Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde 3. ve 4. sınıf işletme kitapları var, 2 side çok temiz durumda üzerlerinde işaretleme yok 3. sınıf 25tl -4. sınıf 25 tl, ilgilenen arkadaş olursa pm atsın
  • Kredili sistemdeyim 2. sınıfa geçtim. Ama ing bahar döneminden kaldım büt varmış heralde bizde.Ya bu ingilizceye nasıl çalışılır birisi akıl versin bana hiçbirşey anlamıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paytak.koala

Kredili sistemdeyim 2. sınıfa geçtim. Ama ing bahar döneminden kaldım büt varmış heralde bizde.Ya bu ingilizceye nasıl çalışılır birisi akıl versin bana hiçbirşey anlamıyorum :(

dostum bende kredılı sıstemdeyım yalnız butunleme gıbı bısey yok dıye bılıyorum sene ıcınde o derslerı tekrar alıyosun emınmısın but olduguna
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Kredili sistemdeyim 2. sınıfa geçtim. Ama ing bahar döneminden kaldım büt varmış heralde bizde.Ya bu ingilizceye nasıl çalışılır birisi akıl versin bana hiçbirşey anlamıyorum :(

dostum bende kredılı sıstemdeyım yalnız butunleme gıbı bısey yok dıye bılıyorum sene ıcınde o derslerı tekrar alıyosun emınmısın but olduguna

Ya emin değilim biliyorum kredili sistemde büt yok ama anadolu üni açıklama yapacakmış bazı sitelerde olacak kesin olacak falan diye yazmışlar ya valla 23le kaldım 28 alan geçti çok canım sııkkın çalışasım yok zaten.Ne olacak bilmiyorum inşallah vardır kesin net bilmiyorum bende
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Ya emin değilim biliyorum kredili sistemde büt yok ama anadolu üni açıklama yapacakmış bazı sitelerde olacak kesin olacak falan diye yazmışlar ya valla 23le kaldım 28 alan geçti çok canım sııkkın çalışasım yok zaten.Ne olacak bilmiyorum inşallah vardır kesin net bilmiyorum bende

tamam haberımız olursa burdan yazarız kolay gelsın
  • bi türlü bulamadım. bütünleme sınavları sadece 2. dönem kaldığımız derslerden mi yapılacak yoksa tüm sene kaldığımız derslerden mi?
    bilen varsa acil cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilimadam

bi türlü bulamadım. bütünleme sınavları sadece 2. dönem kaldığımız derslerden mi yapılacak yoksa tüm sene kaldığımız derslerden mi?
    bilen varsa acil cevap

her dönem ara ve finalden sonra büt olacak deniliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calısan varmı?
  • ben son 1 ay başlıcam :) tek ders çünkü
  • Arkadaşlar, aşağıdaki derslerden geçmem gerekiyor ve almam gereken notlarıda yazdım, yarın murat aöf 'e gidip bütünlemeler için kayıt olacağım. Belki hepsinden geçemem ama seneye kaldığım derslerden geçebilmek için biraz daha rahat olurum çünkü matematikten çaktım ve 1 senede ancak geçerim matematiği. Sizin önerebileceğiniz bir çalışma sistemi varmıdır ? Çıkmış soruları kitapçık şeklinde ankaradan alabileceğim biryer varmıdır ? Birde çalışma notu şeklinde ne önerirsiniz.

50 - Hukuk
    51 - Davranış
    53 - İşletme
    60 - İktisat
    64 - Muhasebe
  • Beyler nokta atışı kitapları öneriyorlar bütünlemede geçmem lazım kaynak varmı önereceğiniz murat açıköğretim var ama pek yararlı olmadı.
  • arkadaşlar iktisada giriş mi hukuka giriş mi daha kolay
    birinden kesin geçmek için hangisine daha çok çalışmalı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynep90

Çıkmış sorular çok faydalı oluyor nokta atış zaman kaybı diye düşünüyorum.Çıkmış sorularıwww.fotokopion.com sitesinden sipariş verdim işaretli geldi.Bana çok faydalı oldu sınıfımı geçtim,bütünleme sınavı için size de önerebilirim

Bununda her mesajı aynı , reklamda reklam...
  • yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar bizde bilgi edindik
  • quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

quote:

Orijinalden alıntı: 1024

arkadaşlar iktisada giriş mi hukuka giriş mi daha kolay
    birinden kesin geçmek için hangisine daha çok çalışmalı sizce?

hukuk daha kolaydır

hukuktan kaldık tek valla :D
  • Karacan Nokta Atış , bütünlemelerde faydalı oluyor mu arkadaşlar?
  • Beyler şuan 4 dersi büte kalan 3. sınıf işletme öğrencisiyim.Murat aöf destek kitaplarım var nasıl bir yol izlemeliyim.?
  • hazırlık +3 okuyorum.. hazırlıktakı dersten bute kalmısın gecemezsek kalıyoz mu yoksa 4.sınıf gecebılıyomuyuz.. tam bır bılgı yok zannedersem bu konu ıle ılgılı bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsnl

hazırlık +3 okuyorum.. hazırlıktakı dersten bute kalmısın gecemezsek kalıyoz mu yoksa 4.sınıf gecebılıyomuyuz.. tam bır bılgı yok zannedersem bu konu ıle ılgılı bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım

bu konuda tam bir bilgi yok. normalde 1. sınıfın desini vermeden 3. sınıfın alamıyorsun. Ama bu sene intibak kalktı 3 ile hazırlık tek sınıf oldu işte burada ne olur tam belli değil. bi açıklamada gelmedi.
  • Benim bir sorum olacak ben sosyoloji okuyorum büte kaldım 1.sınıftanda dersim var 2.sınıftanda.
    Sene içerisinde kışın girdiğim sınavda atıyorum a-b-c-d- dersleri(bunların içinde 1.sınıf dersleride var) bunlara girdim.
    Ben şimdi ilk büt sınavında bunları vercem herhalde?

Biraz karışık oldu kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.