Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (861. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 3 Ağustos 2017; 8:31:21 >
  • öğrenci otomasyonundan giriş yapabiliyormusunuz ?

öğrenci otomasyonuna girdim sınav sonucunu gördüm sonra bir daha giremedim sürekli aşağıdaki gibi hata veriyor mezun olduk diye 2 dk da sistemden mi çıkardılar bizi naptılar şimdi de notumu görüntüleyemiyorum te allam

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

quote:

Oturum açmak istediğiniz web sitesi oturumunuzu kabul etmedi!

Bunun sebebi web sitesinden hizmet almaya hakkınızın olmaması veya web sitesindeki teknik sorunlar olabilir. Ayrıntılı bilgi için ilgili web site yöneticisi ile bağlantıya geçmelisiniz.

Ayrıca, bilgisayarınızın zaman ayarları yanlışsa da bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın tarih, saat ve zaman dilimi ayarlarını doğruladıktan sonra internet gezgininizin ön belleğini temizleyip oturum açmak istediğiniz web sitesine geri dönün.
  • 2 dersten girmistim ikiside ba gelmis ve uzatmadan 2 yillik bitti simdi sira dgs sonuclarinin aciklanmasinda.ordan da 4 yilliga devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile mezunum arkadaşlar. Umarım sizler de en kısa sürede mezun olursunuz. Bu diplomalar bürolara ne zaman ulaşır bilgisi olan var mı?
  • Diplomayı ne kadar sürede verirler arkadaşlar?
  • Yıllar yıllar sonra mezun olabildim beyler İnşallah herkes kısa sürede mezun olur benim gibi uzatmayın.Artık zorlaştırdılar biraz.
  • raunk kullanıcısına yanıt
    hocam 9 soruda kaç gelmiş acaba not ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

hocam 9 soruda kaç gelmiş acaba not ?

55 gelmiş niye öyle oldu anlamadım
  • Arkadaşım 3 dersten girmişti, üçünden de kalmış.

• Dgs ye girdim. Pek hazirlanamamistim, matematik de sifir bende. Yani bir aksilik olmazsa 230-260 arasi bi sozel puan bekliyorum. Bu puanla hangi bolumleri tercih edebilirim orgun ve aof olarak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaryscreen -- 15 Ağustos 2017; 21:29:54 >
  • İstanbul Aksaray büroya bugün diplomaları sordum 17.08.2017 perşembe geliyor ama haftaya gelirseniz garanti olur dendi.

• Diplomalar gelmis arkadaslar izmir konak burodan aldim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: iquana

Diplomalar gelmis arkadaslar izmir konak burodan aldim ben.

Tek ders sınavıyla mı mezun olmuştunuz?
  • Ráise kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 3 ders sinaviyla mezun oldum.

• adana toros bürosundan aldım diplomayı
  • Anadolu AÖF harç ücretleri nereye yatırılacak, ATM'lerde menü var mı ? Yeni kayıt kılavuzunda herhangi bir banka bilgisi verilmemiş IBAN vs.
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank ATM'sinden yatırabilirsiniz. Kartsız İşlemler > Üniversite ödemeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

Vakıfbank ATM'sinden yatırabilirsiniz. Kartsız İşlemler > Üniversite ödemeleri

Teşekkürler
  • Arkadaşlar siz 2.üni kapsamında mı yeni kayıtsınız.Ben sadece ön kayıt yaptırabildim normal kayıtı nasıl yaptınız?

• 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.