Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (533. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oleeeeyyy beeee meeezuuuummm stresss bitttii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADASLAR GENEL NOT ARTALAMAM 2,10 VE BASARILI YAZIYOR. ILK DONEMDEKI CD DC OLAN DERSLERIMDEN DE GECMIS SAYILIYORMUYUM
  • Sonunda mezunum
    AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savior Fenix -- 20 Haziran 2014; 17:13:13 >
  • AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • Sonunda menzunum
  • ortalama bu dönem çok yükselmiş beylerr :D çok şaşkınım
  • Mezunum

• bende mezunum

resimleri .png yapın beyler yoksa sayfalar kasıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 20 Haziran 2014; 17:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

ARKADASLAR GENEL NOT ARTALAMAM 2,10 VE BASARILI YAZIYOR. ILK DONEMDEKI CD DC OLAN DERSLERIMDEN DE GECMIS SAYILIYORMUYUM

UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

arkadaşlar hiç ff yok ama ortalamam 2'nin altında cb dc filan dolu sadece kaldığım derslerimi tekrar alıyorum?

cc ve üstündeki derslerden geçmiş sayılıyorsunuz cc ve altında aldığınız notlardaki dersleri seneye bu dönemte tekrar alacaksınız.

bildiğim kadarıyla 45 krediye kadar ders alabiliyorduk yani seneye hem 3.sınıf cc altında olan dersleri ve 4. sınıf derslerini alabiliyormuyum acaba?

45 krediye kadar alabiliyorsun,ben bu dönem o şekilde yaptım yani.
  • AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

arkadaşlar tek ders sınavına kaldım ben şimdi dimi
  • Galiba mezun olduk, emin olamıyor insan :S
  • Mezunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Arkadaşlar mezun olanların Allah yolunu açık etsin, sınıf geçen arkadaşlarada okulda başarılar. Bu arada not ortalaması tam 3.00 onur belgesi veriliyormu mezuniyette bu ortalamaya...

eve postayla yolluyorlar hocam ama bayağı uzun sürüyor. Bana geçen yaz temmuzun sonuna doğru gelmişti.
  • Arkadaşlar, bu dönem 5 dersim vardı, 1. dönemde 4 dersim vardı.. Şimdi 1. dönem hepsinden kaldım,bu dönem bari testleri çözeyim dedim ve 5 dersinden hepsini geçmişim ve ortalamam 2.34 olmuş. Ama durum tekrar diyor,onu demesinin nedeni 1. dönem kaldığım için değil mi ? Yani seneye sadece 1.dönem derslerini alacağım. Doğru mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chicago PD

quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Açıklanmış. 3,44 ortalama dönemlik. Mezunum layn.

Hayırlı olsun.Bişey sorcam benim dönem not ortalaması 3,150 onur belgesi alabiliyormuyum?

evet alabiliyorsun
  • arkadaşlar konuyla bilgisi olanlar yardmci olursa sevinirim benim aof notlarim bu şekilde şimdi benim durumum ne acaba
    anladiğim kadariyla 2012 2. dönem ve 2013 1. dönemden kaldım seneye bu dersleri alıp vermem gerekiyo bu dersleri verirsem mezun oluyorum sanirim doğrumu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: k3vin

arkadaşlar tek ders sınavına kaldım ben şimdi dimi

mezun olmak için tek iş ve sosyal güvenlik kaldıysa evet öyle. Vizen duracak 50, iyi not almışın. Tek ders sınavın final yerine geçecek. Vize final sorularını ezberle. Kitaptanda iyi çalış, garanti kurtarırsın.
  • İngilizce yüzünden mezun olamadım Allah bin belasını versin şu ingilizceyi başımıza dolayanın
  • Beyler benim notlar bu ,şimdi seneye nasıl olucak. 1. dönem hiç FF yok 1,95 ortalama uyarı diyor.
    2. dönem görüldüğü gibi tekrar yazıyor. FF olan dersleri kesin olarak alacağımı biliyorum orda 1 tane DD var onua alacakmıyım.
    birisi yorumlayabilirmi son durumu .
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.