Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (865. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ikinci üniversite kapsamında üye oldum. Katkı payı almadılar hayret verici bir olay.

2017 - 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Öğrenim Gideri 294,44 TL

ödedim

2017 - 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Katkı Payı

0 TL yazıyor.

Böyle olan var mı aranızda? Gerçi 35 lira 35 liradır

Edit: 2.senem bu.

Edit 2: 10 ders seçtim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 26 Eylül 2017; 16:40:20 >
  • Bu terste bir işlik var çözemedim
  • 6 ders seçtim 24 kredi 270 lira resmen ticarete dökmüşler artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 26 Eylül 2017; 18:33:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu döneme ait dersim yok lakin askerlik için yinede kayıt ücreti yatırıp durumu aktif yapmak istiyorm ama ders secemedigimden ücret yeri gelmiyor ne yapmamız lazm

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam ATM uni harcina girince TC istiyor girip yatiriyorsun. Sormak istediğim bu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omer.19o7 O kullanıcısına yanıt
    Hocam sen iyisi bbroya git

• Seneye seçilecek ders yok yazıyor. Bu resime göre bu hepsini geçersen kuzunun olur muyum?

Ödeme 291.85 + 35.5

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 26 Eylül 2017; 18:15:06 >
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Üniversite odemeleri, Anlaşmalı kurumlara gireceksiniz. 26 plaka kodunu yazıp(Eskişehir plaka kodu) TC niz ile parayı yatırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Üniversite odemeleri, Anlaşmalı kurumlara gireceksiniz. 26 plaka kodunu yazıp(Eskişehir plaka kodu) TC niz ile parayı yatırın.

sağol bende kendi ilimi giriyorum demek ondan olmadı,sınavı gecersın artık
  • Bu bizden istenen belgeyi kayitli oldugum aof burosu yerine başka bir buroya versem kabul oluyormu?

• Giriş ekranında uyarı vermesine rağmen ders kayıdını yapanlar nasıl yaptı acaba ?
  • 2 de evden çıktım anca eve gelebildim şu zımbırtı yüzünden 100 kişi vardı bide sıra hiç ilerlemiyordu. Resmen 1 günüm boşa geçti güzel hatunda yoktu mal mal bakındım etrafa ayakta dikildim.
  • ilk üniversitem aöf 2.üniversitem marmara,hali hazırda marmara 2. oldugu için onun harcını ödüyorum fakat aöf bu dönem 35.5 tl harç cıkarmış ekstra 2 üniversite okuduğum için. bunu nasıl iptal ettireceğiz başına gelen var mı?
  • Simdi kayit yenileme sayfasina giris yaptim. Uyari ekrani cikti ama ondan sonrasi gelmiyor. Sanirim e devletten belgeyi alip buroya gitmem gerekecek

• kartla ödeme yaparken sorun yaşayan var mı, eşiminkini yenilerken 2-3 kere farklı kartlarla da denedik ama ödeme alınamadı diye hata verdi.yarın deneyeceğim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrkilic

Merhaba arkadaşlar bu döneme ait dersim yok lakin askerlik için yinede kayıt ücreti yatırıp durumu aktif yapmak istiyorm ama ders secemedigimden ücret yeri gelmiyor ne yapmamız lazm

Varmı arkadaşlar bilgisi olan aynı durumdayım son senem hiçbiyerde bilgi bulamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

kartla ödeme yaparken sorun yaşayan var mı, eşiminkini yenilerken 2-3 kere farklı kartlarla da denedik ama ödeme alınamadı diye hata verdi.yarın deneyeceğim artık.

Hocam bende de hata veriyordu. Kartın internet alışveriş yetkisini açmayı unutmayın

• 2. üniversite olarak (anadolu) uluslar arası ilişkiler bölümüne kayıt yapmak istiyorum. dönemlik harç parası 275 tl sanıyorum.

bundan başka herhangi ücret masraf bir şey çıkıyor mu arkadaşlar ?
  • Beyler bu fiyat nedir yahu ? Daha ders seçmeden 275 lira para çıkarmışlar. Ders ekledim 307 lira oldu. Herkeste mi aynı ?

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 26 Eylül 2017; 22:36:56 >
  • 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.