Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (552. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bektascinar

quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

29 yaşını doldurana kadar erteleyebilirsin. Sıkıntı yok.

bu erteleme işemini nasıl yapabilirim askerlik şubeye mi gitmem gerekir ? ve asker kaçağı gözükmemek için hangi tarihler arasında gitmeliyim acaba ? bilginiz varmıdır ?

İlk fırsatta askerlik şubesine gitmelisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

Hangi bölüm hocam ??

Uluslararasi iliskiler hocam, hicbir sinava birkez bile çalışmadım ama onumuzdeki dönem asilicam artik olmuyo boyle

bende uluslararası ilişkiler 3. sınıftayım bende bu sene bütün dersler DD geldi (sadece 1 tane CB var) ortalamada 1.00 civarı, seneye iyi çalışmak lazım veya iyi bir aöf kursu varsa onlara yazılmak daha iyi olur.(Tabi uluslararası ilişkiler dersleri varsa kurslarda)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bektascinar

quote:

29 yaşını doldurana kadar erteleyebilirsin. Sıkıntı yok.

bu erteleme işemini nasıl yapabilirim askerlik şubeye mi gitmem gerekir ? ve asker kaçağı gözükmemek için hangi tarihler arasında gitmeliyim acaba ? bilginiz varmıdır ?

İlk fırsatta askerlik şubesine gitmelisin.

ARKADAŞLAR BANA Bİ KONU DA LÜTFEN YARDIMCI OLUMUZ. 2 YIL MYO OKUDUM 70 LE MEZUN OLDUM SONRA AÖF YE GEÇTİM .DÜN SONUÇLAR AÇIKLANDI MEZUNUM.fAKAT Bİ ÖCEKİ DÖNEM GEN.NOT ORTLAMAM 2.72 İDİ. DÜN AÇIKLANDI 2013 GEN.NOT ORTALAMASI SON DÖNEM 2,66 DİYOR. NEDEN DÜŞTÜ Kİ NOTLARDA İYİ SON DÖNEMİN GENEL NOT ORTALAMASI DİPLOMA PUANI OLUYORMUŞ.Yüksek için lazımdı bana ama az gibi geldi. ayrıca myo hesaba katılmıyormus. Niye 2.72 i den 2.66 ya indi ki. saçma değil mi .çıkması gerekmiyor mu.
  • Arkadaslar merhaba 4sinif ogrencisiyim,
    Donem not ort genel not ort
    2012 guz - 1,67 1,69 uyari
    2012 bahar 0,57 1,78 tekrar
    2013 guz 2.50 1,88 tekrar
    2013 bahar 2,43 2,17 basarili

Buna gore mezun muyum ? 2013-2014 doneminde ff hic dersim yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri cevap versin ,
  • Son dönem not ortalaman kaç abicim ?
  • mezunsun abicim eğer hiç eskilerden ff filan bırakmadıysan.
  • AsiRuh1989 kullanıcısına yanıt
    Öğretim Yılı Dönem Dönem Not Ort. Genel Not Ort. Durum
    2012 1 1,960 2,560 Başarılı
    2013 1 3,000 2,720 Başarılı
    2013 2 2,490 2,660 Başarılı

Mezunum bu şekilde . Ama en son 2.72 yazıyordu akademik durum da . biri de son dönem gen. not ortalaman ne ise diploma puanın o ddedi. niye düşşin ki 2,66
  • Eskilerden derken ? 2013-2014 yılı guz ve bahar donemimde hic ff yok sadece bir tane dc var. Kafami karistiran sadece 2013 guz donemi tekrar yazmasi.

• AsiRuh1989 kullanıcısına yanıt
    abicim mezunum zaten notlardafena değil. Ama diploma puanı önemli . En son 2.72 idi . dÜN AÇIKLANDI NEYMİŞ SON DÖNEM GENEL NOT ORTALAMAN DİPLOMA NOTU OLUYORMUS. EE DÜN AÇIKLANDI 2,66 GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ. NEDEN 2,72 DEN 2,66 YA DÜŞER Kİ . YÜKSEK İÇİN LAZIM BANA . GERÇİ HİÇ DERS ÇALIŞMADIM ORASI AYRI :)
  • BİRİ BANA DA CEVAP VERSİN BEN DE ATLADIM HEMEN BANA YAILDI SANDIM . ALOOOOOO AHALİ Bİ YARDIMCI OLUN DAHA
  • arkadaslar myo dan geçtim

Öğretim Yılı Dönem Dönem Not Ort. Genel Not Ort. Durum
    2012 1 1,960 2,560 Başarılı
    2013 1 3,000 2,720 Başarılı
    2013 2 2,490 2,660 Başarılı

şimdi benim diploma notum ne oluyor.
  • 2,66 oluyor

• Flowles kullanıcısına yanıt
    flowles hocam . bi önceki dönem 2,72 ya şimdi 2,66 olması normal mi neden düşer ki. üstüne üstüne hesaplanmöıyor mu .E yüzlük sistemde 68,63 yapar yeter mi yüksek için. Notlarda iyi. yıkıldım şu an .Myo da hesaba katılmıyormus. işe bak.
  • arkadaşlar 3.sınıfım bu dönem 2 tane ff bir tane dc dersim var dönem ortalamam 1,2 seneye sadece ff lerimi alacağım yoksa dc almam gerekirmi
  • zerosoap kullanıcısına yanıt
    ortalaman 2.00 ın altında oldugu için dc yi de alman gerekecek arkadaşım.
  • Hocam 2013 ün 1. Döneminde GNO 2,72 miş . 2013 ün 2. Döneminde ise ortalaman 2,49 olmuş yani 2,72 nin altında kaldıgın için ortalaman 2,72 ile 2,49 arasında bir deger olucaktır . 2 sini toplayıp 2 ye bölersen 2,66 çıkar . 2013 ün 2. Döneminde ortalamayı düşürmüssün.

• Flowles kullanıcısına yanıt
    teşekkur ederim hocam ne diyelim şansa kaldı artık yuksek içi . bi kere sınava girememiştim uykuya kalmıstım 1 yıl uzatmıstım hah işte o o dönem düşmüş :)
  • Yahu neden geçtiniz veya kaldınız yazmıyor :)
  • 7 dersten girdim 5'inden geçtim. ortalama 2.80 oldu alttan dersler olmasa mezundum
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.