Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (521. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acikogretimde tip okumuyorsunuz neden boyle heyecan yaptiniz sonucta sinav gecesi cikmis sorulara bakip sinava giriyorsunuz. Cok calissaniz anlarimda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Acikogretimde tip okumuyorsunuz neden boyle heyecan yaptiniz sonucta sinav gecesi cikmis sorulara bakip sinava giriyorsunuz. Cok calissaniz anlarimda.

ben böyle mezun oldum diyen adamın anlını karışlarım
  • O devir geçen sene bitti, konular güncellendi ve eski sorular v.s hiç bir şey kalmadı eskiye dair bir kaç teknik tanım hariç. Şimdi ki kitaplar roman tarzında, sorular ise açık uçlu ve yoruma dayalı. Öyle soru var ki kitap içerisinde bulunmuyor.

Sistemin tek ve en önemli yönü çan eğrisinin gelmiş olması ancak yine de çan'a girmek için en az üç üniteyi sağlam okumak gerekiyor, yardımcı kitaplar falan hikâye oldu.
  • Ben oyle mezun oldum. Toplasan 24 saat calismamisimdir. Ustelik en zor bolumu (elektrik) okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: qx5

O devir geçen sene bitti, konular güncellendi ve eski sorular v.s hiç bir şey kalmadı eskiye dair bir kaç teknik tanım hariç. Şimdi ki kitaplar roman tarzında, sorular ise açık uçlu ve yoruma dayalı. Öyle soru var ki kitap içerisinde bulunmuyor.

Sistemin tek ve en önemli yönü çan eğrisinin gelmiş olması ancak yine de çan'a girmek için en az üç üniteyi sağlam okumak gerekiyor, yardımcı kitaplar falan hikâye oldu.

Halen oyle. Oyle teknikler varki. on numara kopya teknikleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisbulak

Arkadaşlar iOS 7.0.4 kullanmama rağmen program bana yüklenmiyordu. Bende cihaz jailbreakli olduğundan 25ppden indirdim programı. Direkt uyumlu sürüm indi. Baktım notlara geçmişim hayırlısıyla sürümle pek alakası yok gibi pmden bir arkadaş yazdı onunla cihaz sürümlerimiz aynı ona yüklenen program bana yüklenmiyordu ama.

Saol üstad gece gece sayende baktık :) hiç aklıma gelmemişti burdan yüklemek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qx5

O devir geçen sene bitti, konular güncellendi ve eski sorular v.s hiç bir şey kalmadı eskiye dair bir kaç teknik tanım hariç. Şimdi ki kitaplar roman tarzında, sorular ise açık uçlu ve yoruma dayalı. Öyle soru var ki kitap içerisinde bulunmuyor.

Halen oyle. Oyle teknikler varki. on numara kopya teknikleri var.

Kopya çekerek binlerce insanın hakkına girmek ? Haksız yere geçtiğin dönemlerin yatırmadığın harç paraları ile kamu hukuna verdiğin zarar ? Bu şekil okunulacaksa hiç okumayın daha iyi.
  • ipade hangi sürümü kurmamız gerekiyor? link verebilirmisiniz?
  • yükledim uygulamayı görünmüyor notlar
  • quote:

Acikogretimde tip okumuyorsunuz neden boyle heyecan yaptiniz sonucta sinav gecesi cikmis sorulara bakip sinava giriyorsunuz. Cok calissaniz anlarimda.

o eskidendi şimdiki sistem adamı mecbur çalıştırıyor. artık aöf eskisi gibi çıkmış sorulara bak geç tadında olmuyor :)
  • ben de bir arkadaşın telefonundan baktırdım benim de notlarım görünüyor. çok şükür mezun olduk darısı diğer arkadaşlara
  • android de bakan var mı? :)

çok heyecan yapmam böyle şeyler de ama insan merak ediyor :))
  • Androıdde görünmüyor

• android de arkadaşımın notlarına baktım,daha doğrusu bakamadım görünmüyor.
  • ipad de baktım görünmüyor sürüm ile alakalı galiba :) neyse yarın koyarlar siteye
  • Bu konuya her girişimde saçma sapan gülüyorum nedense gece gece yine güldüm
  • Bu akşam herşey sürümüne bereketti zaten

• Mezun oldum mu acayip heyecan yaptım ya. Bakabilecek bir hayırseverden pm bekliyorum.

• Yuh hala açıklanmamış mı beceriksizler

• 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.