Şimdi Ara

Aöf Çalışma Şekli ;?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Giriş
    188 Mesaj
    s.a arkadaşlar , ben dgs den işletme fakültesine geçiş yaptım - aof nin verdiği kitaplar baya bi kalın , gidip murat yayınlarının özet kitabını altım fakat oda çok kalın :D
    internetten veye kitaplardan nasıl çalışmalıyım , tavsiye edebileceğiniz çalışma şekilleri nelerdir ?

|
    |

Orijinalden alıntı: gookhaant

s.a arkadaşlar , ben dgs den işletme fakültesine geçiş yaptım - aof nin verdiği kitaplar baya bi kalın , gidip murat yayınlarının özet kitabını altım fakat oda çok kalın :D
    internetten veye kitaplardan nasıl çalışmalıyım , tavsiye edebileceğiniz çalışma şekilleri nelerdir ?

Aynen bende dediğiniz gibi ortada kaldım hangi sınava hangi derse nasıl caliscam hiç fikrim yok bnmde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tasarı Yayınları'nın kitapları var onlar çok kalın değil bildiğim kadarıyla. Yapacak bir şey yok Valla , düzenli çalışmak gerekiyor , günde yarım saatinizi ayırıp geçmiş yılların sorularını çözseniz bile faydalı olur sanırım , benimde ilk senem.
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yüzbaşı
    504 Mesaj
    Nisana kadar günde ya da iki günde bir ünite bitirin sonra sorularını çözün, garanti yolu bu. Ama yok sadece test çözeceğim diyorsanız işiniz zor.
    |
    |

Güney Kore Sinema Sever
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.