Şimdi Ara

AÖF Ek yerleştirme internet kaydı yaptım büroya gidicemmi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internet sitesinden kayıt oldum, bankaya 275 tl ödedim başka birşey yapmama gerekiyor mu acaba

• ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİMİ KAZANDIYSANIZ BÜROYA GİDİP KAYIT OLUCAKSINIZ.
    ATATÜRK AÖF VE İSTANBUL AUZEF İ KAZANDIYSANIZ EVRAKI KARGO YA VERİCEKSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİMİ KAZANDIYSANIZ BÜROYA GİDİP KAYIT OLUCAKSINIZ.
    ATATÜRK AÖF VE İSTANBUL AUZEF İ KAZANDIYSANIZ EVRAKI KARGO YA VERİCEKSİNİZ.

evet büroya gittim Aksaray'a 1.000 kişi vardı bende geri döndüm
    bugün daha ilkgün o sıra başka birşey için galiba
  • desder D kullanıcısına yanıt
    ben geçen carşamba yani 13 eylülde sabah 8,30 da ordaydım kalabalık olmasına rağmen işimi halledip çıkmam 9 du kayıt dönemlerinde sabah saat 8,30 gitmekte fayda var
    yoksa istanbul aksaray aöf kayıt dönemlerinde hep öyle şimdi bide fatih teki büro yu da kapattilar neden bilmiyorum
    normal bir kalabalık istanbul auzef ve atatürk aöf açılmazdan evvel o kalabalık taa internet kafeci var orada yolun başında oraya kadar gidiyordu.
  • arkadaşlar biraz alakasız ama acil cevap verirseniz çok sevinirim zira bugün son gün AUZEF kayıt yenileme için.

Akbilin iptal olmaması için kayıt yenilemek gerekir mi ? 2016 güz döneminde kayıt oldum auzefe ikinci üni olarak fakat kayıt yenilemedim bu yıl. bugün (19 eylül) son gün ödeme için. 31 aralık 2017 den sonra akbil i kullanabilir miyim ?

yani kısacası akbilim iptal olmayacaksa boşuna yenilemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finwefeanor -- 19 Eylül 2017; 18:7:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.