Şimdi Ara

AÖF Bir kaç soru...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aöf'e üşengeçlikten vakit ayırıp çalışamadım
    Şimdi de bu işin sonu ne olacak diye bazı sorular geldi aklıma sorularım şöyle;

1) En fazla kaç dersten kalırsak geçebiliyoruz?

2) Kaldığımız derslerden büte girme şansımız varmı? Yoksa seneye tekrar mı veriyorlar?

3) Çan eğrisi tüm dersler için mi geçerli?

4) Üst üste sınıf tekrarı yapınca atılma olayı gerçek midir?

• Bildiklerimi cevaplayım üst üste kalıp atılma kaldırıldı diye biliyorum ve askerlik konusundada sıkıntı bitti artık
    çan eğrisi o dersi alan tüm herkesin not hesaplamasına göre cıkan birşey olacağı için çoğu dersin can eğrisine girecek
    Malesef büt yok
  • bende yeniyim fazla bilgim yok ama tahminimi söyliyim

ortalaman 2.00 dan yüksek olursa dersleri alttan alabiliyor diye biliyorum
    büt kalkmış
    hepsi için geçerli diye biliyorum

bildiklerimden de emin değilim
  • ana büt yokmuymuş harbi. ben de finalde 4 tane ders veririm. bütte de 3 tane veririm diye düşünüyodum. çok ders bırakacağız anlaşılan
  • arkadaşlar bende işletme 1.sınıftayım bu vize sınavları kaç puan üzerindendi..birde sonuçlar ne zaman açıklanır tecrübeli arkadaşlar
  • 1-Ortalama 2.00 tuturabilirsen kaç taneden kalırsan en az DD olan derslerini geçersin.FF kesin kalır.(Aöf kişisel sayfanızda var not hesaplayıcı kaba taslak hesaplayabilirsiniz.)
    2-Çan gelince büt kalktı.
    3-Evet aldığınız tüm dersler için geçerli
    4-Atılma kalktı.Ancak askerliğinizi yapmadıysanız en geç 29 yaşında askere gitmeniz gerekir.Askerlik bittikten sonra devam edebilirsiniz.
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

Finallerde üşengeçlik yapmazsak geçtik o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.