Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o değilde beyler ; MURATTAN MI ÇIKTI YOKSA KARACANDAN MI SINAVLARDA HANGISINDEN DAHA ÇOK SORU CIKTI ACABA
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatanga.1988

o değilde beyler ; MURATTAN MI ÇIKTI YOKSA KARACANDAN MI SINAVLARDA HANGISINDEN DAHA ÇOK SORU CIKTI ACABA

Bölüm ve derse göre bu değişiklik gösteriyor, ikisinin de birbirinden üstün olduğu yön var. Ama genel olarak baktığımızda ikiside çuvalladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

vizelerden sonra tembellik çöktü. daha hiç finallere çalışmadım. var mı benim gibi olan

Aynı sıkıntı bende de var kaldı 3 hafta ama yeni konulara bakmadım bile başlamak lazım yoksa sınav sabahı son dakikalara kalcaz yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstwrc

quote:

vizelerden sonra tembellik çöktü. daha hiç finallere çalışmadım. var mı benim gibi olan

Aynı sıkıntı bende de var kaldı 3 hafta ama yeni konulara bakmadım bile başlamak lazım yoksa sınav sabahı son dakikalara kalcaz yine

işin kötü tarafı çalışcak tek yer konular.konu sonu sorularda yalan oldu.sen kalk 4. sınıfa kadar gel 4.sınıfta sınıf tekrarı olcak işmi anasını satıyım.
  • quote:

Bende hiç çalışmadım daha ama keyfii değil, sınavdan sonra hasta olduk yeni düzeliyorum daha.

Açıkcası bu saatten sonrada çalışma hevesim kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 15 Ocak 2013; 10:43:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyhnhsyn

quote:

o değilde beyler ; MURATTAN MI ÇIKTI YOKSA KARACANDAN MI SINAVLARDA HANGISINDEN DAHA ÇOK SORU CIKTI ACABA

Bölüm ve derse göre bu değişiklik gösteriyor, ikisinin de birbirinden üstün olduğu yön var. Ama genel olarak baktığımızda ikiside çuvalladı.

pmden ornek verebılırmısınız ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyhnhsyn

quote:

pmden ornek verebılırmısınız ?

Ne örneği veriyim? Bende Murat yayınlarını "Soru/Yanıt" Kitabı ve tüm soru bankası kitapları var. Ama pek memnun kalmadım. Çok az soru çıktı, çıkanlar da genelde AÖF kitabında olanların aynılarıydı.
    Dersin birinden Karacan'ın 9 soruyu tutturduğunu okudum AÖF forumlarında, ama daha sonra onun da Karacan dersanelerindeki öğretmenlerin reklamı olduğunu iddia edenler oldu.
    Ama bazı bölümlerde daha çok tutturduğunu okudum.

Bölümlere derse göre değişir diyorum. Neyin örneğini vermemi bekliyorsunuz? Tüm bölümlerde aynı anda okumuyorum.

İki yayın da vasat yani en iyisi olabildiğince AÖF kitaplarından çalışmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

quote:

quote:

işin kötü tarafı çalışcak tek yer konular.konu sonu sorularda yalan oldu.sen kalk 4. sınıfa kadar gel 4.sınıfta sınıf tekrarı olcak işmi anasını satıyım.

Ben konu sonu testleriyle sadece işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik dersinin sınavında karşılaştım bi kaç tane çıkmıştı ama diğer derslerde dediğin gibi hiç yani son sınıfta tekrar yapmamam lazım hepimizin Allah yardımcısı olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

quote:

quote:

Ben konu sonu testleriyle sadece işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik dersinin sınavında karşılaştım bi kaç tane çıkmıştı ama diğer derslerde dediğin gibi hiç yani son sınıfta tekrar yapmamam lazım hepimizin Allah yardımcısı olsun

amin inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

Bende hiç çalışmadım daha ama keyfii değil, sınavdan sonra hasta olduk yeni düzeliyorum daha.

Açıkcası bu saatten sonrada çalışma hevesim kalmadı

aynen bu kışında hasta olmak kötü.. hasta olunca 1 haftan gidiyor.. + Burun akıntısı.... benim sene başımdan beri tembellik sürüyor.. Ama şu da var önemli olan bu sınav %70 etkili, golü atan kazanır...
  • 2. harclar ne zaman beyler kaçırmayalım sakata gelmeyelim zaten ygs ye girip bölüm değiştircem 4yıllık yapıcam 2. harcı yatısammı yatırmasammı anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 15 Ocak 2013; 14:43:48 >
  • Murat yayınları 3 soru anca tutturdu.
    aöf kitaplarındaki sorular yanlış diyorlar

bir sürü soru yanlış soru sorulmuş

bu ne arkadaş biz ne yapacaz böyle
  • Evet çok az soru çıktı Murat Yayınlarından.
  • sorudan ziyade konuları anlamaya da çalıştım murat yayınlarından. anlama konusunda yeterli oldu sayılır ama 2 dersim kötüydü bence konuları az çok kavramaya çalışarak sınavda cevaplar üzerinde yorum gücümüzü arttırmak daha doğru olacaktır.
  • Ben türk vergi sistemini murat yayınlarının dergi olarak bastığı kitabından, avrupa birliğide tek olarak murat yayınlarında olmadığı için mecbur karacandan aldım. Türk vergi sistemine zaten çalışmıştım baya fakat murat yayınlarından çözdüğüm soruların neredeyse aynısı geldi. 10dk da çözdüm bitirdim. Kim hazırladıysa bravo vallaha Türk vergi sistemini.

Acaba avrupa birliğine murat yayınlarından çalışan var mı ? Nasıldı o, sırf avrupa birliği için 15 liaya koca kitap alacam :/

Karacanın türk vergi sistemini de almıştım. Onlardan benzer soru birtane bile çıkmadı neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Ben türk vergi sistemini murat yayınlarının dergi olarak bastığı kitabından, avrupa birliğide tek olarak murat yayınlarında olmadığı için mecbur karacandan aldım. Türk vergi sistemine zaten çalışmıştım baya fakat murat yayınlarından çözdüğüm soruların neredeyse aynısı geldi. 10dk da çözdüm bitirdim. Kim hazırladıysa bravo vallaha Türk vergi sistemini.

Acaba avrupa birliğine murat yayınlarından çalışan var mı ? Nasıldı o, sırf avrupa birliği için 15 liaya koca kitap alacam :/

Karacanın türk vergi sistemini de almıştım. Onlardan benzer soru birtane bile çıkmadı neredeyse

Ben iktisat 4 teyim. 4 dersim var bu dönem.
    Avrupa birliği. Vergi hukuku.finansal ekonomi ve iktisadi kalkınma.
    Bütün dersleri murat yayınlarından çalıştım.her dersten ortalama 4-5 soru çıktı. Fakat
    Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ,cevap anahtar i özet gibiydi. Oranın yardımıyla konu üzerinde yorum yapabiliyorsun. Ve sınav sorularını kontrol ettiğimde tum derslerde 11 ile 13 arasında doğrum olduğunu gördüm.
    Finalde yine aynı şekilde yapicam. Buna ilave kitaptakı konu özeti ve sayfa kenarlarına çalışacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Ben türk vergi sistemini murat yayınlarının dergi olarak bastığı kitabından, avrupa birliğide tek olarak murat yayınlarında olmadığı için mecbur karacandan aldım. Türk vergi sistemine zaten çalışmıştım baya fakat murat yayınlarından çözdüğüm soruların neredeyse aynısı geldi. 10dk da çözdüm bitirdim. Kim hazırladıysa bravo vallaha Türk vergi sistemini.

Ben iktisat 4 teyim. 4 dersim var bu dönem.
    Avrupa birliği. Vergi hukuku.finansal ekonomi ve iktisadi kalkınma.
    Bütün dersleri murat yayınlarından çalıştım.her dersten ortalama 4-5 soru çıktı. Fakat
    Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ,cevap anahtar i özet gibiydi. Oranın yardımıyla konu üzerinde yorum yapabiliyorsun. Ve sınav sorularını kontrol ettiğimde tum derslerde 11 ile 13 arasında doğrum olduğunu gördüm.
    Finalde yine aynı şekilde yapicam. Buna ilave kitaptakı konu özeti ve sayfa kenarlarına çalışacağım.

Sağol hocam, e alayım bari bende. Artık şu okul bitsinde bıktım vallahi. Yıllık sistemken bitireydim keşke uzattık pisi pisine :D Ama kredili sistem iyi olacak gibi, hele bir otursunda. Bizden sonrakiler rahat ededer bence.
  • şubattaki sınavda 8 ünitenin tamamı çıkıyor değil mi?O zaman bu dersler bu dönem bitiyor bi daha ki dönem bize yeni kitap ve dersler mi gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

şubattaki sınavda 8 ünitenin tamamı çıkıyor değil mi?O zaman bu dersler bu dönem bitiyor bi daha ki dönem bize yeni kitap ve dersler mi gelecek?

Evet aynen öyle. Kayıt yeniledikten sonra yeni dönemin kitapları düşecek sisteme direk onları alacağız aöf bürodan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

2. harclar ne zaman beyler kaçırmayalım sakata gelmeyelim zaten ygs ye girip bölüm değiştircem 4yıllık yapıcam 2. harcı yatısammı yatırmasammı anlamadım

Gerçekten ne zaman?
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.