Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (864. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Far2Cry

45 kredilik ders alsam 330 tl para istiyor sizde de öyle mi?

Bende de ona yakın bir tutar çıktı. Yarısını alırsam sene mi uzatmış oluyorum anlayamadım?
  • Arkadaşlar şöyle bir durumum var, 44 krediye dayandım ancak gelecek yaz 3 ders sınavına girebilmek için 3 dersim kalmış olmuyor, ama sorun şu ki 4 ders var. 3 ile 7'nci dönemlerde aynı dönem ders alınamıyormuş bunu bugün öğrendim :(

Aşağıdaki Türkçe I'i itüden saydırabilir miyim, orda geçmiştim? Muafiyet ile ilgili bilgisi olan var mı? Geç mi kaldım?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • arkadaşlar az önce kaydımı yaptım parayı ödedim öğrenci durumu aktif yazıyor. Ön lisans not ortalaması göndermeden kayıt olamazsınız diye mesaj gelmişti dün. Göndermeme gerek var mı?

sen büroya gidip belge teslim ettin mi? sende de açılmış ders ekranı @Citizen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 26 Eylül 2017; 12:55:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiohead71

Aynı durumdayım bende. Kayıt olurken transkript vermiştim eminim. Tekrar transkript istemeleri çok,saçma. E devletten alınabiliyor mu bilginiz var mı?

e devletten alınca oluyor evet. Sende kayıt olmaya çalışırken direk kayıt yapılıyor mu? galiba bu transkipt vermeyenler için çünkü benim kaydım oldu az önce. Şimdi gitmeme gerek var mı onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

arkadaşlar az önce kaydımı yaptım parayı ödedim öğrenci durumu aktif yazıyor. Ön lisans not ortalaması göndermeden kayıt olamazsınız diye mesaj gelmişti dün. Göndermeme gerek var mı?

Etmedim hocam, 2014'te yaptırmıştım ben kayıt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

arkadaşlar az önce kaydımı yaptım parayı ödedim öğrenci durumu aktif yazıyor. Ön lisans not ortalaması göndermeden kayıt olamazsınız diye mesaj gelmişti dün. Göndermeme gerek var mı?

Etmedim hocam, 2014'te yaptırmıştım ben kayıt.

bende 2013de yaptım teslim etmeye gerek yok mu acaba bilgin var mı?
  • zam gelmiş resmen az buz değil son dönemim artık * ₺ 310.50 ’yi Ziraat Bankası’na ödeyerek kayıt yenileme işlemini yapınız diyor şaka gibi 310 tl olmuş ?? sizdede mi artmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

zam gelmiş resmen az buz değil son dönemim artık * ₺ 310.50 ’yi Ziraat Bankası’na ödeyerek kayıt yenileme işlemini yapınız diyor şaka gibi 310 tl olmuş ?? sizdede mi artmış ?

benimde aynı para seneye de aynı parayı ödesek 620 TL.
  • Isparta'da olupta bana yardım etmek isteyen var mı? Ben ilçedeyim kağıdı vermek isteyen yardımcı olacak bir arkadaş var mı=
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Kayıt olmaya çalışırken uyarı alıyorum ama ilerleyebiliyorum kayıt ekranından. Ben telefonla görüştüm aöf ile ancak onlarında net bilgisi yok. İlk kayıt yaptırırken transkript ve diploma fotokopisi verdim şimdi neden istiyorsunuz diye sordum. Siz belgeyle büroya gidin onlar bilgi verir diyolar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiohead71

Kayıt olmaya çalışırken uyarı alıyorum ama ilerleyebiliyorum kayıt ekranından. Ben telefonla görüştüm aöf ile ancak onlarında net bilgisi yok. İlk kayıt yaptırırken transkript ve diploma fotokopisi verdim şimdi neden istiyorsunuz diye sordum. Siz belgeyle büroya gidin onlar bilgi verir diyolar.

dersleri seçebiliyor musun? seçtikten sonra kredi kartıyla para ödeme çıkıyor mu?
  • neyse ya ben gideyim büroya 45 dakika yol var en iyisi orada bi çözeyim beklemekten sinir oldum.
  • büroya giden var mı beyler ne halt yemeye istiyolar o belgeyi milleti uğraştırmaktan başka bi iş yaptıkları yok
  • diyapman D kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayım, yeni kayıt yaptım ders seçemiyorum.
  • Aöf ikinci üniden kayıt yenileyeceğim geçen sene yenilememiştim, sorum şu parayı ziraate yatırdıktan hemen sonra akbilim güncellenir mi?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef hata alıyorum. Aldığınız bilgiyi burda paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harcı yatırdım sitede öğrenciliğim aktif ama İstanbul kart çıkartırken ve e-devlette pasif görünüyorum sebebi ne olabilir?
  • Harç 205 değil miydi zam mı gelmiş bakamıyorum su an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraat bankasına gittik,kartsız işlem yapıcaz...

giriş----türkçe----ödeme işlemleri----eğitim ödemeleri------ünüversite ödemesi-----

ünüversite adlarında aöf yada anadolu ünüversitesi görmedim,gören varmı...acaba atm demi sorun var

6 ders 25 kredi 304 tl yatırcam...bunun içindeki 35 tl katkı payı
  • beyler belirttiğiniz mesaj banada gelmişti dün. bugün kayıdımı yeniledim ücretimi yatırdım. telefonla aradım böyle böyle bir evrak gelmesi gerekiyor diye mesaj geldi diye. Eğer kayıdınızı yenilediyseniz sorun yok dedi telefondaki görevli. mesaj genel olarak herkese gittiğinden sizlik bir durum yok dedi.
  • 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.