hafta-20 gün arası geliyor. Bu benim ikinci diplomam olacak
  • beyler simdi ben güz dönemi 7 ders alıcam ve bahar dönemi 3 ders alıcam seneye bitirmek için FF olmazsam ve 2.00 üstüne çıkarsam okul bitiyor degilmi veya en fazla 1 ders kalırsa tek ders sınavına girebiliyorum yanlış bilmiyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: kethanis

Millet işletme 4 yıllık lisansta toplam kaç kredi var mezun olabilmek için ? Arkadaşla konuşurken emin olamadık da. Benim kaydım yıllık sistem zamanına dayandığı için bende şu an toplam 126 kredi gözüküyor. Tabii ki bir de muaf olduğum dersler var dikey geçiş yaptığım için.

dikey geçiş 137 kredi
    kredi sayısı pek önemli değil. Muaf dersler vs. olabiliyor. Değişkenlik gösterebilir.
    Önemli olan sistemin verdiği dersleri bitirmek.

hmm sağ olasın. çünkü muallakta kaldık. sistemde, para yatırmadan önce ders kaydı yaparken pdf çıktısı aldığımızda gelecek seneye bırakılan derslerde hiçbir ders kalmadı zaten, tekrardan baktım :) bu kredi olayı da bende tüm yabancı dil dersleri muaf gözüküyor olması. ing3 ve ing4 de. o sebepten dedim acaba bi sıkıntı mı oluştu sistemde diye merak ettim. 2007-2008 dönemi dgs girişliyim ve herhalde sistem değiştikten sonra ing3 ile ing4'ün muafiyeti kalkmış. ha ingler de olsa problem değil lakin insanın kafasını kurcalıyor.
  • Öğrenci Durumu : MEZUN

..:: MEZUN DURUMUNDASINIZ ::..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 23 Haziran 2014; 20:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Diplomalar için büroyla görüşen var mı? Bu Cumaya hazır olacaklar mı?

Pazartesi sorarız cuma çok erken

Geçen sene 10 günde vermişlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes mezun olmuş yahu. Hayırlı olsun İnşallah herkese. Allah'ın izniyle bizde son senemize başlayacağız. Lakin bir onur belgesi getirelim artık diye 4. sınıf derslerine yavaştan başlayacağım, işsiz güçsüz adamım sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Herkes mezun olmuş yahu. Hayırlı olsun İnşallah herkese. Allah'ın izniyle bizde son senemize başlayacağız. Lakin bir onur belgesi getirelim artık diye 4. sınıf derslerine yavaştan başlayacağım, işsiz güçsüz adamım sonuçta.

Oo hocam banın açılmış hayırlı olsun sınav açıklanma tarihlerinde baktım banlıydın göremedik seni aramızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Herkes mezun olmuş yahu. Hayırlı olsun İnşallah herkese. Allah'ın izniyle bizde son senemize başlayacağız. Lakin bir onur belgesi getirelim artık diye 4. sınıf derslerine yavaştan başlayacağım, işsiz güçsüz adamım sonuçta.

Oo hocam banın açılmış hayırlı olsun sınav açıklanma tarihlerinde baktım banlıydın göremedik seni aramızda

Sağolasın dostum, dediğin gibi banlıydım. Yazdım mı bilmiyorum, geçmişim tüm dersleri, üstten 3 ders almışım, en yüksek onlar gelmiş, benim sınıfın mevcut dersleri onlara göre daha kötü. Neyse geçmek önemli. Gelecek dönem zorlu geçecek, bir yandan KPSS, bir yandan okul, kısmet olursa bir yandan da iş.
  • ..:: MEZUN DURUMUNDASINIZ ::..

Sonunda gördük
  • AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

Yardımcı olabilecek var mı ? Durum nedir pek anlamıyorum ben. Yıllık sistemdeki notlara baktığımda 2011 döneminden birkaç derste kaldı yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praétorian -- 24 Haziran 2014; 0:52:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

Yardımcı olabilecek var mı ? Durum nedir pek anlamıyorum ben. Yıllık sistemdeki notlara baktığımda 2011 döneminden birkaç derste kaldı yazıyor

Geçmişssin hepsinden. hayırlı olsun. 2,00 ortalamayı tutturmussun bu bahar döneminde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Arkadaşlar kalan tüm derslerimi online olarak nasıl / ne zaman öğrenebilirim bir türlü bulamadım.Böyle saçmalık mı olur? Önümüzdeki sene hangi dersleri alıcam alttan ne kalmış bunun bir dökümü yok mu ya.Menülerde Akademik Durum'un altında sadece GNO Ortalaması çıkıyor.

bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız aydınlatırsa seviniriz bunu bende öğrenmek istiyorum
  • Arkadaşlar sağlıklı bir cevap veren çıkmadığı için tekrar soruyorum. Benim gelecek sene için, güz döneminde 4 bahar dönemimde 2 ders kaldı,ben kredi yetmez ise başka dersler mi almak zorundayım yoksa kalan 6 dersimi mi alacağım ?
  • 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.