Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah açıklanır bugğn mezun oluruz forumca bıltım sınava girmekten, stres bitmiyor anasını satayım. Sınava girişi ayrı stres, sonuçların açıklanması ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

Orijinalden alıntı: goodfalles

ara sınavları kaç günde açıklamışlardı hatırlayan varmı?

Başlıkta yazdığım tarihte tahminim.
    13-14

aöf rektörü bi açıklama yapmıştı ; işte şu kadar günde açıkladık, soru okuma hızımızı artırdık demişti ama günü kaçtı onu hatırlamıyorum tahminen gene aynı gün sayısında açıklanacak . . .
    (yani başlıktaki tahmin doğru olacak gibi )
  • Bütünleme veya son sınıf tek ders sınavıyla ilgili bilgi var mı?
  • 2 ders haric butun sinavlar aciklanmis; aof'nin ios programinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: burActive

2 ders haric butun sinavlar aciklanmis; aof'nin ios programinda.

Derslerin tamamı aynı anda açıklanır. Uygulamada hata vardır.

• Dogru soyluyosunuz fakat bu sistem acigi givi bisey, direkt gozukmuyor zaten

• Bende bakıyorum iphone'dan ama görünmüyor. Sadece ilk sınav sonuçları var. Kaldırmışlar sanırım.

• Geçen dönem vizelerde de böyle oluştu,herkes sonuunu öğrenmek için iphone arayışına geçti ama sonuçlar ertesi güne açıklanmıştı,bence pazartesi yada en olmadı salı açıklanır çünkü vizelerde sınavdan 9 gün sonra açıklanmıştı,dekan okuma sistemini değiştirdik filanda dedi kısa sürede açıklanacağını umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Bende bakıyorum iphone'dan ama görünmüyor. Sadece ilk sınav sonuçları var. Kaldırmışlar sanırım.

Once guz donemine gir buyutece bas bahar donemini sec, saga surukle gor

• arkadaşlar,genel ortalama 2 altında olduğu zaman cd dd ff dışında aldığımız notları seneye tekrar etmiyoruz değil mi? ve bununla beraber üst sınıfın normal dönemine geçebiliyormuyuz? 30 kredi veriyorlar malum,kalan derslerimizin kredisi de 15 krediyi geçmez ve 45 kredi alıp başarılı olunması durumunda normal öğrenim süresinde bitirebilirmiyiz?

• En kritik dersler görünmüyor :D Ağbi kalp krizi geçiricem son senem diğer notlar 65 75 falan. Kötü dediklerim bile vizden iyi geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XavierPedro -- 10 Haziran 2013; 0:42:04 >
  • Ulan bak her seferinde aynı şeyi yapıyorlar , önce Android ya da IOS'tan açıklıyorlar , genel açıklamıyorlar , okuduysan hepsini açıkla bilelim , bir şey diyecem ters kaçacak şimdi.
  • ne saçma şeymiş o iphone'dan görünüyo mu ? android'den göremiyo muyuz ?
  • Iphone ve Android den baktım, notlarim görünmüyor. Bizi atlamislar herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: celo06

Iphone ve Android den baktım, notlarim görünmüyor. Bizi atlamislar herhalde

direkt olarak gözükmüyor zaten, güz dönemine girip büyüteçe tıklıyacan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evinda

quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

Onur belgesini direkt eve mi gonderiyorlar yoksa bilgi kagidi mi geliyor? Benim her donem 3'un ustundeydi ortalama ama hic almadim belgeyi :)

bana büyük bi zarf ile bugün geldi. PTT ile yollamıslar postacı bırakmış. Evde yoktum gelince gördüm.

hangi ildesin hocam ortalaman kacti ?

İstanbul'dayim hocam guz donemi ortalamasi 3.30'du

• Bu donem iyi gecti bakalim sonuc ne olacak merak ediyorum

3.00 ortalama gelirse tadindam yenmez

• Programdaki sonuçların doğru olduğunu düşünmüyorum. Her girişte farklı not gösteriyor kimisini gösterirken diğer girdiğinizde göstermiyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincee

Programdaki sonuçların doğru olduğunu düşünmüyorum. Her girişte farklı not gösteriyor kimisini gösterirken diğer girdiğinizde göstermiyor vs.

program zaten yanlış geçen dönem ki vizelerden biliyoruz bunu bakan arkadaşlar onlara bakmayın.aöf ün kendi sitesinde açıklanmadıkça inanmayın oradaki notlara.
  • Açıköğretim sitesinde derslerin not ortalamasına bakmak istiyorum.En azından vizelerin
    Derslerin harf notu aralığını görmek için ders adına tıklayınız diyor.Lakin bir sonuç yok
    Yani halen vizelerin türkiye ortalaması. Çan sistemindeki harf karşılığı açıklanmamışmıdır
    Yahu finale girdik çıktık nerdeyse notlar açıklanacak
    Ben bu kadar sallamasyon bir eğitim sistemi olmasına inanamıyorum

Yani bu sistemin başındaki insanlar nasıl halen o koltuklarda oturabiliyor
    Küçük şirketlerde orta düzey yönetici olsa dahi işine son verirler..koca bir sistemin başındalar
    Bu kadar hak yemek bu kadar adaletsiz bir sistem bilmiyorum
    Okudukmu okuduk. diplomamız var mı var. Allah aşkına mezun olanlar ne öğrendi? ne biliyor?
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.