Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ygsden sonra başka aöf bölümüne geçsem şuanki bölümümü kendileri otomatik silermi kendim sildiripde kayıt oluncaya kadar askerlikle ilgili sorun çıksın istemiyorum
  • beyler ben buhttp://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr sitesindeki sınavların yanıtlarından bişey anlamadım kamu yönetimi 1. sınıfım kitapçığım c idi ben hangi cevap anahtarına bakıcam yardımcı olabilir misiniz?

Bir de aöf askerliği otomatik techil ediyor mu yoksa bildirmek mi gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 19 Ocak 2013; 19:24:40 >
  • tam bilmiyorumda bugün çok kötü birşey oldu hayatımın en büyük darbesini yedim.
    sınav sonucu kötü gelecek, azarlanacağım büyük ihtimal
    hapda kullanıyorum, cesaret edersem intihara gideceğim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi güz dönemi kötü gelirse bahara geçemiyoruz değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

Şimdi güz dönemi kötü gelirse bahara geçemiyoruz değilmi ?

geçiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

tam bilmiyorumda bugün çok kötü birşey oldu hayatımın en büyük darbesini yedim.

Bu kadar karamsar olma dandik bir aof sınavı yüzünden intihar edilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

vize notları ne zaman açıklanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

quote:

yok hocam o işin tuzu biberi olacak başka meseleler var.
    12 sene okul okuduk hala at yarışı muamelesi görüyoruz
    gelde bizimkilere %30 etkileyecek de
    senden adam olmaz, senin iyi bir dayak yemen lazım
    intihar ettikten sonrada 2-3 gün ağlarlar zaten hep zayıf getirirdi derler gibi birşey beklemekteyim yani değer mi değmezmi onuda bilemem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

quote:

yok hocam o işin tuzu biberi olacak başka meseleler var.
    12 sene okul okuduk hala at yarışı muamelesi görüyoruz
    gelde bizimkilere %30 etkileyecek de
    senden adam olmaz, senin iyi bir dayak yemen lazım
    intihar ettikten sonrada 2-3 gün ağlarlar zaten hep zayıf getirirdi derler gibi birşey beklemekteyim yani değer mi değmezmi onuda bilemem

bence sen bir psikolog git ve derslerin zayıf geldiğini söyle..
  • quote:

Kardeşim intihar etmeyi düşünüyorsan , bu planından vazgeçirecek ve hayatı akışına bıraktıracak Paxil 20 mg antidepresan öneriririm. Çok faydasını görürsün , kalp rahatsızlığı ya da şeker hastalığı varsa kesinlikle kullanma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infernaltr

quote:

Kardeşim intihar etmeyi düşünüyorsan , bu planından vazgeçirecek ve hayatı akışına bıraktıracak Paxil 20 mg antidepresan öneriririm. Çok faydasını görürsün , kalp rahatsızlığı ya da şeker hastalığı varsa kesinlikle kullanma.

yok hocam bugün vazgeçtim.
    artık bütün hayatımı iyilik ve imana ayıracağım
    iman derkende namaz felan değil.
    bana verilen ömür içinde ölünce Allah bana " ey kulum sen namazı niyazı şimdilk bir kenara bırak, sen dünya için ne iyilik yaptın? sen kimlerin hakkını yedin?adaletli davrandınmı?" bu sorulara cevap vermek için çalışacağım
    artık vize sınavlarını arkada bırakıyorum.derlerime konsantre olarak finallere başladım

• Atatürk üni. AÖF güz dönemi final sınavlarını bile bitirmiş biz daha vize sonuçlarının açıklanmasını bekliyoruz.
    http://www.atauni.edu.tr/#haber=acikogretim-fakultesi-final-sinavini-turkiye-genelinde-basariyla-gerceklestirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 21 Ocak 2013; 11:30:47 >
  • Yahu sonuçları öğrenmek istemenin acelesi nedir ? İllaki öğreneceksin, derse çalışıyosan zaten finalede çalışıyosundur şuanda.. sınavdan kaç aldığını 30 gün sonra öğrensen ne değişir..
  • Arkadaşlar benim merak ettiğim, Allah göstermesin 1 ders ile 1. veya 2. dönem dersinden kaldık. O dersi geçebilmek için bir dahaki seneyi mi bekleyeceğiz? Normalde eski sistemde en fazla 2 dersten kalma hakkın vardı. Şimdi son sınıfta prosedür nasıl oluyor? En azından kazayla 1 ders geçememe durumunda bitirme sınavı filan olsa umarım.
  • Evet Normal Orgun ogretımde tek cıft sınavı dıye ama acık ogretımde bırek tek cıftı but bıle yok(: malesefkı): 1 donemden kaldıysan eger genel bır but koymazlar ıse 1 sene beklemen gerecek o ders ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Yahu sonuçları öğrenmek istemenin acelesi nedir ? İllaki öğreneceksin, derse çalışıyosan zaten finalede çalışıyosundur şuanda.. sınavdan kaç aldığını 30 gün sonra öğrensen ne değişir..

çok şey değişir sınav sonuçlarını erken öğrenmek insanın stratejik plan yapmasını sağlar..herkesin zamanı bir değildir.

kaldı ki kredili sistemle eğitim yapılan üniversiteler sonuçları en geç bir haftada açıklıyorken, aöf çapsızının 15 gündür açıklamamasıda çapsızlığının tescilidir
  • Ben iktisat 3. bölümdeyim. Tarım ekonomisi dersi kitapta kolay görünüyordu fazla üzerine düşmedim. Uluslar arası iktisata yoğunlaştım ama tarım ekonomisinden öyle bir darbe yedimki hala etkisindeyim :) Murat yayınlarının kitabı bir işe yaramadı sınavın tarzıyla onun alakası yok. Galiba tek çare not çıkarıp sürekli tekrarlamak. İnşallah hepimiz geçer giderizde biter bu çile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waeder -- 21 Ocak 2013; 16:32:42 >
  • 1.dönemi kapattım diyebilirim nerdeyse sınavlra kaldı 19 gün ve ben çalıştığım için üzerine her akşam 10a kadar da mesai yapmak zorunda kaldığım için finaller için kitap açamadım hedefim bu sene okulu bitirip hemen arkasından askere gitmekti ama sanırım seneye şimdiden yarım dönem uzattım diyebilirim fena halde moralim bozuldu yani

• bizim arkadaş üniversiteye gidiyor yarın bütünleme sınavı varmış bütler kalktımı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kyhnhsyn

quote:

Orijinalden alıntı: Traxxas

quote:

Orijinalden alıntı: zelica

Arkadaşlar okulun verdiği kitapların ünite sonlarında bulunan,kendimizi sınayalım sorularından sınavda 4-6 arası soru gelmiştir çalışmakta fayda var.

Ünite sonu sorularının cevap anahtarında hatalar olabiliyor. Üniteyi okuyarak kontrol etmek lazım.Bazı ünitelerde cevap anahtarı tamamı hatalı

Hangi ünitenin hangi sorularından bahsediyorsunuz, örnek verebilirmisiniz? AÖF kitabındaki sorularda hata olacağını zannetmiyorum, eğer varsa mutlaka bir yerde düzeltilmiş halini duyurarak yayınlamış olmaları gerekir.

Hatalı soru-cevap olsa dahi sınavda onları sormazlar, doğru olanlarından sorarlar.

Unuttum şimdi derslere bi daha bakayım .Hangisi olduğunu yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.